Portret Santa Rosa de Lima. 19e Eeuw. Religieus portret . Olieverf op linnen. Enkele oudere restauraties. Afmeting: H 65 x B 50 cm. In redelijke staat.
Petrus Landkroon. 1907 - 1997. Hollands havengezicht in de winter. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 63 cm. In goede staat.
Gesigneerde bronzen jugendstil-stijl vaas met kikkers op marmeren basement. Jean Dunand. 20e Eeuw. Afmeting: H 32,5. In goede staat.
Grote vuurvergulde bronzen empire pendule met bos nimf, olielamp en pijlenhouder. Frankrijk. Eén wijzer mist. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Goede originele ongereinigde vergulding....
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi knobbelvazen met floraal decor. Afmeting: H 11 cm. In goede staat.
Twee zeldzaam grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Verte kommen met tuin decor. Beide kommen haarscheuren + randschades. Afmeting: H 11 x Ø 21,5 cm. In redelijke staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose bloempot met onderschotel. Tuin/pioenroos/vogel decor. Afmeting: 26,5 - Ø 29 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen Familie Rose borden met figuren in tuin/goud decor. Emaille verf. Eén bord goed. Eén bord gelijmd. Afmeting: Ø 22,5 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen waterpot met vleermuizen in de wolken decor + bodemmerk. Afmeting: H 6,5 x Ø 11,2 cm. In goede staat.
Zeer grote 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose Kantonese kom met figuren/floraal/vogels en goud decor. Afmeting: H 13 x Ø 29 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met oren, bruin glazuur en zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.
Fraai antiek rond zilveren cabaret, 17e eeuw Nurnberg, Duitsland, voorzien van een dubbele filetrand en geplaatst op 3 poten met filetbewerking. ø24x3cm. ca 550 gram. In goede staat.
Fraaie houten doos met parelmoerinleg en voorzien spiegel aan de binnenzijde en gevuld met een naaigarnituur met goud, 750/000, en goud op zilver, 835/000. Doos, geplaatst op 4 bolpootjes en met greep...
Albertus Verhoesen 1866 (1806-1881), 3 koeien in de weide, olieverf op linnen, 19x26,5cm. In goede staat
Twee antieke Franse marmeren cassolettes met ramskoppen en verguld brons. Circa 1890. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.
19e Eeuwse schilderij-klok met Duits landschap, riviergezicht met kasteel en figuren decor. Olieverf op linnen. Craquelé. Achtdaags Frans uurwerk met halfuur-slag op gongspiraal. Gereviseerd. Afmeting...
Duits mahoniehouten biedermeier schrijfsecretaire met mooi binnenleven + inleg slot omrandingen. Circa 1820. Afmeting: 148 x 103 x 46 cm. In zeer goede staat.
18e Eeuwse grote Delftse Fayence polychrome apothekerspot met jaartal 1746. Floraal decor. Afmeting: H 20,5 x Ø 18 cm. In goede staat.
Lot van zestig antieke Hollandse witjes tegels. Circa 1900. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse Chinese Kang Xi porseleinen stemcup met kostbaarheden decor. Haarlijn. Afmeting: H 10 x Ø 8 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen pelgrimfles met floraal decor, symbolen en signatuur. Afmeting: H 29,5 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinese Imari porseleinen Kang Xi schotel met tuin/landschap/granaatappel/goud decor. Met bodemmerk. Professionele randrestauratie, chips. Afmeting: Ø 35,3 cm. In redelijk/goede staat...
18e Eeuwse Chinees porseleinen fruit + onderschaal. Opengewerkt met landschap decor. Queng Lung. Afmeting: 8 x 26 x 21cm. In goede staat.
Zeven diverse 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Floraal/landschap decor. Eén bord gaaf. Enkele borden minimale chip. Enkele borden haarlijn en/of chip. Afmeting: Ø 23 - 25 cm. In matig/redelijk/g...