Grote ovale Djokja zilveren broodmand, 800/000, op een stevige ovale voet en voorzien van een opengewerkt Djokja decor met florale bewerking. 37x23x8 cm. ca 850 gram. In goede staat
Zilveren miniatuur molen, 835/000, op vierkant voet met bolpoten en voorzien van draaibare wieken. Eén wiek is wat beschadigd. Miniatuur is wat scheef. 5x5x10cm. ca 46 gram. MT.: Gebr. Rozendaal, Hoor...
Paar bijzonder fraaie kristallen kandijcoupes met zilver, 833/000. Geslepen kandijcoupes geplaatst op een ronde zilveren voet. Met een geslepen deksel voorzien van een grote zilveren knop. Minimale ch...
Chris van Dijk. 21e Eeuw. 1952 - . Vrouw zittend in gras. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.
Drie antieke Chinees porseleinen borden. 18e - 19e Eeuw. 1x Steur, krab, karper decor + vier tekens bodemmerk, chips. 1x 18e Eeuws bord met tuin decor, chips. 1x 17e - 18e eeuws Kang Xi bord met jage...
Twee 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi vazen als olielampen. Met landschap/vissen en tuin decor. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.
Zware antieke plated wijnkoeler met ijscompartiment. Kratervorm. Afmeting: H 26 x Ø 22 cm. In goede staat.
Fraaie antieke Hollandse zilveren kan, Lodewijk XV stijl, voorzien van ribben en een gecontourneerde bovenzijde versierd met floraal graveerwerk. De kan is voorzien van een ebbenhouten greep en is gep...
Kristallen schenkkaraf voorzien van slijpwerk en geplaatst op een ronde zilveren voet met parelrand, 835/000, en een zilveren ketting tussen de karaf en de stop. 15x12x37cm. In goede staat.
Ongesigneerd? 19e Eeuw. Slapende man bij kaarslicht. Olieverf op paneel. Craquelé. Afmeting: H 36 x B 30,5 cm. In redelijke staat.
19e Eeuwse prent naar Rembrandt van Rijn. Honderd gulden prent. Steendruk op papier. Afmeting: H 28 x B 39 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose kom. Kang Xi. Rijstkom met floraal decor + zes tekens bodemmerk. Haarlijnen. Afmeting: H 5,5 x Ø 11,5 cm. In redelijke staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose trekpot met tuin decor. Professioneel gerestaureerd. Afmeting: 13 x 20 x Ø 11,5 cm. In goede staat.
Hollandse notenhouten Willem III penantkast met tollen, floraal snijwerk en spiegels. Circa 1860. Afmeting: 100 x 105 x 46 cm. In goede staat.
Antieke Duitse neo klassistische mahoniehouten vertico met spiegel, volle Korinthische zuilen en messing beslag. Circa 1900. Afmeting: 195 x 100 x 48 cm. In goede staat.
Vijf Chinees porseleinen schalen. 19e Eeuw. Floraal decor. 1x haarlijn + 1x gelijmd. Rest goed. Afmeting: 6 - 11 cm.
19e Eeuwse Chinees porseleinen kop + schotels met peterselie decor + vier tekens bodemmerk. Bestaande uit: drie kopjes + twee schotels. Twee schotels gelijmd. Eén kopje chip. Afmeting: 8 - 13 cm. In r...
Chinese bronzen Ming generaal met rijkelijke patina. Eén poot mogelijk gerestaureerd. Afmeting: H 39,5 cm. In goede staat.
Zilveren doos, ovaal model rijkelijk versierd met gedreven voluten en bloemen en verfraaid met graveerwerk. De doos is geplaatst op een klauwpoten. En het deksel is voorzien van opgesoldeerde bloemel...
Fraaie zilveren broodmand, 800/000, ovaal gedreven en handgezaagd model met spijlen en floraal decor. Minimaal deukje aan de zijkant, verder in goede staat. 26x16x10 cm. totaal ca 400 gram.
Drie zilveren broekstukken, 833/000, voorzien van een afbeelding van een ruiter te paard, 2 erg sleets. MT.: G. van Ewijck, Schoonhoven. 1837-1865 en G.F. van Geelen, Schoonhoven, 1853-1880. ø 75mm en...
Bijzondere zilver vergulde gesp, BWG, ovaal gecontourneerde gesp, rijkelijk versierd met emaille, en voorzien van een zwaard als sluiting voor de gesp. 9x7cm.
Zilveren doos, Perzië, rechthoekig model rijkelijk versierd met een Perzische bewerking met vogels en floraal decor. 7,5x12x1cm. De binnenzijde is voorzien van een vergulding. ca 183 gram. In goede st...
Kristallen toiletset met een parfumfles en een doosje met plated deksel en diverse lepels, een zilveren jamlepel en een zilveren schenklepeltje met beidermeier steel. En een lot plated en tinnen lepel...