Oud Perzisch kleed met figuren decor. Laver Kirman. Beige/aardetinten. Afmeting: 228 x 141 cm. In goede staat.
Elegante witgouden ring, 750/000, dubbel entouragemodel met 21 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0.70 crt. De kop is wat hoger op de ring gezet en de buitenste rand met diamanten heeft de vorm va...
Geelgouden vintage ring, 585/000, met diamant. Ring met bloemvorm voorzien van een witgouden rozet met 7 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,15 ct. Breedte ring 12 mm. ca 5,6 gram. ø57. In goede ...
Prachtig handgeknoopt zijden kleed met opgehoogde jachtmotieven. Decor van zeven jagers te paard en diverse dieren. Kleed heeft twee gaten welke gerepareerd dienen te worden. Afmeting: 214 x 137cm. In...
Antieke Hollandse landkaart van Dordrecht. Handingekleurd. 17e Eeuw. Gravure op papier. Afmeting: H 43 x B 53 cm. In goede staat.
Geelgouden armband, 585/000, met granaat. Armband met acht bloemvormige schakels bezet met een rond gefacetteerde granaat, tussen de schakels zitten markiesvormige gouden stukjes. De armband is voorz...
Albertus Verhoesen 1866 (1806-1881), 3 koeien in de weide, olieverf op linnen, 19x26,5cm. In goede staat
Twee handgeknoopte Perzische kleden. Beiden rood van kleur. Afmeting: 190 x 130 cm. + 130 x 110 cm. In goede staat.
Geelgouden collier en hanger, 585/000, met bloedkoraal. Venetiaans collier met een ovale hanger voorzien van een geschulpte rand bezet met een ovale cabouchon bloedkoraal. 29x14mm. inclusief oog. 42 c...
Antiek Frans bronzen figuur. Haan met hagedis. Door Ferdinand Pautrot. 1832 - 1874. Afmeting: 22 x 23 x 10 cm. In goede staat.
Rose Mary. 21e Eeuw. Stilleven met blauw emaille. Olieverf op paneel. Afmeting: H 27 x B 18 cm. In goede staat.
Johan Mensink, 1927. (Twente). Twentse boerenschuur. Olieverf op paneel. Afmeting: H 32 x B 22 cm. In goede staat.
Oude of antieke gipsen gaper met polychromie. Apotheek/drogist teken. Afmeting: 51 x 42 x 26 cm. In goede staat.
Zilveren choker, 925/000, met emaille. Getorst collier met in het midden een jugendstil element voorzien van vensteremaille, parels en een smaragd. Grootte element 58x54mm. 45 cm. ca 13,1 gram. Nieuw
Bronzen figuur. Panter op marmeren basement. Art Deco-stijl. 21e Eeuw. Gesigneerd. Afmeting: 31 cm. In goede staat.
Geelgouden ring, 916/000, met zirconia's. Solitairrring met in het midden een 6-poot chaton bezet met een zirconia en aan weerskanten een zirconia in de band gezet. In redelijk goede staat.
Leo Kurpershoek. 1885 - 1970. Enschede. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 60 cm. In goede staat.
Antiek bronzen figuur. Duivel. Weense stijl. Ongemerkt. Afmeting: 7 x 17 x 5,5 cm. In goede staat.
Geelgouden ring, 585/000, met diamanten. Een gematteerde ring met iets een golf aan de bovenzijde bezet met kleine diamanten in een soort V-vorm. totaal ca 0,06 ct. breedte 4,5 mm. ca 3,6 gram. In goe...
Kees de Waal. 1922 - . Titel: Diary. Agenda, Aquarel op papier. Afmeting: H 52 x B 69 cm. In goede staat.
Groot lot zilveren sieraden met diverse colliers, armbanden, oorstekers en broches. ca 120 gram. Diverse gehaltes.
Negen oude Afrikaanse figuren. Onder andere; 5x Afrikaanse terracotta maskers + 4x houtgestoken figuren. Afmeting: 8 - 44 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Schwarzwalder dekseldoos met koekoek en eiernest op deksel. Afmeting: 24 x 23 x18 cm. In goede staat.
Collier en ring van amethist met zilver, 925/000, gemerkt Oubaha. Collier van rond gefacetteerde kralen en een dubbel ankercollier. Voorzien van 2 sloten, om zowel enkel als dubbel te dragen. 43-86cm....