Grote Chinees porseleinen knobbelvaas met rondom figuren in berglandschap/waterval decor. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.
Paul Dom. 1885 - 1978. Twee meisjes in interieur met kinderboek. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 98 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Fayence apothekerspot met Latijns opschrift. E. Diacassiae. Bovenrand schade + kleine haarlijn. Afmeting: H 17,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen tulpenvaas met floraal decor + vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.
Zeldzaam antiek Perzisch kleed, Afschari. Met figuren/floraal decor. Afmeting: 181 x 160 cm. In goede staat.
Drie 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen dekselpotten met tuin decor, ribbels en tempelhond. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon waterpot met craquelé. Afmeting: H 9 x Ø 20 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen knobbel-oorvaas met draak/vleermuis decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Twee grote 18e eeuwse Chinees porseleinen kommen. 1x Imari, tuin/goud decor, goed. 1x Familie Verte, tuin decor, twee haarlijnen + restauratie. Afmeting: Ø 20 - 23 cm. In redelijk/goede staat.
Prachtig 18e eeuws Hollands wortelnoten barok kabinet met bronzen beslag + bronzen vazen. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 203 x 185 x 65 cm. In goede staat.
Zeldzame 19e eeuwse Venetiaanse piedestal met klauwpoten, vergulding + originele polychromie. Afmeting: 110 x 36 x 36 cm. In goede originele staat.
Bronzen panter. Gesigneerd. Naar R. Bugatti. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 19 x 46 x 7 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse wortelnoten barok vitrinekast. Uitneembaar. Circa 1800. Mooie patina + geheime vakken aan zijkanten onderkant. In goede ongerestaureerde staat. Afmeting: 230 x 150 x 53 cm.
Zilveren bestek, 835/000, met 6 kleine lepels en 5 kleine vorken, 10 grote lepels en 11 grote vorken, een eierlepel, 2 vismessen, een klein vleesvorkje, een sauslepel, een groentelepel, aardappellepel...
Vijf-delig Delfts Fayence kaststel met landschap/leeuw decor. Gemerkt De Bijl. Enkele chips. Afmeting: H 26 - 39 cm. In goede staat.
Antiek Frans bronzen figuur. Man met haan en wolf. Door Auguste de Wever. 1836 - 1910. Le conseiller double plaisir de tromper le trompeur. Afmeting: 36,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen rolwagen vaas met figuren in tuin decor. Afmeting: Ø 21,5 cm. In goede staat.
Kapitale 18e eeuwse Japanse Arita porseleinen vaas met Kilin, tuin/floraal en goud decor. Afmeting: H 60,5 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen Kantonese vazen met krijgers in landschap/kylin koppen decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 34,5 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Delftse Fayence apothekers schenkkan met tekst Sendiviae. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon vaas met creme-kleurig craquelé glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 24,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon wierookbrander met oren, op drie poten. Afmeting: H 13 x Ø 13 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met floraal decor + craquelé glazuur. Afmeting: H 38 x Ø 31 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen rijstkommen met deksels en onderschalen. Landschap/pagode decor. Eén deksel restauratie. Eén deksel haarlijn. Eén onderschotel twee chips. Afmeting: 13 - Ø 14 cm. I...