Drie oude houtgesneden figuren. Onder andere Balinees. 20e Eeuw. Afmeting: H 37 -66 cm. In goede staat.
Antiek bronzen figuur. Elegante dame. Deels verguld. Circa 1900. Afmeting: H 20,5 cm. In goede staat.
Zwaar oud compositie materiaal figuur. Holland. Bartje (= Bartje Bartels uit Drente/'Ik bid nie veur brune bonen'). 20e Eeuw. Afmeting: H 60 cm. In goede staat.
Antieke zware compositie metalen Jugendstil bloempot met dame en faun, in fontein-vorm. Circa 1900. Afmeting: 41 cm. In goede staat.
Drie antieke Heilig beelden. Circa 1900. Gips, polychromie. Enkele kleine beschadigingen. Afmeting: H 45 - 63 cm. In redelijk/goede staat.
Gesigneerde antieke gietijzeren figurengroep. Kozakken ruiters. Russisch, Kyrillisch. Met bodemmerk. Afmeting: 28 x 22 x 19 cm. In goede staat.
Indisch bronzen orkest met tien musicerende figuren. 20e Eeuw. Afmeting: 26 - 27 cm. In goede staat.
Vier Afrikaanse hardhout gesneden figuren. 20e Eeuw. Afmeting: H 40 - 65 cm. In goede staat.
Drie oude bronzen/messing dieren figuren. Twee honden + paard. 20e Eeuw. Afmeting: 12 - 19 cm. In goede staat.
Antiek bronzen figuur. Circa 1900. Brief lezende oudere heer met baard. Afmeting: H 22,5 cm. In goede staat.
Gesigneerd groot antiek Japans bronzen figuur. Circa 1900. Japanse vrouw met korf. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.
Zeer groot plated bronzen figuur. Spirit of Ecstacy figuur (Rolls Royce) figuur op marmeren basement. 20e Eeuw. Afmeting: 116 x 60 x 58 cm. In goede staat.
Twee figuren. 20e Eeuw. (1) Modern, brons (monogram). (2) Visser, compositie metaal. Afmeting: H 25 - 36 cm. In goede staat.
Twee antieke bronzen figuren. 1x Hond op sokkel, circa 1840. 1x Ruiter te paard, circa 1900. Afmeting: H 11 - 22 cm. In goede staat.
Antieke Jugendstil buste van een jonge dame op rood marmeren sokkel. Door G. van der Straeten. 1856 - 1928. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
19e Eeuws bronzen figuur. Jonge vrouw met duif, op houten sokkel. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.
19e Eeuwse bronzen Madonna met kind. Op marmeren sokkel. Gotische stijl. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.
Antieke terracotta buste van een jongeman. Bronskleurig gepatineerd. Door J. Dommisse. 1878 - 1955. Afmeting: 35 x 30 x 15 cm. In goede staat.
Bronzen figurengroep. 20e Eeuw. Jongen en meisje op hek. Afmeting: 17 x 25 x 11 cm. In goede staat.
Frans bronzen Art Deco figuur op marmeren basement. Door Max Le Verrier. 1891 - 1973. Pierrot. Afmeting: H 19,5 cm. In goede staat.
Antiek bronzen Jugendstil figuur. Circa 1900. Dame met olielamp. Ongesigneerd. Afmeting: H 25,5 cm. In goede staat.
Antieke bronzen plated Franse Jugendstil buste. Titel: Nymphe. Door E. Villanis. 1858 - 1914. Behoeft reiniging. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.
Antiek Frans bronzen wandreliëf door Ferdinand Barbedienne. 1810 - 1892. Moeder met kinderen na verhaal Mozes. Afmeting: 5 x Ø 32 cm. In goede staat.
Gepolychromeerde Madonna met vergulding. 19e - 20e eeuw. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.