Vier-delige Chinees porseleinen tulpenvaas met floraal decor. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.
Drie antieke Chinees porseleinen kop en schotels met Familie Rose/mandarijn decor. Circa 1800. Afmeting: 6 - Ø 13 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen octagonale dekseldoos met spelende zotjes in tuin decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: 12 x 15,5 x 15,5 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen vleesschaal met Familie Rose mandarijn/figuren in tuin decor. Afmeting: 29 x 21 cm. In goede staat.
Antieke Chinese wierookbrander van brons. 19e Eeuw of veel ouder. Afmeting: 12 x 12 x 7,8 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen celadon vazen. 1x Octagonale pijpvaas met blauw/groen craquelé glazuur. 1x Oorvaas met blauw/groen glazuur. Afmeting: H 20 - 24 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Verte schotel met keizerlijke figuren/pagode decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 7,8 x Ø 42 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kom met floraal decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 15 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bord met draken decor + verso paarden decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 20,5 cm. In goede staat.
Zes 19e eeuwse Chinees porseleinen kopjes met onderzetters. Floraal/vleermuis/goud decor. Vier tekens bodemmerk. Eén onderring beschadigd. Rest goed. Afmeting: 7,5 x Ø 9,5 cm. In redelijk/goede staat.
Zes grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi borden met tuin/vogel decor. Met bodemmerk. Minimale chips. Afmeting: Ø 27,5 cm. In redelijke/goede staat.
Vijf-delig 18e eeuws Chinees porseleinen Familie Rose kaststel met tuin decor. Beschadigingen. Afmeting: H 23 - 24 cm. In redelijke staat.
18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen theebus met decor van theedrinkende geisha's + zilveren montuur (later). Afmeting: 11 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon kom met varken/wolken decor + koperen omranding. Afmeting: Ø 17 cm. In goede staat.
Antieke bronzen tazza met een 18e eeuws Chinees porseleinen Familie Rose bord. Bloemvaas decor. Afmeting; H 14 x Ø 23 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen theepot met figuren in boot/kraanvogel decor. Met bodemmerk. Afmeting: 17 cm.
Chinees porseleinen vaas met figuren in landschap decor. Chips bodemrand. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose servies met floraal/goud decor. Bestaande uit: twee theekannen (enkele chips), melkkan (goed), suikerpot (goed), grote kom (goed), acht schotels (één met haa...
17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schenkkan met lange lijs in landschap decor. Met zilveren montuur (later). Afmeting: H 13,5 cm. In goede staat.
Antieke Chinese Yixing trekpot. Kang Xi? Met floraal decor rondom en kostbaarheden decor op deksel. Minimale chips bovenrand + chip binnenrand deksel. Afmeting: 10,5 cm. In goede staat.
Zware bronzen Chinese wierookbrander met tekst en bodemmerk. Afmeting: 15 x 14 x 12 cm. In goede staat.
Zeer grote Chinees porseleinen Familie Rose schotel met groen glazuur + decor van bamboe met eekhoorn. Afmeting: Ø 35,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Rose vaas met rondom figuren in landschap/floraal en goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen stemcup met draken in zee decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 12 x Ø 16,7 cm. In goede staat.