Zeer grote antieke Japans porseleinen Kutani kom met kraanvogel/goud decor. Rand gelijmd. Afmeting: H 13 x Ø 27 cm. In redelijke staat.
Drie delen oud/antiek cloisonné. Bestaande uit: 19e Eeuwse kom met bodemmerk, China? En twee Japanse dekseldozen, 20e eeuw. Afmeting: 5 - 16 cm. In goede staat.
Zeven 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen capucijner kopjes met decor van kempvissen. Afmeting: H 5 x Ø 7,5 cm. In goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels met floraal decor. Queng Lung. Twee schotels haarlijn + diverse chips. Afmeting: Ø 10 - Ø 12 cm. In redelijke staat.
Grote antieke Chinese Kantonese Familie Rose theepot met floraal/vlinder/vogel decor. Circa 1930. Afmeting: 17 x 14 x Ø 13,5 cm. In goede staat.
Zeven antieke Japanse Imari porseleinen kommen. Divers. Eén haarlijn + enkele chips. Afmeting: Ø 12 - 17 cm. In redelijk/goede staat.
Vier 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi borden. Divers. Floraal/tuin met koekoek decor. Twee delen chips en/of haarlijn. Afmeting: Ø 12,5 - 17 cm. In redelijk/goede staat.
Drie Chinees porseleinen vazen. 1x 18e Eeuw, Familie Rose decor, bovenrand gelijmd. 1x 18e - 19e Eeuw, figuur in landschap decor, beschadigd. 1x Geisha in tuin decor. Afmeting: H 16 - 19 cm. In redel...
Twee delen 18e - 19e eeuws Chinees porselein. Bestaande uit; Bord met tuin decor, gelijmd. En een vaas met paradijsvogels/pioenrozen decor + vier tekens bodemmerk. Afmeting: 19 - 28 cm. In matige staa...
Elf antieke Chinese Familie Rose schotels. Floraal/goud decor. Afmeting: Ø 10,5 cm. In goede staat.
Acht delen 18e eeuws Chinees porselein. Divers. Beschadigd. Bestaande uit; vijf Kang Xi schotels met zeemleer glazuur + bodemmerk. Afmeting: 6,5 - 12 cm. In matig/redelijke staat.
Twee delen Chinees porselein. Bestaande uit: Knobbelvaas met blauw glazuur + bodemmerk. En een zalfdoosje met draken decor + bodemmerk. Afmeting: 7 - 18 cm. In goede staat.
Oude Tibetaanse Tangka. 20e Eeuw. Boeddhisme. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 37 cm. In goede staat.
Antieke Chinese Yixing trekpot met bloesemtak decor + bodemmerk. Afmeting: 10 x 16 x 5 cm. In goede staat.
Vijf stuks 19e eeuwse Chinees porseleinen borden in Kang Xi-stijl. Met vier tekens bodemmerk. Floraal/figuren decor. Twee keer floraal, chips + haarlijn. Drie keer figuren, waarvan twee met chips, één...
Grote Chinees porseleinen penselenpot met floraal/symbolen decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 21 x Ø 21 cm. In goede staat.
Twee Chinese figuren. 1x Lachende boeddha van speksteen. 1x Porseleinen foo-hond met opengewerkte bal, beide poten beschadigd. Afmeting: 8,5 - 11 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek Chinees geborduurd kleed van zijde. Met zeemonster/figuren/feniks/vleermuis/Quan Yin decor. 19e Eeuw of ouder. Beschadigd. Afmeting: H 58 x B 37 cm. In redelijke staat.
Twee 19e eeuwse Chinese spekstenen kommen met pioenrozen decor. Beide kommen gelijmd. Afmeting: 6 x 13 x 12 cm. In redelijke staat.
Lot van acht stuks 18e eeuwse Chinees porseleinen schalen met landschap/floraal decor. Minimale chips. Afmeting: 6,5 - 8,5 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke houten Perzische of Chinese lakwerk schaal. Rood van kleur met fijngeschilderd floraal goud decor. 19e Eeuw. Afmeting: H 8 x Ø 35 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Kantonese gemberpot met krijger decor + bodemmerk. Afmeting: H 26 x Ø 20 cm. In goede staat.
Vijf delen Japans Imari porselein. Eerste helft 20e eeuw. Bestaande uit: Pijpvaas, dekseldoos, gemberpot, kom en bord. Afmeting: 10 - 30 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen kom met floraal/kostbaarheden decor. Vier tekens bodemmerk. Haarlijn + chips. Afmeting: H 7 x Ø 13,7 cm. In redelijke staat.