Nieuw Dugena dameshorloge, double met double schakelband. Voorzien van een ronde kast, ø 25 mm, met goudkleurige wijzerplaat met datumaanduiding. Werkend.
Horloge Etienne Aigner, bicolour staal voorzien van een kast in hoefijzervorm met een witte wijzerplaat met datumaanduiding. En een bicolour schakelband. Breedte 32 mm. lengte 19,5cm. Vergulding wat a...
Lot met een zilverenlijstje en 2 broches. Klein zilveren fotolijstje, 925/000, rechthoekig model met florale bewerking in de hoeken, 5x3,6cm. en 1 broche gemaakt uit 2 breidoppen en een staafbroche m...
Armband en ring, Nomination met opaal en gouden details. Breedte 6,5 mm. In goede staat
Junghans mega solar horloge, radio controlled met een double kast, saffier glas en een double rekband. ø 32 mm. Gebruikssporen, verder in goede staat. Werkend.
Ring, 375/000, met zirconia's. Rijring met 12 zirconia's. Breedte 2,0 mm. ø 56. ca 1,0 gram. In goede staat
Lot met 2 paar zilveren oorclips, Een paar oorclips in bladvorm, 835/000, bezet met markesietstenen, 12x20mm, en een paar ovale oorclips, 925/000, voorzien van een opengewerkte florale rand bezet met ...
Lot oorstekers met, 925/000, met knoppen met grote bollen, oorhaken met zirconia's en een sterhanger, een paar brisures met peervormige hangers en een paar oorstekers met zirconia. ca 12 gram,. In goe...
Lot zilver met een armband met bloemschakels bezet met bloedkoraal, een klassieke broche met onyx en markesiet, enkelen ontbreken, broche in scandinavische stijl, aha design en een fijn gourmetcollier...
Lot zilveren creolen, 3 paren en 3 losse creolen met kleurstenen. 925/000. ø 15-35mm. Totaal ca 29,8 gram. In goede staat
Lot met 11 antieke zilveren knopen, 800/000, gladde modellen. ø14-17,5mm. ca 16,2 gram. Enkelen beschadigd, verder in goede staat
19e Eeuwse Duitse Schwarzwalder rozenklok met halfuur-slag. Afmeting: 33 x 25 x 13 cm. Eén deurtje vernieuwd. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse barometer met thermometer. Stelknop mist + stukje koplijst mist. Afmeting: 94 cm. In redelijke staat.
Kees de Waal. 1922 - . Titel: Diary. Agenda, Aquarel op papier. Afmeting: H 52 x B 69 cm. In goede staat.
Zilveren collier met hanger en oorclips, 800/000, met tijgeroog. Collier met een getorste schakel met daaraan een peervormige hanger versierd met een rand met krakelingen en bezet met een tijgeroog. E...
Zilveren armband, 835/000, met bloedkoraal. Armband met zilveren sierlijke elementen verbonden door middel van jasseronschakel. het ronde middelste element is versierd met 4 bloedkoralen,. De armband ...
Zilveren roomlepel, 833/000, met een peervormige bak voorzien van een geschulpte rand met een voorstelling met een koe. Bevestigd aan een iets gebogen steel met schild en dolfijn. 15 cm. ca 35 gram. S...
Drie delen Chinees porselein. Bestaande uit: 19e Eeuwse Familie Rose dekselpot, chips + knop gelijmd. Een dekselkom met figuren/draken decor + craquelé glazuur. En een gemberpot met floraal/vissen dec...
Zes delen antiek kristal. Bestaande uit: Twee grote coupes + vier karaffen (zonder stop). Afmeting: 20 - 30 cm. In redelijk/goede staat.
Metalen Warmink wandklok. Gotische stijl. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 32 x 23 x 13 cm. In goede staat.
Michel Soutine. 1941 - 1986. Stadsgezicht Parijs met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 42 x B 31 cm. In goede staat.
Zilveren omega collier, 925/000, voorzien van een karabijnhaak. breedte 6 mm. lengte 45 cm. ca 26 gram. In goede staat
Zilveren spang met hanger, 925/000. Rond collier met daaraan een langwerpige zilveren hanger met kunststof inleg in diverse kleuren. Lengte hanger 68 mm. ca 17 gram. In goede staat.
Zilveren breischede, 833/000, met bandelwerk en clip met monogramgravure A.F.A.. 16 cm. iets gedeukt. MT.:P.R.Cabboes, Leeuwarden, 1837-1859. ca 22,6 gram.