Groot lot oud Hollands muntgeld in houders. 20e Eeuw. Onder andere; Juliana, Wilhelmina, Rijksmunt Utrecht. Niet compleet. 1 Cent tot 2½ Gulden. Veel munten! Afmeting: 1 - 3 cm. In goede staat.
Groot lot oud/antiek tin + koperwerk. Onder andere veel miniatuur doofpotten et cetera. Afmeting: 4 - 30 cm. In goede staat.
Grote antieke kopergeslagen paraplubak met strijdwagen, putti en landschap decor. Circa 1900. Afmeting: H 94 cm. In goede staat.
Antieke zes-lichts vergulde bronzen kroonluchter in Louis Seize-stijl. Circa 1900. Afmeting: 100 x Ø 50 cm. In goede staat.
Antiek Engels (Sheffield) inktstel met golfballen en golfspeler. Plated + verguld. Golfclub + glazen flute mist. Afmeting: 24 x 24 x 18 cm. In redelijk/goede staat.
Grote antieke gietijzeren parapluhouder met ranken decor. Circa 1900. Afmeting: 80 x 45 x 22 cm. In goede staat.
Tien diverse antieke messing kaarskandelaren. 19e - 20 Eeuw. Afmeting: H 20 - 30 cm. In goede staat.
Vier oude Fayence polychrome apothekerspotten. Italië. 20e Eeuw. Afmeting: H 27 - 38 cm. In goede staat.
Twee antieke ingelijste porseleinen/aardewerken Corpus Christi achter bol glas. Circa 1900. Afmeting: 50 - 55 cm. In goede staat.
Antieke groene lakstempel in koperen dekseldoos. Waarschijnlijk 17e eeuw. Latijns schrift + ridder te paard. Afmeting: Ø 10 cm. In goede staat.
Italiaanse albasten tafellamp met Korinthische zuil. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 36 x Ø 24 cm. In goede staat.
Lot antiek tin. 19e Eeuw of ouder. Onder andere; Maten, olielamp, klepkan, brandewijnkom et cetera. Afmeting: 11 - 27 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke gesigneerde Engelse weegschaal van messing en eiken + enkele gewichten. W & T Avery Trademark. 19e Eeuw. Afmeting: 37 x 30 x 15 cm. In goede staat.
Twee antieke historisme bronzen kandelaren met putti + compositie metalen Heilig kruis. Circa 1890. Afmeting: 33 - 38 cm. In goede staat.
Antiek Japans lakwerk kastje met elf lades en twee deuren, voorzien van koperen beslag. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 42 x 30 x 15 cm. Hengsels missen. In redelijk/goede staat.
Antieke historisme plated inktset met brief-weegschaal + pen. Circa 1890. Afmeting: 20 x 23 x 15 cm. In goede staat.
Twee antieke messing historisme kaarskandelaren met meerminnen. Circa 1880. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.
Gesigneerde Russische vergulde bronzen inktpot. 19e Eeuw. Kabouterhuis in boomstronk. Afmeting: H 10 cm. In goede staat.
Oude ramskop-gewei met schedel. 20e Eeuw. Afmeting: 40 x 30 x 18 cm. In goede staat.
Antieke kopergeslagen kolenbak met figuren decor. Circa 1900. Afmeting: 34 x 44 x 32 cm. In goede staat.
Emaille reclamebord Rolinck Pilsener. Duitsland. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 60 x B 40 cm. In goede staat.
Grote Hollandse van Nelle Koffie & Thee voorraad kruideniersblik. Circa 1930. Deksel ingedeukt, verder goed. Afmeting: 37 x 28 x 41 cm. In redelijke staat.
Veldschildersezel van beukenhout met schilderskist. 20e Eeuw. In hoogte verstelbaar. Afmeting: circa 100 - 130 cm. In goede staat.
Sierlijke zilver vergulde balpen, 925/000, met lijnbewerking. Voorzien van een metalen clip met zwart emaille inleg. Gemerkt St. Dupont. genummerd 59DDZ04. 13,5 cm. Gebruikt. In goede staat
Antieke Duitse W.M.F. theekan. Circa 1920. Porselein in plated houder. Afmeting: 21 cm. In goede staat.
Lot oud koperwerk. 1x Vijzel, neo renaissance, 20e Eeuw. 2x Messing kemphanen, 20e eeuw. Afmeting: 13 - 21 cm. In goede staat.
Antieke koperen hanglamp met bruin glas en gebloemd koperwerk. Circa 1920. Afmeting: 40 cm. In goede staat.
Grote Italiaanse albasten lampenvoet. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 62 cm. In goede staat.
Lot oud/antiek tin. 19e - 20e Eeuw. Onder andere; maten, houders et cetera. Afmeting: 10 - 20 cm. In goede staat.
Twee grote gesigneerde tinnen (wand)schalen. Jugendstil. Circa 1900. Gesigneerd met Achille Gamba. Afmeting: 27 x 45 cm. In goede staat.
Antieke Duitse majolica tafel-petroleumlamp met floraal decor. Circa 1890. Afmeting: H 53 cm. In goede staat.
Antieke handbeschilderde opaline glazen staande petroleumlamp met bloemen decor. Circa 1900. Afmeting: H 60 cm. In goede staat.
Japanse lakwerk spellendoos met benen chips + speelkaarten. 20e Eeuw. Afmeting: 7 x 24 x 18,5 cm. In goede staat.
Originele chrome Hood ornament Chevrolet Master De Lux 1936. Lichte oxidatie. Afmeting: 20 x 7 x 2,5 cm. In goede staat.
Bronzen zonnewijzer. Kikker op lelieblad. 21e Eeuw. Afmeting: 10 x 21 x 19 cm. In goede staat.
Tien delen antiek Chinees tin + koper. Bestaande uit; gesigneerde wierookbrander, twee stapeldozen (verbogen), twee kandelaren, tablet, drie opiumpijpen en een karaf. Afmeting: 12 - 36 cm. In redelijk...
19e Eeuwse kerfsnede dekseldoos met annotatie 1874 met vier spreuken + vier wasgegoten speculaas modellen (later). Afmeting: 8 - 17 cm. In goede staat.
Bronzen wijwaterhouder in Romaanse stijl. Met annotatie 1556. Met wapen en portretten. Circa 1900. Afmeting: 21 x 15 x 9,5 cm. In goede staat.
Oude Duitse globe uit de 50-er jaren. Op eikenhouten voet. Räths Politischer Erdglobus, Prof. Dr. Arthur Krause. Afmeting: 51 cm. In goede staat.
Negen delen antiek koperwerk. Onder andere; doofpot, ketels, olielamp, kandelaren. Afmeting: 13 - 40 cm. In redelijk/goede staat.
Lot antiek distilleer koperwerk. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 18 - 46 cm. In goede staat.
Hollandse kopergeslagen spiegelkast met daarin borstels. Circa 1920 - 1930. Afmeting: H 66 x B 37 cm. In goede staat.
Oude bronzen Tibetaanse klankschaal met karaktertekens + daarbij een oude Indonesische kris. Afmeting: 14 - 50 cm. In goede staat.
Twee oude Hollandse Erricson bakelieten draaischijf telefoons. Afmeting: 14 x 23 x 18 cm. In goede staat.
Twee antieke stickbarometers. Mahonie + beschilderd. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: H 100 - 104 cm. In goede staat.
Fraaie silver-plated kandelaar op een ronde voet met 3 lichten waarvan 2 aan gedraaide armen. 12x27x30cm. In goede staat
Grote Japanse lakwerk dekseldoos met vakverdeling en parelmoer-inleg. Circa 1930. Afmeting: 15 x 30 x 22 cm. In goede staat.
Zeer grote koperen kroonluchter in barokstijl 20e eeuw. Grootte 73xø110cm. In goede staat
Antieke mahoniehouten historisme dekseldoos met messing beslag. In renaissance-stijl. Afmeting: 12 x 20 x 15 cm. In goede staat.
Messing tafellamp in Empire-stijl. Gemerkt S + Sweden. 20e Eeuw. Afmeting: H 58 cm. In goede staat.
Twee antieke opaline-glazen tafellampen. 1x Witte olielamp, goed. 1x Elektrisch, circa 1930, beschadigd. Afmeting: H 27 - 52 cm. In redelijk/goede staat.
Vier delen ijzerwerk. 19e Eeuw. Bestaande uit: Twee wafelijzers + twee vuurbokken. Afmeting: 37 - 80 cm. In goede staat.
Drie oude Hollandse penningen. 1x 1936 - 1945, Japan einde WO II, capitulatie et cetera. 1x De vliegende Hollander, Aero philatelistische Ver. 1978. 1x De vliegende Hollander, Aero philatelistische Ve...
Twee levensgrote pop art poppen met koptelefoons. Belijmd met mozaïek keramiek, in de stijl van Damien Hirst. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 182 - 190 cm. In zeer goede staat.
Zeer grote antieke gotische zandstenen kapel met heilig figuur. Drie-delig. Plaquette later. Kapel + beeld. 18e Eeuw of ouder. Afmeting: 240 x 80 x 50 cm. In goede staat.
Twee Franse vuurvergulde bronzen empire kaarskandelaren met engel figuur met perkament en scepter. Circa 1810. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
Twee levensgrote Oosterse houtgesneden figuren met gong en glazen stenen. Polychromie. 20e Eeuw. Afmeting: 160 x 150 x 75 cm. In goede staat.
Zeldzame 18e eeuwse hardhouten belijmde scheepskist met smeedijzeren beslag en handgrepen. Afmeting: 28 x 50 x 32 cm. In goede staat.
Twee grote bronzen koud beschilderde wandkandelaren met moren en tulband. Afmeting: 53 x 40 x 19 cm. In goede staat.
Groot 18e - 19e eeuws zandstenen Maria beeld op sokkel. Eén reparatie. Afmeting: H 140 cm. In goede staat.
Zeldzame Grote neo-gotische messing deels gebruneerd altaar-tabernakel met leeuwen/figuren en Corpus Christi. eerste helft 20e Eeuw. Afmeting: 124 x 33 x 33 cm. In goede staat.
Zes antieke Keltische bijlen. IJzer/brons. Divers. Bodemvondst Frankrijk. Afmeting: 8 - 12 cm. In goede staat.
Twee oude bronzen wandlampen met olifanten koppen + albast imitatie lampenkappen. Afmeting: 55 x 29 x 17 cm. In goede staat.
Grote antieke Duitse Kalipe speeldoos van notenhout met intarsia. Circa 1900. In zeer goede werkende staat en mooie klank. Met extra speelplaten. Recentelijk gepolitoerd. Afmeting: 20 x 40 x 37 cm. In...
Grote vuurvergulde Franse bronzen empire kaarskandelaar met Griekse man met scepter. Circa 1810. Eén arm gesoldeerd. Verder in goede ongereinigde staat. In redelijke staat. Afmeting: H 57 cm.
Twee grote Sevres-stijl porseleinen piedestals met messing kapitellen en marmeren bladen + Sevres-stijl vazen. 21e Eeuw. Afmeting: 110 x 31 x 31 cm. / 65 x Ø 20 cm. In goede staat.
Twee antieke vuurvergulde bronzen Charles Dix kaarskandelaren. Circa 1840. Gebruneerd + verguld. Afmeting: H 60 cm. In goede staat.
Antiek zandstenen kruisbeeld met vrouw. 19e Eeuw. Afmeting: H 79 cm. In goede staat.
Gemoderniseerde Shell benzinepomp tot mancave-bar met verlichting en schappen voor drank. Metaal + lak. Metalen plaquette originele Shell nog aanwezig. Afmeting: 125 x 64 x 38 cm. In goede staat.
Twee prachtige 19e eeuwse Franse vergulde bronzen kaarskandelaren met faun en putti + Carrera marmer. Circa 1860. Afmeting: H 36 - 37 cm. In zeer goede staat.
19e Eeuwse bronzen likeurhouder in empire-stijl. Met glazen reservoir +afbeelding van bewoner van Afrika. Met vergulde kraan. Likeurglazen missen. Verder in goede ongereinigde staat. Afmeting: 28 cm.
Twee grote bronzen kaarskandelaren met vergulding en marmeren basement + putti. Verso gietstempel Parijs. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 50 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse Franse, bronzen Charles Dix kaarskandelaren met draken. Circa 1835. Drie bobeches missen. Verder in goede staat. Afmeting: H 58 cm.
Zeldzame Duitse/Oostenrijkse oorkonde met lakstempel. Door Carl der Sechste (handgeschreven). Kanzler von Rome 1685 - 1740. Betreffende Europese zaken, getekend in Nürnberg. Afmeting: 45 x 72 cm. In g...
Grote drie-lichts Italiaanse houtgesneden vergulde + verzilverde houten putti lamp op Korinthische zuil. 20e Eeuw. Afmeting: H 170 cm. In goede staat.
Antieke Franse vuurvergulde bronzen Charles Dix kaarskandelaren met putti. Circa 1840. Afmeting: H 49 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse met fijnhout belijmde likeurkelder. Compleet met originele inhoud + bronzen beslag. Echter, één karaf gelijmd. Verder in zeer goede staat. Afmeting: 27 x 26 x 36 cm.
Grote antieke Italiaanse Murano glazen kroonluchter. Circa 1920. Afmeting: 100 x Ø 65 cm. In goede staat.
Zeldzame 18e eeuwse Hollandse eikenhouten kerfsnede gestoken mangelplank met spreuk 'wit gewassen en wel gefollen dat is en rom van alle frouwen'. Anno 1747. Afmeting: 81,5 cm. In goede staat.
Groot oud Afrikaans houten missionaris figuur met relikwie (Fetish). Met schelpen, klei en vlas. 20e Eeuw. Afmeting: H 61 cm. In goede staat.
17e Eeuws Italiaans renaissance Heilig kruis met bronzen Corpus Christi. Met ornamenten, ebbenhout. Afmeting: 37 x 17,5 x 5 cm. In goede staat.
Twee grote Art Deco koperen piedestallen voor planten/kaarsen etc. Circa 1930 - 1940. Afmeting: H 121 cm. In goede staat.
Antieke messing tafelschaal met mondgeblazen glazen schaal + vogels + jongen met rank. Circa 1910. Afmeting: 44 x 34 x 13 cm. In goede staat.
Kapitale 19e eeuwse vuurvergulde bronzen kerkelijke kaarskandelaar met acanthusbladeren, klauwpoten en engelenkoppen. Gewicht: 32 kilo. Afmeting: H 125 cm. In goede staat.
Groot Russisch beschilderd lakwerk ei op console. Hardhout. 20e Eeuw. Met religieuze voorstelling met bladgoud. Kyrillisch gesigneerd. Afmeting; H 19 x Ø 13 cm. In zeer goede staat.
Antieke, zeer grote Frans marmeren cassolette met bronzen montuur. Jugendstil. Circa 1900. Afmeting: H 61 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Italiaanse piëtra dura plaquette in lijst. Dansende figuren. Divers natuursteen soorten. Afmeting: 25 x 19 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten likeurkelder met intarsia. Met vier karaffen + drie glazen. Eén chip karaf, verder in goede staat. Afmeting: 22 x 23 x 18 cm.
Grote 19e eeuwse vergulde messing kerkelijke kaarskandelaar met engel en bloemen. Afmeting: H 104 cm. In goede staat.
Antieke Franse vergulde bronzen tazza met putti en floraal decor. 19e Eeuw. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
Antieke Chinese plated sigarettenkoker met monogram + karaktertekens en landarbeiders/vee decor. Circa 1900. Afmeting: 13 x 8 x 1 cm. In goede staat.
Antiek emaille reclamebord. Van der Elst Tabacs. Eerste helft 20e eeuw. Beschadiging bij omrandingen. Afmeting: H 72 x B 42 cm. In redelijke staat.
Drie antieke messing kaarskandelaren. Circa 1900. Afmeting: H 28 - 30 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse bronzen kerkelijke kaarskandelaren. Neo gotisch. Afmeting: H 65 cm. In goede staat.
Zeldzaam mooie 18e eeuwse theekist van rozenhout met bronzen monturen en messing binnenwerk. Afmeting: 13 x 23 x 13 cm. In zeer goede staat.
Twee antieke Franse marmeren cassolettes met vergulde messing ornamenten. Circa 1890. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.