18e Eeuwse eikenhouten dekenkist met kerfsnede front. Afmeting: 71 x 121 x 62 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten bijzettafel met gecontourneerd blad en vier-spant poot. Afmeting: 62 x 87 x 60 cm. In goede staat.
Chinese hardhouten hocker met floraal snijwerk en marmeren blad. 20e Eeuw. Afmeting: 46 x 42 x 42 cm. In goede staat.
Antieke oriëntaalse octagonale hardhout gestoken bijzettafel. Opklapbaar. Floraal decor. Afmeting: 57 x 52 x 52 cm. In goede staat.
Chinese hardhouten gestoken hocker met geschulpt blad + marmeren blad. Afmeting: 47 x Ø 46 cm. In goede staat.
Massief mahoniehouten ovale theekast met facet geslepen glas + afneembaar dienblad. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 80 x 74 x 48 cm. In goede staat.
19e Eeuws mahoniehouten ladenkastje met messing verguld beslag. Circa 1880. Afmeting: 85 x 54 x 37cm. In goede staat.
Vier antieke mahoniehouten biedermeier stoelen. 19e Eeuw. Afmeting: 87 x 50 x 50 cm. In goede staat.
Hollandse wortelnoten barok commode met klauwpoten. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 70 x 95 x 50 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Hollandse eikenhouten tafel in renaissance-stijl. Afmeting: 72 x 71 x 51 cm. In goede staat.
Bruin lederen armleunstoel met houten poten. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 90 x 78 x 70 cm. In goede staat.
Twee oude armleunstoelen. Barok-stijl. Stijlmeubel. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 87 x 60 x 55 cm. In goede staat.
Italiaanse wandtafel met goudkleurige console met figuren en marmeren blad. Midden 20e eeuw. Afmeting: 83 x 73 x 27 cm. In goede staat.
19e Eeuwse hardhouten draaikruk. In goede originele staat. Afmeting: H 70 x Ø 45 cm. In goede staat.
Kleine Hollandse wortelnoten commode met twee lades, bronzen beslag en klauwpoten. Orgelgebogen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 62 x 67 x 38 cm. In goede staat.
Wortelhouten piedestal. 20e Eeuw. Afmeting: 91 x 30 x 30 cm. In goede staat.
Engelse halve maantafel met lade. Mahoniehout. 20e Eeuw. Afmeting: 76 x 80 x 40 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse mahoniehouten armleunstoel met intarsia. Afmeting: 71 x 47 x 53 cm. In goede staat.