Twee zeldzaam grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Verte kommen met tuin decor. Beide kommen haarscheuren + randschades. Afmeting: H 11 x Ø 21,5 cm. In redelijke staat.
Zilveren bestekset, 835/000, met 12 taartvorkjes, 12,5cm, 12 kleine lepeltjes, 8 cm, een suikerlepel, 11cm, en een taartschep, 22cm. Allen voorzien van een getorste steel bekroond met een zilveren bol...
Antiek Oosters bronzen figuur, zittende op een lotusbloem. 19e Eeuw. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
Adriaan Marinus Geijp. 1855 - 1926. Landschap met vissende boeren. Olieverf op linnen. Restauraties. Afmeting: H 58 x B 43 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schenkkan met zilveren monturen + floraal decor. Handvat gerestaureerd. Afmeting: H 16,5 cm. In goede staat.
Zilveren schaar met schede, 833/000. Schaar met zilveren ogen versierd met graveerwerk, geplaatst in een zilveren schede met graveerwerk. 12,5 cm. ca 25,1 gram. In goede staat.
Zilveren tafelbel, 833/000, met bronzen binnenbel. Ronde bel met gedreven bloemversiering en een los zilveren element met druivenbladeren. MT.:P.Roesgen, Schoonhoven, 1860-1864. Samengesteld. ø10x16cm...
Zilveren strooier, 925/000, op ronde voet met een gezaagde strooidop. MT.: Barker Ellis Silver Company, Birmingham, jl.:W:1971. ø6,5x18cm. ca 112 gram. In goede staat
Kleine zilveren bonbonmand, 835/000, ovaal model met gezaagd spijlen en ovaal decor, geplaatst op een ovale rand met filetbewerking. De bonbonmand heeft een parelrand. MT.: J.Krins, Schoonhoven, jl.: ...
Grote 19e eeuwse Japans Imari porseleinen bloempot met honingraat/coulissen decor. Haarlijn bodem. Afmeting: 24 x 30 x 34 cm. In redelijke staat.
Malcolm Cheape. 1964 - . Reddingsschip op droogdok. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 72 x B 48 cm. In goede staat.
Karen Ray. Engelse School. 1928 - . Interieur met tafel en porselein. Olieverf op paneel. Afmeting: H 77 x 60 cm. In goede staat.
Prachtige 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen capucijner vaas met Familie Rose tuin/vogel decor. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Lot zilver deels met kristal. O.a. een kristallen strooibus met zilveren dop, een geëtst glas op zilveren voet, een theebus met zilveren rand en dop met graveerwerk. Een zilveren strooier, cilindervor...
Antieke Friese stoelklok met wekker. Originele beschildering en vergulding. Circa 1890. Afmeting: 73 cm. In goede staat.
Zilveren bakje, 833/000, schuitvormig model, versierd met verschillende voorstellingen met dieren. Het bakje is voorzien van een hengsel. MT.: vermoedelijk W.Lobbensteijn, Schoonhoven, jl.:C:1912. 8x6...
Zilveren doos, 925/000, rechthoekig heup model, rijkelijk versierd met floraal graveerwerk. MT.: Charles Lyster & Son, Chester, jl.: A: 1901. 9x8x1,5cm. ca 94 gram. In goede staat
17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi vaas met lange lijs + zilveren montuur (later). Met bodemmerk. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.
Zilveren bonbonmandje, 835/000, ovaal gezaagd model met een gecontourneerde rand, geplaatst op 4 bolpoten. MT.: L.Marcellis, Voorschoten, jl.:h:1967. 16x11x7cm. ca 107,3 gram. In goede staat.
Drie delen kristal met zilver, een bolle vaas met slijpwerk voorzien van een gladde zilveren rand, 925/000, ø16x22cm, een ronde kristallen fruitschaal met stervormig slijpwerk en een gladde zilveren r...
Unieke odeurflacon met een geelgouden dop, 585/000, in cassette. Fraaie gecontourneerd liggende odeurflacon, peervormig gecontourneerd en versierd met een grote uitgewerkte gouden kraag met graveerwer...
Kleine wortelnoten Friese staartklok met maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 78 cm. In goede staat.
Drie helmen. 20e Eeuw. Onder andere; 2x Bobby-helm, Engeland. En één militaire helm met binnenhelm. Afmeting: 29 - 31 cm. In goede staat.
Antiek Frans dubbelloops penvuur jachtgeweer met aparte beveiligingen in de loop. 'Aury A. St. Etienne'. Mogelijk ooit kolf vervangen. Afmeting: L 118 cm. In goede staat.