Prachtig 18e eeuws Hollands wortelnoten barok kabinet met bronzen beslag + bronzen vazen. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 203 x 185 x 65 cm. In goede staat.
Twee-delige Duitse essenhouten hoekvitrine. Biedermeier. Circa 1830. Keukenkast, melkkast. Recentelijk professioneel gerestaureerd + gepolitoerd. Afmeting: 220 x 110 x 60 cm. In goede staat.
Mooie antieke Chinese houtgestoken hocker met floraal decor en marmeren blad. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 62 x 40 x 40 cm. In goede staat.
Mooie antieke Chinese houtgestoken hocker met floraal decor en marmeren blad. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 61 x Ø 32 cm. In goede staat.
Prachtig Hollands 19e eeuws wortelnoten barok vitrine/porselein kast met schappen, lade en mooi snijwerk. Uitneembaar. Afmeting: 225 x 135 x 50 cm. In goede staat.
Grote Duitse kersenhouten commode. Vroeg biedermeier. Circa 1820. Recentelijk professioneel gerestaureerd + gepolitoerd. Afmeting: 100 x 130 x 61 cm. In zeer goede staat.
Hollands barok kabinet. Mahonie fineer. Circa 1780. Gebruikssporen. Afmeting: 245 x 205 x 66 cm. Verder in goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Duitse kersenhouten gefineerde biedermeier vitrinekast met spiegel. Circa 1820. Recentelijk professioneel gepolitoerd. Afmeting: 187 x 50 x 107 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse wortelnoten barok vitrinekast. Uitneembaar. Circa 1800. Mooie patina + geheime vakken aan zijkanten onderkant. In goede ongerestaureerde staat. Afmeting: 230 x 150 x 53 cm.
Mahonie kabinet. Louis Seize. Circa 1800. Met drie lades onder de twee deuren, en binnenin vijf lades. Afmeting: 218 x 185 x 55 cm. In goede staat.
18e Eeuwse eikenhouten kist met smeedijzeren deksel en beslag. Afmeting: 50 x 46 x 48 cm. In goede staat.
18e Eeuws Hollands wortelnoten kabinet met origineel bronzen beslag en prachtige paneeldeuren. Afmeting: 240 x 200 x 70 cm. In goede ongerestaureerde staat.
18e Eeuwse Hollandse eikenhout gestoken renaissance kast met vier deuren + twee lades. Ranken decor. Eén slot mist + enkele vervangen. Afmeting: 193 x 150 x 63 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Duitse eikenhouten 2-deurs barok kast met schappen en annotatie 1761. Later uitneembaar gemaakt. Slot later. Afmeting: 185 x 58 x 215 cm. In goede staat.
Zeldzaam antiek Duits Dresdner barok damesschrijfbureau van notenhout. Met vergulde bronzen versieringen en feniks. Historisme. Circa 1880. Afmeting: 128 x 97 x 55 cm. In zeer goede staat.
Massief eikenhouten frans buffet 19e ca 1880. met getorste panelen mooi meubel in goede staat. 230x135x50
Grote Duitse eikenhouten Louis Seize linnenkast met rillen. Uitneembaar. Circa 1800. Afmeting: 210 x 190 x 60 cm. In goede staat.
Originele vergulde Louis Seize spiegel met vaas en guirlandes. Circa 1800. Afmeting: H 103 x B 53 cm. In goede originele staat.
19e Eeuwse Hollandse wortelnoten commode met drie lades en origineel bronzen beslag. Afmeting: 72 x 80 x 47 cm. In goede originele staat.
Vroeg 19e eeuwse Hollandse mahoniehouten empire penantkast. Afmeting: 90 x 92 x 49 cm. In goede ongerestaureerde staat.
Antieke Duitse neo klassistische mahoniehouten vertico met spiegel, volle Korinthische zuilen en messing beslag. Circa 1900. Afmeting: 195 x 100 x 48 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten Hollandse barok porseleinkast met klauwpoten en bronzen beslag. Lichte fineerschade. Afmeting: 230 x 200 x 53 cm. In redelijk/goede staat.
Vintage rood-lederen design stoel van Bruhl, big arm design, Shin + Tomoko. Nieuwprijs € 1.750,= Afmeting: H 72 x Ø 90 cm. In goede staat.
Prachtig 19e eeuws Frans secretaire van notenhout, met wortelnoten binnenleven + geheime lade ingeplint. Circa 1850. Afmeting: 160 x 109 x 54 cm. In zeer goede staat.