Porseleinen geglazuurde wandplaquette. Delfts blauw. Gemeente Losser Twenthe. 20e Eeuw. Afmeting: 30 x 28 x 5 cm. In goede staat.
Antieke Engelse bierpul/pint van brons. 19e Eeuw. Afmeting: H 12,5 x Ø 10,5 cm. In goede staat.
Grote oude meerschuim tabakspijp in foedraal met leeuwenkop. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: L 40 cm. In goede staat.
Twee dozen met blikken treinspeelgoed. Onder andere; Wagon Hornby, Jep spoorwegovergang (elektrisch) + rails. 20e Eeuw. Afmeting: 24 - 25 cm. In goede staat.
Twee zware eikenhouten gildestoelen met panelen. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 137 x 66 x 61 cm. In zeer goede staat.
Brede rood-lederen relax stoel van het merk Prominent. Elektrisch, verstelbaar. Linker armleuning voor, iets sleets. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 75 x 90 x 110 cm. In redelijke staat.
Drie bronzen figuren. 20e Eeuw. Muzikanten. Afmeting: 23 - 33 cm. In goede staat.