Drie 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose kop en schotels met geisha's in tuin decor. Afmeting: 5 x Ø 11 cm. In goede staat.
Zeer grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung schotel met tuin decor. Gelijmd. Afmeting: Ø 44 cm. In redelijke staat.
Zeer grote antieke 18e eeuwse Imari porseleinen dekselpot met vogel/floraal/goud decor. Tempelleeuw op deksel is vervangen door bronzen ananas. Verder in goede staat. Afmeting: H 62 cm.
18e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose bord met geisha/zotje in tuin + goud decor. Twee chips. Afmeting: Ø 22,3 cm. In goede staat.
Jan Michiel Ruyten. 1813 - 1881. Hollands gezelschap in koninklijke sloep. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.
Vijf-delig 18e eeuws Chinees porseleinen Familie Rose kaststel met tuin decor. Beschadigingen. Afmeting: H 23 - 24 cm. In redelijke staat.
Zes grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi borden met tuin/vogel decor. Met bodemmerk. Minimale chips. Afmeting: Ø 27,5 cm. In redelijke/goede staat.
Vier-delige Chinees porseleinen tulpenvaas met floraal decor. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen vleesschaal met Familie Rose mandarijn/figuren in tuin decor. Afmeting: 29 x 21 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Verte schotel met keizerlijke figuren/pagode decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 7,8 x Ø 42 cm. In goede staat.
Drie antieke Chinees porseleinen kop en schotels met Familie Rose/mandarijn decor. Circa 1800. Afmeting: 6 - Ø 13 cm. In goede staat.
Paul Dom. 1885 - 1978. Stadsgezicht Parijs, Champs Elysees met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 32 x B 47 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen celadon vazen. 1x Octagonale pijpvaas met blauw/groen craquelé glazuur. 1x Oorvaas met blauw/groen glazuur. Afmeting: H 20 - 24 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen octagonale dekseldoos met spelende zotjes in tuin decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: 12 x 15,5 x 15,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bord met draken decor + verso paarden decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 20,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kom met floraal decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 15 cm. In goede staat.
Antieke Chinese wierookbrander van brons. 19e Eeuw of veel ouder. Afmeting: 12 x 12 x 7,8 cm. In goede staat.
Zes 19e eeuwse Chinees porseleinen kopjes met onderzetters. Floraal/vleermuis/goud decor. Vier tekens bodemmerk. Eén onderring beschadigd. Rest goed. Afmeting: 7,5 x Ø 9,5 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose servies met floraal/goud decor. Bestaande uit: twee theekannen (enkele chips), melkkan (goed), suikerpot (goed), grote kom (goed), acht schotels (één met haa...
Chinees porseleinen vaas met figuren in landschap decor. Chips bodemrand. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen theepot met figuren in boot/kraanvogel decor. Met bodemmerk. Afmeting: 17 cm.
Geelgouden armband, 585/000, met jade. Schakelarmband met gematteerde strakke schakels en daartussen 8 ovaal cabouchon geslepen jadestenen. Voorzien van een bakslot en veiligheid. Breedte 10 mm. 18 cm...
Chinees porseleinen celadon kom met varken/wolken decor + koperen omranding. Afmeting: Ø 17 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen theebus met decor van theedrinkende geisha's + zilveren montuur (later). Afmeting: 11 cm. In goede staat.
Zilveren vaas, Chinees / Japans, op ronde voet, met een voorstelling van strijders te paard, met floraal decor en een groot glad schild. ca 339 gram. ø10x24cm. In goede staat.
Antieke bronzen tazza met een 18e eeuws Chinees porseleinen Familie Rose bord. Bloemvaas decor. Afmeting; H 14 x Ø 23 cm. In goede staat.
P.L. Kluyver. 1816 - 1900. Hollands wintergezicht met wandelaar. Olieverf op paneel. Afmeting: H 26 x B 31,5 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Delftse Fayence plaquette met chinoiserie decor. Enkele randrestauraties. Afmeting: H 30 x B 28 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotel met figuren in tuin decor + gecontournerde omranding. Afmeting: Ø 28 cm. In goede staat.
Zeer grote Chinees porseleinen Familie Rose schotel met groen glazuur + decor van bamboe met eekhoorn. Afmeting: Ø 35,5 cm. In goede staat.
Antieke Chinese Yixing trekpot. Kang Xi? Met floraal decor rondom en kostbaarheden decor op deksel. Minimale chips bovenrand + chip binnenrand deksel. Afmeting: 10,5 cm. In goede staat.
Oud Perzisch kleed met figuren decor. Beige/aardetinten. Kirman. Afmeting: 207 x 140 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon oorvaas met craquelé glazuur. Afmeting: H 17,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen stemcup met draken in zee decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 12 x Ø 16,7 cm. In goede staat.
Zware bronzen Chinese wierookbrander met tekst en bodemmerk. Afmeting: 15 x 14 x 12 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Rose vaas met rondom figuren in landschap/floraal en goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schenkkan met lange lijs in landschap decor. Met zilveren montuur (later). Afmeting: H 13,5 cm. In goede staat.
Zeer groot oud Perzisch kleed met floraal decor. Meerkleurig. Afmeting: 250 x 390 cm. In goede staat.
Vier oude Chinese muntstukken. 1x 1926 Dollar Rep. China. 1x One Dollar 1911. 2x Divers. Afmeting: Ø 3,9 cm. In redelijk/goede staat.
Kleine zeldzame smeedijzeren renaissance geldkist met geheime slotvergrendeling, sleutelgaten achter afdekking te openen door een geheime bediening. Circa 1700. Afmeting: 12 x 15 x 12 cm. In zeer goed...
Antiek dubbelloops jachtgeweer. Circa 1800. F. Par Broutet a Paris. Gravering. Eén haan los erbij. Afmeting: L 115 cm. In goede staat.
Aris Knikker. 1887 - 1962. Punters op meer. Topwerk van de maker. Craquelé. Olieverf op linnen. Afmeting: H 65 x B 110 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen schaal met draak + rondom floraal decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 5,7 x Ø 19 cm. In goede staat.
Drie 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen kommen. 1x 19e Eeuw met draak/feniks decor, chip onderrand. 1x 18e Eeuw Familie Verte + figuren in landschap decor, haarlijn + randschade. 1x 18e Eeuw Famil...
Antiek Duits beschilderd speelgoed. Boerderij met dieren et cetera. Zuid Duitsland of Erzgebirge. Zachthout + handgeschilderd. Circa 1900. Afmeting: 5 - 18 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen vazen. Landschap/floraal/koekoek in landschap decor. Bij één vaas chips bovenrand. Afmeting: H 12 - 13 cm. In redelijk/goede staat.
Lot met diverse brillen, een vergulde lorgnet versierd met een bewerkte rand en goudkleurige elementen. En een bril met gouden elementen en scharnierende poten. En een parelmoeren steker.
Grote vuurvergulde bronzen empire pendule met bos nimf, olielamp en pijlenhouder. Frankrijk. Eén wijzer mist. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Goede originele ongereinigde vergulding....