Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

54. Oktoberveiling

AD-

Versteigerung am Donnerstag, 6. Oktober 2022 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Zeldzaam marskramers draagrek, 1830
Startpreis 100 EUR

Zeldzaam 19e eeuws houten marskramers draagrek. Beuken + eikenhout. Circa 1830. Afmeting: 71 x 44 x 45 cm. In goede staat.

18e Eeuwse kerfsnede mangelplank
Startpreis 400 EUR

Zeldzame 18e eeuwse Hollandse eikenhouten kerfsnede gestoken mangelplank met spreuk 'wit gewassen en wel gefollen dat is en rom van alle frouwen'. Anno 1747. Afmeting: 81,5 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Vrouwe Justitia
Startpreis 120 EUR

Bronzen vrouwe Justitia met zwaard, op marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 41 cm. In goede staat.

Antiek bronzen beeld van H. Moreau
Startpreis 1.350 EUR

Grote antieke Franse bronzen figurengroep op marmeren basement. Door Hippolyte Moreau. 1832 - 1927. Titel; Un secret medaille au salon. Mooie patina. Afmeting: 57 cm. In goede staat.

Chinese schotel Kang Ci Ø 33,3 cm.
Ergebnis: 550 EUR

Grote Chinees porseleinen schotel Kang Ci 18e met jagers te paard/hert decor. Met bodemmerk. Gaatje bodem middenin, dicht gerestaureerd. Afmeting: Ø 33,3 cm. In redelijk/goede staat.

Japans lakwerk kastje
Ergebnis: 60 EUR

Antiek Japans lakwerk kastje met elf lades en twee deuren, voorzien van koperen beslag. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 42 x 30 x 15 cm. Hengsels missen. In redelijk/goede staat.

Chinese dekseldoos, 7 x Ø 19 cm.
Startpreis 150 EUR

Oude/antieke Chinese spaanhouten dekseldoos met parelmoer inleg rondom + natuursteen op deksel. 20e Eeuw. Afmeting: 7 x Ø 19 cm. In goede staat.

Antieke glazen Leerdam cactuspot, 1930
Startpreis 50 EUR

Antieke Art Deco glazen Leerdam cactuspot. Circa 1930. Haarlijn. Afmeting: H 12,5 x Ø 12,7 cm. In redelijke staat.

Drie antieke glazen pronkbokalen, 1880
Ergebnis: 80 EUR

Drie grote antieke Duitse historisme glazen pronkbokalen met handbeschildering + noppen. Circa 1880. Afmeting: H 25 -29 cm. In goede staat.

Mondgeblazen glazen duif
Startpreis 150 EUR

Finlandse mondgeblazen duif met signatuur. Nutajaarn? Haarlijn in staart. Afmeting: 14 x 19 x 12 cm. In redelijk/goede staat.

Grote Chinese dekselpot, H 46 x Ø 33 cm.
Startpreis 2.500 EUR

Grote Chinees porseleinen dekselpot met opgewerkte bloemen/floraal blauw decor + fabelfiguur op deksel. Afmeting: H 46 x Ø 33 cm. In goede staat.

Drie Imari kop + schotels
Ergebnis: 200 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels. Hectagonaal. Tuin/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: 5,5 x 12 x 12 cm. In goede staat.

Grote kerkelijke kaarskandelaar, H 125 cm.
Startpreis 280 EUR

Kapitale 19e eeuwse vuurvergulde bronzen kerkelijke kaarskandelaar met acanthusbladeren, klauwpoten en engelenkoppen. Gewicht: 32 kilo. Afmeting: H 125 cm. In goede staat.

Twee antieke messing kaarskandelaren, H 30 cm.
Ergebnis: 60 EUR

Twee antieke messing historisme kaarskandelaren met meerminnen. Circa 1880. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.

Terracotta zuil
Startpreis 100 EUR

Antieke historisme terracotta neo barok piedestal. Enkele beschadigingen onderrand. Afmeting: H 67 cm. In redelijk/goede staat.

17e - 18e Eeuwse Chinese Kang Xi schotel Ø 28 cm.
Ergebnis: 950 EUR

17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotel met figuren in tuin decor + gecontournerde omranding. Afmeting: Ø 28 cm. In goede staat.

18e Eeuwse apothekerspot
Ergebnis: 1.300 EUR

18e Eeuwse Fayence apothekerspot met Latijns opschrift. E. Diacassiae. Bovenrand schade + kleine haarlijn. Afmeting: H 17,5 cm. In goede staat.

Drie-delig 18e eeuws kaststel, H 28 - 31 cm.
Startpreis 300 EUR

Drie-delig 18e eeuws Delfts Fayence kaststel met bodemmerk. Molenlandschap decor. Enkele beschadigingen. Afmeting: H 28 - 41 cm. In redelijk/goede staat.

Italiaanse lampenvoet, H 62 cm.
Ergebnis: 50 EUR

Grote Italiaanse albasten lampenvoet. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 62 cm. In goede staat.

Antieke hanglamp
Ergebnis: 50 EUR

Antieke koperen hanglamp met bruin glas en gebloemd koperwerk. Circa 1920. Afmeting: 40 cm. In goede staat.

Twee Chinese kopjes Ø 7,7 cm.
Ergebnis: 6.000 EUR

Twee Chinees porseleinen kopjes met floraal decor + bodemmerk. Afmeting: H 4,2 x Ø 7,7 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Chinese dekselvaas, H 45 cm.
Ergebnis: 375 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen dekselvaas met floraal/foo hond decor. Deksel gerestaureerd + bovenrand vaas gelijmd. Afmeting: H 45 cm. In redelijke staat.

Zeven Chinese schotels, 1900
Ergebnis: 80 EUR

Zeven Chinees porseleinen schotels. Twee soorten. Circa 1900. Eén schotel haarlijn. Afmeting: Ø 12 cm. In goede staat.

Antiek tegeltableau, 26 x 26 cm.
Ergebnis: 70 EUR

18e Eeuws 4-pas Fayence tegeltableau. J. Regum 13 vers 23. Ruiter te paard met leeuw. Afmeting: 26 x 26 cm. In goede staat.