Arend v.d. Pol. 1886 - 1956. Landschap met herder en schapen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 48,5 x B 37,5 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Hollandse School. Circa 1930. Hollands havengezicht met zeilboten. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Henk Bellaard. Hollands riviergezicht met boerenhuis en ophaalbrug. Olieverf op linnen. Afmeting: H 55 x B 85 cm. In goede staat.
Astrid Engels. 1941 - . Nr. 249/275. Drie hoofden. Lithografie op papier. Afmeting: H 57 x B 78 cm. In goede staat.
Henk Leurs. 1890 - 1956. Poldergezicht met molen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
Jan Schaeffer. 1923 - 2018. Rotterdam. Hollands landschap met boerderij en boerin aan de waterkant. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 50 cm. In goede staat.
Jan Schaeffer. 1923 - 2018. Rotterdam. Hollands landschap met boerderij, boot en boerin. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 50 cm. In goede staat.
Thomas Heesakkers. 1946 - . Stilleven met fruit en walnoot. Olieverf op paneel. Afmeting: H 15 x B 25 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1900. Meisje met fruitschaal. Olieverf op linnen. Afmeting: H 109 x B 45 cm. In redelijke staat.
Twee schilderijen op blik geschilderd. Circa 1890. Figuren in interieur. Met vergulde lijst. Olieverf op blik. Afmeting: H 22 x B 17 cm. In goede staat.
R. Renard. 21e Eeuw. Spelende kinderen op het strand. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Geert Jan Jansen. 1944 - . Lithografie naar Gustav Klimt. Litho op papier. Afmeting: H 20 x B 30 cm. In goede staat.
Clara de Jong. 1928 - 2005. Landschap met dorpsgezicht. Aquarel op papier. Afmeting: H 48 x B 63 cm. In goede staat.
Kees Verkade. Nr. 430/100. Titel: Extase 2001. Litho op papier. Afmeting: H 61x B 46 cm. In goede staat.
E. Buitendijk? Hollandse School. 19e Eeuw. Heuvellandschap met paardenkar en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 32 x B 63 cm. In goede staat.
Jacobus Doeser. 1884 - 1970. Herder met schapen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 100 cm. In goede staat.
Adam Potgieter. 1899 - 1982. Zittend vrouwelijk naakt. Olieverf op paneel. Afmeting: H 53 x 33 cm. In goede staat.
Frederic de Smet, 1936. 1876 - 1948. Belgische School. Havengezicht met kerk Ostende. Olieverf op paneel. Afmeting: H 35 x B 25 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1900. Olieverf studie figuren. Olieverf op papier. Afmeting: H 46 x B 30 cm. In goede staat.
J. Franken. (Zoon). 20e Eeuw. Vrouw op balkon bij zee. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
ULCO. Glimmerveen. 1958 - . Surrealistisch landschap met reigers. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1900. Landschap met boerderij, vrouw doet de was. Olieverf op linnen. Afmeting: H 26 x B 41 cm. In goede staat.
A. Woelki. 1908 - 1987. Düsseldorfer Schule. Gezicht op brug over de Rijn bij Düsseldorf. Olieverf op linnen. Afmeting: H 76 x B 100 cm. In goede staat.
Janos Pentelei Molnar. 1878 - 1929. Stilleven met glaswerk. Olieverf op linnen. Bedoekt. en deels in het zwart bijgeschilderd Afmeting: H 63 x B 78 cm. In redelijke staat.
Lien Verburgt-Kramers. Monogram. 1876 - 1968. Moeder met kind. Aquarel op papier. Afmeting: H 62 x B 48 cm. In goede staat.
Carl Enger. 1881. Duitse School. Middeleeuwse lansdrager. Olieverf op linnen. Beschadigd. Afmeting: H 110 x B 75 cm. In matige staat.
Zes achter-glas-schilderijen. Divers. Religieus. Katholiek. Afmeting: 20 - 40 cm. In redelijk/goede staat.
Adam Potgieter. 1899 - 1982. Dubbel gesigneerd. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Herman Bieling. 1887 - 1964. Voorstelling met cactussen en beelden. Steendruk op papier. Afmeting: H 55 x B 45 cm. In goede staat.
J.G. Lempereur. Circa 1950. 1902 - 1985. Franse School. Parijs, meisje. Gouache op papier. Afmeting: H 30 x B 21 cm. In goede staat.
Chris van Dijk. 21e Eeuw. 1952 - . Vrouw zittend in gras. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.
Onduidelijke signatuur. 20e Eeuw. Scheepsbouw op droogdok met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 100 cm. In goede staat.
Cor Schaap. 1968 - . Zonnende vrouw op strand. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 17,5 cm. In goede staat.
Thomas Heesakkers. 1946 - . Stilleven, bloemen en fruit op tafel. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 40 cm. In goede staat.
H. Sperling. Verso. Engelse Setter. Von Rake aus Dream No. 89. Olieverf op paneel. Vier gaatjes houtworm. Afmeting: H 17 x B 22 cm. In redelijk/goede staat.
Joh. Larij. Vaas met narcissen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 48 cm. In goede staat.
Anton Heyboer. 1924 - 2005. Abstracte compositie. Plakkaatverf op papier. Afmeting: H 78 x B 106 cm. In goede staat.
Arrah Lee Gaul. 1883 - 1980. Amerikaanse School. Portret van jonge Amerikaan. Olieverf op linnen. Met bladgouden lijst (beschadigd). Afmeting: H 75 x B 62 cm. In goede staat.
Bart Peizel, 1930. 1887 - 1974. Stilleven met fruitschaal, glazen pot en inktpot. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Joop Kropff. 1892 - 1979. Chinese vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.
Chris Soer. 1882 - 1962. Bosgezicht met wandelaar. Olieverf op paneel. Afmeting: H 25 x B 19 cm. In goede staat.
Sam Schellink. 1876 - 1958. Landschap met wilde orchidee. Aquarel op papier. Afmeting: H 53 x B 39 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 18e - 19e Eeuw. Religieus schilderij in lijst. Olieverf op paneel. Afmeting: H 35 x B 25 cm. In goede staat.
Onduidelijke monogram. 19e Eeuw. Hollandse School. Wintergezicht met houtsprokkelaars. Olieverf op paneel. Afmeting: H 21 x B 29 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1880. Jongen aan het bellen blazen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 67 x B 46 cm. In goede staat.
Anton Heyboer. 1924 - 2005. Figuur met koe. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 35 x B 63 cm. In goede staat.
J.L. van der Meide. 1910 - 2002. Zeegezicht met schelpenvisser. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.
Toon Koster. 1913 - 1990. Sleepboot in haven. Olieverf op board. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.