Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

54. Oktoberveiling

AD-

Versteigerung am Donnerstag, 6. Oktober 2022 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Grote Chinese schaal Ø 30,5 cm.
Ergebnis: 250 EUR

Grote Chinees porseleinen schaal met craquelé glazuur + geritste tekst. Afmeting: H 5 x Ø 30,5 cm. In goede staat.

Chinese penselenpot, H 12 cm.
Startpreis 200 EUR

Kleine Chinees porseleinen penselenpot met hoornblazer/hert/vleermuis decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 12 cm. In goede staat.

Twee Chinese bloempotten Ø 40 cm.
Startpreis 3.000 EUR

Twee grote Chinees porseleinen blauw/witte bloempotten met paradijsvogels/tuin decor. Afmeting: H 30 x Ø 40 cm. In goede staat.

Chinese diepe schotel Ø 23 cm.
Ergebnis: 400 EUR

Chinees porseleinen diepe schotel met witte draak in golven + verso. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.

Vier delen Chinees porselein
Startpreis 300 EUR

Vier delen 19e eeuws Chinees porselein met bodemmerk. Coral Red. Bestaande uit: Penselenvaas met goud decor. Gemberpot met tekst en goud decor. Stapeldoos met goud decor. Dekselpot met goud decor. Afm...

18e - 19e Eeuwse Chinese Familie Rose dekselschaal Ø 16 cm.
Ergebnis: 325 EUR

18 - 19e Eeuwse Chinees porseleinen Kantonese Familie Rose dekselschaal met oren. Figuren in tuin/goud decor. Chip deksel. Afmeting: H 13 x Ø 16 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese pijpvaas, H 27 cm.
Ergebnis: 250 EUR

Chinees porseleinen celadon pijpvaas met groen craquelé glazuur. Afmeting: H 27 cm.

Antieke Japanse/Chinese bloempot
Startpreis 100 EUR

Grote antieke Japanse/Chinese bloempot van brons met cloisonné. Floraal decor. Afmeting: 20 x 28 cm. In goede staat.

Twee 18e eeuwse Chinese Imari trekpotten Ø 9 -11 cm.
Ergebnis: 800 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari trekpotten met floraal en goud decor. Afmeting: Ø 9 - 11 cm. In goede staat.

Vier 17e - 18e eeuwse Chinese Kang Xi koppen
Ergebnis: 425 EUR

Vier 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi kopjes met bodemmerk. Twee kopjes met kostbaarheden decor, één kopje chips, één kopje haarlijnen. Twee kopjes met huis/vogel/floraal/tuin decor, beide...

Drie antieke Chinese kommen Ø 12,5 - Ø 15 cm.
Ergebnis: 80 EUR

Drie antieke Chinees porseleinen kommen met floraal decor. Afmeting: Ø 12,5 - Ø 15 cm. In goede staat.

Twee Chinese lekschalen
Ergebnis: 80 EUR

Twee 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen lekschalen. Queng Lung / Kang Xi. Eén floraal op driepoot, één poot mist + bakfout. Eén floraal/coulissen, haarlijn + randschade. Afmeting: 22 - 23 cm. In re...

Twee delen Chinees porselein
Startpreis 200 EUR

Twee delen Chinees porselein. Familie Rose met Kang Xi bodemmerk. Antiek. Vaas gerestaureerd. Gemberpot, haarlijn bovenrand. Afmeting: 15 - 27 cm. In redelijk/goede staat.

Vierkante Chinese vaas, H 18,3 cm.
Startpreis 300 EUR

Vierkante Chinees porseleinen vaas met vogels op bloesemtak + teksten decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 18,3 cm. In goede staat.

Twee Japanse borden
Startpreis 120 EUR

Twee antieke Japanse porseleinen borden/schalen. Landschap/paradijsvogel decor. Bovenmerken. Afmeting: 25 - 31 cm. In goede staat.

Twee 18e eeuwse Chinese kop en schotels
Ergebnis: 225 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels. 1x Familie Rose, mandarijn decor schotel, goed. 1x Imari kopje met schotel, kopje heeft chip, schotel is goed. 1x capucijner kopje met floraal deco...

Twee 18e eeuwse Chinese vazen
Ergebnis: 140 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen vazen. Gelijmd/beschadigd. Afmeting: H 23 - 27 cm. In matige staat.

Twee 18e eeuwse Chinese vazen
Ergebnis: 325 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen vazen met ribbels. Berglandschap decor. Eén vaas bovenrand gerestaureerd. Afmeting: H 16,5 - 17 cm. In redelijk + goede staat.

18e Eeuwse Chinese Queng Lung vleesschaal, 29 x 21 cm.
Ergebnis: 400 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung vleesschaal met tuin decor. Afmeting: 29 x 21 cm. In goede staat.

Chinese celadon vaas, H 20 cm.
Ergebnis: 275 EUR

Chinees porseleinen celadon vaas met oren. Hectagonaal. Met bodemmerk. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.

Chinese schotel Kang Ci Ø 33,3 cm.
Ergebnis: 550 EUR

Grote Chinees porseleinen schotel Kang Ci 18e met jagers te paard/hert decor. Met bodemmerk. Gaatje bodem middenin, dicht gerestaureerd. Afmeting: Ø 33,3 cm. In redelijk/goede staat.

18e - 19e Eeuwse Chinese kom Ø 13,7 cm.
Ergebnis: 40 EUR

18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen kom met floraal/kostbaarheden decor. Vier tekens bodemmerk. Haarlijn + chips. Afmeting: H 7 x Ø 13,7 cm. In redelijke staat.

17e - 18e Eeuws Chinees Kang Xi bord Ø 21,2 cm.
Ergebnis: 750 EUR

17e - 18e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi opengewerkt bord met floraal decor + bodemmerk. Twee chips. Afmeting: Ø 21,2 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese vaas, H 23 cm.
Ergebnis: 3.000 EUR

Chinees porseleinen vaas met feniks/floraal decor. Rood oxide glazuur. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.

Grote Chinese schotel Ø 44,5 cm.
Startpreis 300 EUR

Zéér grote Chinees porseleinen Familie Verte schotel met zotjes in tuin/floraal decor + verso floraal decor. Zes tekens bodemmerk. Kang Xi merkteken + dubbele blauwe bodemring. Afmeting: Ø 44,5 cm. In...

Chinese waterpot Ø 11,2 cm.
Ergebnis: 850 EUR

Chinees porseleinen waterpot met vleermuizen in de wolken decor + bodemmerk. Afmeting: H 6,5 x Ø 11,2 cm. In goede staat.

Vijf antieke Chinese kommen Ø 11,5 - 17,8 cm.
Ergebnis: 180 EUR

Vijf antieke Chinees porseleinen kommen. 1x 18e - 19e eeuwse kom met floraal decor + bodemmerk. 3x 18e Eeuwse kommen met floraal decor + bodemmerk, één chip. 1x 19e eeuwse kom met figuur in landschap...

Lot antiek Chinees porselein (5x)
Ergebnis: 90 EUR

Vijf delen antiek Chinees porselein. Beschadigd. Bestaande uit: Drie kommen, waarvan 2x Kang Xi + 1x Imari. En een vaas + schotel, 19e eeuw. Afmeting: 11 - Ø 23 cm. In redelijke staat.

Chinese knobbelvaas, H 31 cm.
Startpreis 400 EUR

Chinees porseleinen knobbelvaas met noppen + floraal reliëf decor. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.

Twee 18e eeuwse Chinese Kang Xi plooiborden Ø 20,2 cm.
Startpreis 800 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi plooiborden met vijver/watervogel decor. Enkel chips. Afmeting: Ø 20,2 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 28 cm.
Ergebnis: 1.000 EUR

Chinees porseleinen vaas met figuren in landschap decor. Chips bodemrand. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.

Chinese schenkkan, H 30 cm.
Ergebnis: 600 EUR

Chinees porseleinen schenkkan met blauw glazuur + bodemmerk. Handvat gelijmd. Afmeting: H 30 cm. In redelijke staat.

Drie zeldzame Chinese kop + schotels
Ergebnis: 600 EUR

Drie zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met Europeanen/oogsten van fruitboom decor. Twee schotels goed, één schotel gelijmd. Alle kopjes haarlijnen en één chip. Afmeting: 6,5 - 13...

Lot antieke Chinese kop en schotels (7x)
Ergebnis: 300 EUR

Zeven antieke Chinees porseleinen kop en schotels. Divers. Kang Xi, Familie Verte, Chine de commande. Diverse haarlijnen en chips + goed. Afmeting: 7 - 14 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese vaas, H 29,5 cm.
Ergebnis: 2.750 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose vaas met tuin/floraal decor. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 29,5 cm. In goede staat.

Chinese Meiping vaas, H 26,5 cm.
Startpreis 750 EUR

Chinees porseleinen Meiping vaas met blauw glazuur. Krasjes. Géén bodemmerk. Afmeting: H 26,5 x Ø 15,5 cm. In goede staat.

Twee 17e - 18e eeuwse zeldzame Japanse schotels Ø 31 cm.
Ergebnis: 10.000 EUR

Twee grote 17e - 18e eeuwse zeldzame Japans porseleinen schotels met figuren/coulissen decor. Met gecontourneerde omranding. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 31 cm. In goede staat.

Grote 18e eeuwse Imari dekselpot, H 62 c m.
Ergebnis: 1.200 EUR

Zeer grote antieke 18e eeuwse Imari porseleinen dekselpot met vogel/floraal/goud decor. Tempelleeuw op deksel is vervangen door bronzen ananas. Verder in goede staat. Afmeting: H 62 cm.

Japanse Imari scheerbekken Ø 27 cm.
Ergebnis: 250 EUR

19e Eeuws Japans Imari porseleinen scheerbekken met tuin/goud decor. Afmeting: Ø 27 cm. In goede staat.

Antieke Japanse schotel Ø 46 cm.
Ergebnis: 650 EUR

Grote antieke Japans porseleinen schotel met figuren/paradijsvogel/vlinder/floraal en goudrand decor. Circa 1900. Afmeting: Ø 46 cm. In goede staat.

Twee Imari vazen
Ergebnis: 400 EUR

Twee vroeg 19e eeuwse Imari porseleinen vazen met floraal/paradijsvogel/goud decor. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.

Kapitale Imari schotel Ø 63,5 cm.
Ergebnis: 1.800 EUR

Kapitale 19e eeuwse Japanse porseleinen Imari schotel met draken/figuren/paradijsvogel/sprinkhaan/goud decor et cetera. Met bodemmerk. Randrestauratie. Afmeting: Ø 63,5 cm. In redelijk/goede staat.

Kapitale 18e eeuwse Arita vaas, H 60,5 cm.
Ergebnis: 1.200 EUR

Kapitale 18e eeuwse Japanse Arita porseleinen vaas met Kilin, tuin/floraal en goud decor. Afmeting: H 60,5 cm. In goede staat.

Kapitale Japanse Imari schotel Ø 47,5 cm.
Ergebnis: 650 EUR

Zeer grote 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen wandschotel met karaktertekens/goud/floraal decor. Enkele kleine haarlijnen. Afmeting: Ø 47,5 cm. In redelijk/goede staat.

2x Japanse Imari dekselvazen, H 29 cm.
Ergebnis: 300 EUR

Twee 18e eeuwse Japanse Imari porseleinen dekselvazen. Eén vaas gelijmd, slecht gerestaureerd. Eén vaas leeuw niet origineel. Afmeting: H 29 cm. In matig/goede staat.

Twee Japanse Imari petroleumlampen, 1900
Ergebnis: 350 EUR

Twee antieke Japanse Imari porseleinen petroleumlampen met gesatineerde glazen lampenkappen. Geëlektrificeerd. Circa 1900. Afmeting: H 58 cm. In goede staat.

Japanse Imari dekselpot
Ergebnis: 170 EUR

19e Eeuwse Japanse Imari porseleinen dekselpot met floraal/goud en foo-hond decor. Afmeting: H 19 x Ø 17 cm. In goede staat.

Twee Japanse Imari kraagvazen, H 32 cm.
Ergebnis: 500 EUR

Twee grote Japans Imari porseleinen kraagvazen met ribbels en tuin decor. Afmeting: H 32 x Ø 20 cm. In goede staat.

Twee Japanse sierborden
Ergebnis: 550 EUR

Twee grote Japanse porseleinen wandschotels met floraal decor en gecontourneerde omranding. 19e Eeuw. Afmeting: Ø 47 cm. In goede staat.

Lot Japans Imari porselein (5x)
Ergebnis: 45 EUR

Vijf delen Japans Imari porselein. Eerste helft 20e eeuw. Bestaande uit: Pijpvaas, dekseldoos, gemberpot, kom en bord. Afmeting: 10 - 30 cm. In goede staat.

Twee 18e eeuwse Imari stopfles-vazen, H 23 cm.
Ergebnis: 350 EUR

Twee 18e eeuwse Japanse Imari stopfles-vazen met floraal decor. Eén vaas hals gelijmd. Eén vaas goed. Afmeting: H 23 cm. In redelijk/goede staat.

Twee Japanse Imari vazen, H 23,5 cm.
Startpreis 100 EUR

Twee antieke Japanse Imari porseleinen vazen met floraal + reliëf geisha decor. Afmeting: H 23,5 cm. In goede staat.

Twee delen antiek Japans Imari porselein
Startpreis 80 EUR

Twee delen antiek Japans Imari porselein. 1x Vaas met tuin/goud en ribbel decor. 1x Stopfles met bloemvaas decor, hectagonaal. Afmeting: H 19 - 20 cm. In goede staat.

Twee Japanse Imari vazen
Ergebnis: 225 EUR

Twee 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen vazen. 1x Knobbelvaas, floraal/paradijsvogel/goud decor. 1x Pijpvaas, floraal/goud decor. Afmeting: H 22 - 25 cm. In goede staat.

Japanse Imari bloempot Ø 33 cm.
Ergebnis: 500 EUR

Grote antieke Japanse Imari porseleinen bloempot met diverse facetten, beschilderingen in coulissen/goud decor, divers. Circa 1900. Met bodemmerk. Afmeting: H 25 x Ø 33 cm. In goede staat.

Twee Japanse Imari borden Ø 31 cm.
Ergebnis: 325 EUR

Twee 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen borden met vlinder/floraal/goud decor. Afmeting: Ø 31 cm. In goede staat.

Vier antieke Japanse Imari borden Ø 25 cm.
Ergebnis: 200 EUR

Vier antieke Japanse Imari porseleinen borden met floraal/vogel en goud decor. Met bodemmerk. Eén bord randschade. Afmeting: Ø 25 cm. In redelijk/goede staat.

Japanse Imari pot Ø 22 cm.
Ergebnis: 225 EUR

Grote Japanse Imari porseleinen pot met floraal/paradijsvogel decor. 19e Eeuw. Afmeting: H 19,5 x Ø 22 cm. In goede staat.

Antieke Imari dekselvaas, H 44 cm.
Ergebnis: 350 EUR

Antieke Imari porseleinen dekselvaas met floraal/goud decor. Octagonaal. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.

Kapitale Japanse Imari schotel Ø 56 cm.
Ergebnis: 1.400 EUR

Kapitale Japans porseleinen Imari schotel met tuin/pioenrozen/goud decor. Met gecontourneerde omranding. Afmeting: Ø 56 cm. In goede staat.

Grote 19e eeuwse Chinese lamp, H 86 cm.
Startpreis 500 EUR

Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Verte lamp met figuren in tuin decor + messing monturen. Afmeting: H 86 cm. In goede staat.

Grote Japanse Imari vaas, H 61 cm.
Ergebnis: 600 EUR

Zeer grote 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen vaas met floraal/paradijsvogel en goud decor. Afmeting: H 61 cm. In goede staat.

Antiek Japans Satsuma boeddha beeld
Ergebnis: 70 EUR

Antiek Japans Satsuma porseleinen boeddha beeld met goud decor + bodemmerk. Circa 1900. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.

Antiek Japans Satsuma boeddha beeld
Ergebnis: 90 EUR

Antiek Japans Satsuma porseleinen boeddha beeld met goud decor + bodemmerk. Circa 1900. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.

Lot antieke Japanse Kutani vaasjes (14x)
Ergebnis: 100 EUR

Veertien antieke Japanse Kutani vazen. Divers. Enkele beschadigingen. Afmeting: H 7 - 12 cm. In redelijk/goede staat.

Lot Chinees porselein (14x)
Ergebnis: 325 EUR

Veertien delen Chinees porselein. Bestaande uit tien kopjes + vier schotels. 19e Eeuw. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 5 - 12 cm. In goede staat.

Zeven antieke Japanse Imari kommen Ø 12 - 17 cm.
Ergebnis: 60 EUR

Zeven antieke Japanse Imari porseleinen kommen. Divers. Eén haarlijn + enkele chips. Afmeting: Ø 12 - 17 cm. In redelijk/goede staat.

Drie delen antiek Imari porselein
Ergebnis: 275 EUR

Drie delen antiek Japans Imari porselein. Bestaande uit: Fruitschaal + twee kommen. Landschap/floraal + goud decor. Afmeting: 19,5 - 34 cm. In goede staat.

Drie Chinese dekselvazen
Ergebnis: 350 EUR

Drie oude/antieke Chinees porseleinen dekselvazen. Bestaande uit: 17e - 18e eeuwse deksevaas met floraal/Kang Xi decor, met bodemmerk, haarscheur + dekselschade. En twee drakenvazen met vier tekens b...

Grote Chinese dekselpot, H 46 x Ø 33 cm.
Startpreis 2.500 EUR

Grote Chinees porseleinen dekselpot met opgewerkte bloemen/floraal blauw decor + fabelfiguur op deksel. Afmeting: H 46 x Ø 33 cm. In goede staat.

Drie Imari kop + schotels
Ergebnis: 200 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels. Hectagonaal. Tuin/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: 5,5 x 12 x 12 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Imari schotel Ø 28 cm.
Ergebnis: 325 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari schotel met tuin/goud decor. Afmeting: Ø 28 cm. Minimale chip. In goede staat.

Twee 18e eeuwse Chinese kop + schotels
Ergebnis: 375 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose kop en schotels met mandarijn decor. Eén kopje goed. Eén kopje chip+haarlijn. Eén schotel chips. Eén schotel chips+haarlijnen. Afmeting: 12 - 12,5 cm. ...

Zes antieke Japanse borden Ø 13 - 25 cm.
Ergebnis: 325 EUR

Zes antieke Japanse borden. Onder andere; Kakiemon en Imari. Twee borden gelijmd, één bord chip, grootste bord chips. Afmeting: Ø 13 - 25 cm. In redelijk/goede staat.

Lot Japans porselein
Ergebnis: 120 EUR

Twee delen Japans porselein. 1x Kakiemon schotel + bodemmerk. 1x Kom in Wanli-stijl. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 14 - 15 cm. In goede staat.

Vier antieke Chinese/Japanse borden Ø 25 - Ø 26,5 cm.
Startpreis 60 EUR

Vier antieke Japanse/Chinees porseleinen borden. Circa 1900. Drie keer vogel decor + bodemmerk. Eén keer geisha in tuin decor + bodemmerk. Afmeting: Ø 25 - Ø 26,5 cm. In goede staat.

Chinese Familie Verte pijpvaas, H 26,5 cm.
Ergebnis: 250 EUR

Chinees porseleinen Familie Verte pijpvaas met draak in zee decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 26,5 cm. In goede staat.

Grote 17e - 18e eeuwse Chinese Kang Xi schotel Ø 33,2 cm.
Ergebnis: 800 EUR

Grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotel met floraal/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 33,2 cm. In goede staat.

Chinese wijnkan + munten
Ergebnis: 275 EUR

Chinese rituele bronzen wijnkan + zes Chinese muntstukken (met patina). Afmeting: 4,5 - 17 cm. In goede staat.

Kleine Chinese waterpot Ø 6 cm.
Startpreis 500 EUR

Kleine Chinees porseleinen waterpot met geel glazuur + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 4,8 x Ø 6 cm. In goede staat.

Vier 17e - 18e eeuwse Chinese borden Ø 12,5 - 17 cm.
Ergebnis: 60 EUR

Vier 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi borden. Divers. Floraal/tuin met koekoek decor. Twee delen chips en/of haarlijn. Afmeting: Ø 12,5 - 17 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese Familie Verte schotel Ø 42 cm.
Ergebnis: 1.100 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Verte schotel met keizerlijke figuren/pagode decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 7,8 x Ø 42 cm. In goede staat.

Drie Chinese schotels Ø 12,2 cm.
Ergebnis: 180 EUR

Drie 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose schotels met floraal decor. Afmeting: Ø 12,2 cm. In goede staat.

3x Japanse Imari borden Ø 20,5 - 33 cm.
Ergebnis: 120 EUR

Drie 18e - 19e eeuwse Japans Imari porseleinen borden. Divers. Grootse bord is gelijmd, de andere twee hebben haarlijnen. Afmeting: Ø 20,5 - 33 cm. In redelijke staat.

Vijf Japanse Imari kastkommen Ø 15,5 cm.
Startpreis 80 EUR

Vijf antieke Japanse Imari porseleinen kastkommen. Circa 1900. Eén kom randschade, rest goed. Afmeting: H 8 x Ø 15,5 cm.

Chinees kamerscherm (republiek stijl)
Startpreis 500 EUR

Chinees klein kamerscherm met Chinees porseleinen plaquettes, berglandschappen/tekst decor. Signatuur. Republiek stijl. 20e Eeuw. Afmeting: 22 x 50,5 x 1,5 cm. In goede staat.

Twee 18e eeuwse Chinese Familie Rose schotels Ø 12,5 - 31 cm.
Ergebnis: 700 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose schotels met floraal decor. Afmeting: Ø 12,5 - Ø 31 cm. In goede staat.

Drie Chinese vazen, H 16 - 19 cm.
Ergebnis: 60 EUR

Drie Chinees porseleinen vazen. 1x 18e Eeuw, Familie Rose decor, bovenrand gelijmd. 1x 18e - 19e Eeuw, figuur in landschap decor, beschadigd. 1x Geisha in tuin decor. Afmeting: H 16 - 19 cm. In redel...

Chinese pijpvaas, H 19,3 cm.
Startpreis 300 EUR

Chinees porseleinen pijpvaas met theeglazuur + twee tekens bodemmerk. Afmeting: H 19,3 cm. In goede staat.

Chinese pijpvaas, H 32 cm.
Ergebnis: 300 EUR

Chinees porseleinen pijpvaas met draak/feniks decor. Met dubbele bodemring. Afmeting: H 32 cm.

Chinese kom + rolvaas
Ergebnis: 80 EUR

Twee delen Chinees porselein. 1x Perzikkom met vleermuis decor + bodemmerk. 1x Rolvaas met landschap decor + vier tekens bodemmerk. Afmeting: 18 -Ø 14 cm. In goede staat.

Twee delen antiek Japans/Chinees brons
Ergebnis: 110 EUR

Twee delen antiek Japans/Chinees brons. Rituele schenkkan met vogel/slang/krab/salamander decor. En een vierkante vaas met draken + bodemmerk. Afmeting: 27 - 28 cm. In goede staat.

Japanse Satsuma vazen, H 13 - 14 cm.
Ergebnis: 325 EUR

Fijn gedecoreerde Japans porseleinen Satsuma vazen. Figuren/goud decor. Bodemmerk. Afmeting: H 13 - 14 cm. In goede staat.

Vier delen Japans Satsuma porselein, H 10 - 14 cm.
Ergebnis: 600 EUR

Vier delen fijn gedecoreerd Japans Satsuma porselein. Diverse decors, onder meer figuren/landschap,pagode/floraal. Bodemmerk. Eén deksel theepot chip, verder in goede staat. Afmeting: 10 - 14 cm.

4 Delen Chinees aardewerk
Ergebnis: 90 EUR

Vier delen Chinees aardewerk. Bestaande uit; 1x vaas met hengsels en meanderende omranding. 1x Knobbelvaas met zotjes, rood gelakt. 1x Bolvaas + console, met bruin glazuur. 1x Olielamp met bruin glazu...

Drie delen Chinees porselein
Startpreis 50 EUR

Drie delen Chinees porseleinen stapel/dekseldozen met landschap/floraal decor. 19e Eeuw. Enkele chips. Afmeting: 14 - 15,5 cm. In redelijk/goede staat.