R. Renard. 21e Eeuw. Spelende kinderen op het strand. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
J.J. Vermeul. Circa 1930. Arabisch stadsgezicht met veel figuren en olifant. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 60 cm. In goede staat.
Chris van Dijk. 21e Eeuw. 1952 - . Vrouw zittend in gras. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 18e Eeuw. Hollandse School. Taveerne met pijprokende man. Olieverf op linnen. Afmeting: H 27 x B 21 cm. In goede staat.
Geert Jan Jansen. 1944 - . Lithografie naar Gustav Klimt. Litho op papier. Afmeting: H 20 x B 30 cm. In goede staat.
Gelithografeerde keramieken tegel met een voorstelling van Degas. Ballerina. Gelimiteerd. Nr. 87/350. Litho op keramiek. Afmeting: H 20 x B 14,5 cm. In goede staat.
Karen Ray. Engelse School. 1928 - . Interieur met tafel en porselein. Olieverf op paneel. Afmeting: H 77 x 60 cm. In goede staat.
Gesigneerd W. Heekelaar. 20e Eeuw. Riviergezicht met zeilboten en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 90 cm. In goede staat.
Gé Nijhuis. Wijlen Enschedese galeriehouder. Plasgezicht met opvliegende eenden. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 70 cm. In goede staat.
E. Buitendijk? Hollandse School. 19e Eeuw. Heuvellandschap met paardenkar en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 32 x B 63 cm. In goede staat.
J. Havenith. 1877. Bosgezicht met vee. Olieverf op linnen. Bedoekt. Afmeting: H 46 x B 51 cm. In redelijk/goede staat.
Monogram. 20e Eeuw. Verso Vesper N. Spielmann. Monnik aan eettafel. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.
Onduidelijke signatuur. 20e Eeuw. Scheepsbouw op droogdok met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 100 cm. In goede staat.
Malcolm Cheape. 1964 - . Reddingsschip op droogdok. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 72 x B 48 cm. In goede staat.
H. van Leeuwen van Oudewater. 1890 - 1972. Negroïde muzikant. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 24 cm. In redelijk/goede staat.
Horsky. Poolse School. Vliegenzwammen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 19 x B 25 cm. In goede staat.
Ongesigneerd? 19e Eeuw. Slapende man bij kaarslicht. Olieverf op paneel. Craquelé. Afmeting: H 36 x B 30,5 cm. In redelijke staat.
19e Eeuwse prent naar Rembrandt van Rijn. Honderd gulden prent. Steendruk op papier. Afmeting: H 28 x B 39 cm. In goede staat.
Jacobus Doeser. 1884 - 1970. Herder met schapen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 100 cm. In goede staat.
J.L. van der Meide. 1910 - 2002. Zeegezicht met schelpenvisser. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.
Adriaan Marinus Geijp. 1855 - 1926. Landschap met vissende boeren. Olieverf op linnen. Restauraties. Afmeting: H 58 x B 43 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1900. Reeën in het bos. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 30 cm. In goede staat.
Drie oude/antieke Oosterse gouaches. India, Krishna, Radha in landschappen. Gouaches op linnen. Afmeting: H 25 x B 17 cm. In goede staat.
Adam Potgieter. 1899 - 1982. Zomers Hollands havengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Collectie van elf anatomische studies. Onder andere 17e - 18e en 19e eeuw. Onder meer van Schenk. Etsen op papier. Afmeting: 17 - 24 cm. In goede staat.
Onduidelijke monogram. 19e Eeuw. Hollandse School. Wintergezicht met houtsprokkelaars. Olieverf op paneel. Afmeting: H 21 x B 29 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Hollandse School. Riviergezicht met diverse schepen. Inschilderingen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 30 cm. In redelijke staat.
3x Hollandse School. 20e Eeuw. Landschappen met waterpartij. Divers. Olieverf op paneel. Afmeting: 9 - 12 cm. In goede staat.
Barnier. Franse School. Circa 1930. Schenkkan met bloemen. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 13 x B 17 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1930. Hollandse School. Landschap met knotwilgen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 51 x B 61 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1900. Meisje met fruitschaal. Olieverf op linnen. Afmeting: H 109 x B 45 cm. In redelijke staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met wilde aardbeien, pruim en abrikozen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met kastanjes. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met Roemer en oesters. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met Roemer, brood, walnoot et cetera. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 25 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 20e Eeuw. Hollands wintergezicht met knotwilgen en molen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 24 cm. In goede staat.
Cor Schaap. 1968 - . Zonnende vrouw op strand. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 17,5 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Chinese School. 20e Eeuw. Slapende jonge keizer met Chinese tekst. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 90 cm. In goede staat.
Onbekend. Circa 1900. Wijds landschap met koeien. Olieverf op paneel. Afmeting: 9,5 x 14 cm. In goede staat.
C. Voorwind? Circa 1900. Boeren vrouw bij haard. Olieverf op paneel. Afmeting: H 19 x B 14 cm. In goede staat.
F. Galman. '34. Hollandse School. Hollands dorpsgezicht met figuur. Olieverf op paneel. Afmeting: H 15 x B 12,5 cm. In goede staat.
3x Hollandse School. Circa 1900. 2x Stadsgezichten met figuren. 1x Riviergezicht. Olieverf op paneel. Afmeting: H 15 x B 10 cm. In redelijk/goede staat.
Zuid Amerikaanse School. Lépeza? Circa 1930 - 1950. Verso Bananales en El Magdalena (Colombia?) Olieverf op linnen. Afmeting: H 38 x B 54 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1950. Havengezicht met schepen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Lithografie Theo Mackaay, 1977. 1950 - . Nr. 34/180. Paarden met figuur. Lithografie op papier. Afmeting: H 72 x B 73 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Kruik met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Engelse School. 20e Eeuw. Vossenjacht. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Ongesigneerd? 20e Eeuw. Vissersboten langs de kust. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 29,5 cm. In goede staat.
Ongesigneerd? 19e Eeuw. Panoramisch landschap met boerin en vee. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 29 cm. In goede staat.
Rik Jager, 1956. 1933 - . Almelo. Abstracte compositie. Olieverf op hardboard. Afmeting: H 101 x B 72 cm. In goede staat.
Rik Jager, 1955. 1933 - . Almelo. Abstracte figuratieve voorstelling. Olieverf op hardboard. Afmeting: H 102 x B 72 cm. In goede staat.
Hugo van Schaik. 1872 - 1946. Hollands riviergezicht met schepen en dorp. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Andy Warhol. Lithografie. Titel: Reijning Queens. I.C.A. koningin Beatrix. Lithografie op papier. Afmeting: H 60 x B 48 cm. In goede staat.
Keith Haring. Nr. 15/200. Twee figuren met hart. Lithografie op papier. Afmeting: H 88 x B 88 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Chinese School. 20e Eeuw. Chinese jonge vrouw met parasol. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.
Thomas Heesakkers. 1946 - . Stilleven, bloemen en fruit op tafel. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 40 cm. In goede staat.
Gijs ter Wee. 21e Eeuw. Abstracte compositie. Acryl op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Gijs ter Wee. 21e Eeuw. Abstracte compositie. Acryl op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
H. Kleine. 21e Eeuw. Moderne compositie/abstract. Acryl op linnen. Afmeting: H 70 x B 80 cm. In goede staat.
Hans Habraken. 1946 - . Stilleven met pruimen, aardewerk en glas. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 40 cm. In goede staat.
Thomas Heesakkers. 1946 - . Stilleven met bloemen, glas, fruit en aardewerk. Olieverf op paneel. Afmeting: H 60 x B 60 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 19e Eeuw. Bijbelse figuren met Jezus. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 60 cm. In redelijk/goede staat.
W. Ruiter. 20e Eeuw. Wintergezicht met houtvesters en paardenkar. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
F. Brandt. 20e Eeuw. Vaas met rozen en druiven. Olieverf op linnen. Afmeting; H 55 x B 40 cm. In goede staat.
Riem Visser + P.A. Nijgh. Circa 1930. Twentse schilders. 1x Riem Visser, platbodem op meer. 1x P.A. Nijgh, 1876 - 1959, vaas met violen. Aquarellen op papier. Afmeting: 25 x 37 cm. In goede staat.
J. Schijvens. 20e Eeuw. Boerderij met koeien en knotwilg. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Henk Dekker '27. 1897 - 1974. Hollands havengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Jan H. Meijer. 1946. Aardewerken pot met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.
L. van Santen. 20e Eeuw. Zandpad met boerenhuis en kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 80 cm. In goede staat.
H. Sperling. Verso. Engelse Setter. Von Rake aus Dream No. 89. Olieverf op paneel. Vier gaatjes houtworm. Afmeting: H 17 x B 22 cm. In redelijk/goede staat.
Joh. Larij. Vaas met narcissen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 48 cm. In goede staat.
Horsman. Circa 1930. Hollands havengezicht met boten. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 80 cm. In goede staat.
J. Visser. Tweede helft 20e eeuw. Zeegezicht met klipper. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Rustend paard en ruiter. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
Ongesigneerd? Groot antiek stilleven. Circa 1910. Stilleven met fruit en schenkkan op tafel. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70x B 95 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1880. Jongen aan het bellen blazen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 67 x B 46 cm. In goede staat.
Aris Knikker. 1887 - 1962. Riviergezicht met visser en boot. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40x B 30 cm. In goede staat.
Cornelis van Leemputten. 1841 - 1902. Schapen en kippen in stal. Olieverf op paneel. Afmeting: H 17 x B 24 cm. In goede staat.
W.J. Groningen. Havengezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 10 x B 21 cm. In goede staat.
Clara de Jong. 1928 - 2005. Landschap met dorpsgezicht. Aquarel op papier. Afmeting: H 48 x B 63 cm. In goede staat.
L. Basset. Circa 1960. Franse School. Stadsgezicht Parijs met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 61 x B 93 cm. In goede staat.
Johanna Th. Eybergen, 1865 - 1950. Stilleven met Perzisch kleed, tin, wijnfles, citroenen en saké. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Schleichhardt. Duitse School. Düsseldorf 1896. Duits berglandschap in de winter. Olieverf op paneel. Afmeting: H 31 x B 32,5 cm. In goede staat.
Arend van de Pol. 1886 - 1956. Hollands landschap met schapen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 45 cm. In goede staat.
W. Hardja. 1945 -. Indonesische School. Indonesische schone aan het eenden voeren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 45 x B 60 cm. In goede staat.
Clara de Jong. 1928 - 2005. Chique dame met tas. Aquarel op papier. Afmeting: H 50 x B 31 cm. In goede staat.
Twee emaille kunstwerken. Jan de Valk. Abstracte composities. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 36 x B 31 cm + H 31 x B 35 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Haagse School. Landschap met koeien. Afmeting: H 50 x B 70 cm . In goede staat.
Joke Hueting. '95. Fantasie-figuur in landschap. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 24 cm. In goede staat.
Kees Verkade. Nr. 430/100. Titel: Extase 2001. Litho op papier. Afmeting: H 61x B 46 cm. In goede staat.
Toon Koster. 1913 - 1990. Sleepboot in haven. Olieverf op board. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.
Jan Knikker Jr. 1911 - 1990. Zomers dorpsgezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
Theo Kuijpers. '85. 1939 - . Nr. III van IV. Lithografie. Abstracte voorstelling. Afmeting: H 57 x B 77 cm. In goede staat.
Tilly Moes. 1899 - 1979. Keulse pot met anemonen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.
Thijs Buit. 1934 - . Landschap Frankrijk. Aquarel op papier. Afmeting: H 40 x B 52 cm. In goede staat.
Pendant. Ongesigneerd. 19e Eeuw. Figuren op wandelpaden. Olieverf op paneel. Afmeting: H 16,5 x B 14,5 cm. In goede staat.