Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

54. Oktoberveiling

AD-

Versteigerung am Donnerstag, 6. Oktober 2022 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Daan Mühlhaus, Pont St. Michel in Parijs
Startpreis 500 EUR

Daan Mühlhaus. 1907 - 1981. Pont St. Michel in Parijs met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

Antieke kolenbak, 1900
Ergebnis: 50 EUR

Antieke kopergeslagen kolenbak met figuren decor. Circa 1900. Afmeting: 34 x 44 x 32 cm. In goede staat.

Vier 17e - 18e eeuwse Chinese Kang Xi kopjes Ø 8,3 cm.
Ergebnis: 425 EUR

Vier 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi kopjes met floraal decor. Twee kopjes haarscheur. Twee kopjes chips. Afmeting: H 7 x Ø 8,3 cm. In redelijk/goede staat.

Lot antiek koperwerk (9x)
Ergebnis: 45 EUR

Negen delen antiek koperwerk. Onder andere; doofpot, ketels, olielamp, kandelaren. Afmeting: 13 - 40 cm. In redelijk/goede staat.

Oude Zeiss Ikon fotocamera
Startpreis 40 EUR

Oude Duitse Zeiss Ikon Box Tengor 54/2 camera in lederen box. Afmeting: 11 x 12 x 7,5 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Chinese vleesschaal
Ergebnis: 500 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen vleesschaal met floraal decor. Minimale chip. Afmeting: 7 x 41 x 37 cm. In goede staat.

Twee antieke Boheemse dekselpotten
Ergebnis: 60 EUR

Twee antieke Boheemse dekselpotten van kristal. Druivenrank decor. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.

Drie delen Chinees porselein
Ergebnis: 550 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose bloempotten met floraal/goud decor + één onderschotel, beschadigd. Rest goed. Afmeting: 15 - Ø 24 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke KPM dekselvaas
Startpreis 1.250 EUR

Antieke Duitse K.P.M. dekselvaas met figuren in landschap/gezichten/roos en goud decor. Circa 1890. Restauratie roos + hoofdtooi gezichten zijkanten. Afmeting: H 30,5 cm. In redelijke staat.

Twee bronzen kandelaren, H 50 cm.
Startpreis 750 EUR

Twee grote bronzen kaarskandelaren met vergulding en marmeren basement + putti. Verso gietstempel Parijs. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 50 cm. In goede staat.

Vier 18e eeuwse Chinese papborden Ø 16,5 cm.
Ergebnis: 100 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen papborden met tuin decor. Drie borden haarlijnen + alle borden met chips. Afmeting: Ø 16,5 cm. In redelijke staat.

Twee antieke cassolettes, H 40 cm.
Ergebnis: 500 EUR

Twee grote antieke Franse cassolettes van brons en marmer, met vergulding. Circa 1900. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.

Groot lot Disney figuren (13x)
Startpreis 100 EUR

Lot met diverse Walt Disney figuren (13x). Onder andere twee lampen. 20e Eeuw. Afmeting: 12 - 40 cm. In goede staat.

Twee 18e eeuwse Delftse schotels Ø 35 cm.
Ergebnis: 400 EUR

Twee grote 18e eeuwse Delftse Fayence schotels met floraal decor. Gemerkt; De Klaauw. Minimale randschade. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.

18e Eeuws Delfts bord Ø 31 cm.
Startpreis 80 EUR

18e Eeuws Delfts Fayence bord met floraal decor. Met bodemmerk. Gelijmd. Afmeting: Ø 31 cm. In redelijke staat.

Antieke Franse pendule , 1850
Ergebnis: 1.600 EUR

Antieke Franse vergulde bronzen pendule met leeuw. Circa 1850. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag + enchappement. Afmeting: H 39 cm. In zeer goede staat.

Lot tegels/Bijbelse voorstelling (17 st.)
Ergebnis: 190 EUR

Zeventien antieke tegels. Divers. 18e - 19e Eeuw. Enkele beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

12-Pas tegeltableau
Ergebnis: 330 EUR

18e - 19e Eeuws Hollands Fayence tegeltableau. 12-Pas. Met afbeelding van platbodems op volle zee. Minimale randschade. Afmeting: H 40 x B 52 cm. In goede staat.

Antieke Louis Seize pendule, 1800
Startpreis 1.050 EUR

Antiek Frans marmeren Louis Seize pendule met vergulde bronzen ornamenten. Circa 1800. Couturier a Paris. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: 54,5 x 32 x 13 cm. In zeer goede...

Pronk dekselschaal
Ergebnis: 160 EUR

Grote wit-porseleinen pronk dekselschaal met figuren/rozen decor en goudrand. Met bodemmerk. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 44 x Ø 34 cm. In goede staat.

Duitse tafelklok, H 47 cm.
Ergebnis: 120 EUR

Duitse notenhouten tafelklok met messing. Tweede helft 20e eeuw. Mechanisch uurwerk met Westminster kwartierslag op vijf gongstaven. Met enchappement. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.

Antieke Franse wekker, 1900
Ergebnis: 90 EUR

Antieke Franse compositie metalen wekker. Circa 1900. Jongen met kat. Originele polychromie. Afmeting: 29 cm. In goede staat.

Lot porseleinen paarden
Ergebnis: 100 EUR

Lot met wit porseleinen paarden. 20e Eeuw. Blanc de chine. Afmeting: 6 - 11 cm. In goede staat.

4x Chinese Imari kop + schotels
Ergebnis: 375 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari kop + schotels.Floraal/goud decor. Eén kopje haarlijn. Eén kopje chips. Twee kopjes goed. Eén schotel haarlijn. Drie schotels goed. Afmeting: 4,5 - Ø 10 cm. ...

17e Eeuws Chinees Wanli bord Ø 21,2 cm.
Startpreis 280 EUR

17e Eeuws Chinees porseleinen Wanli bord met tuin decor. Dubbele blauwe bodemring. Afmeting: Ø 21,2 cm. In redelijk/goede staat.

Antiek Japans theeservies, 1930
Ergebnis: 120 EUR

Antiek Japans theeservies. Circa 1930. Bestaande uit: theepot, suikerpot, twee melkkannen, mocca kan, roomkom, zes borden, tien kop + schotels. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 5 - 21 cm. In goede st...

Junghans regulateur
Ergebnis: 50 EUR

Duitse notenhouten Junghans regulateur met eigenbouw klokkast. 20e Eeuw. Afmeting: 90 cm. In goede staat.

Art Deco bureauklok, 1925
Ergebnis: 60 EUR

Art Deco bureauklok. Circa 1925. Marmer met bronzen raaf + vos. Frankrijk. Uurwerk loopt niet. Afmeting: 19 cm. Verder in goede staat.

Lot Hollands aardewerk (3x)
Startpreis 60 EUR

Lot Hollands aardewerk. Bestaande uit; Gubbel Helden kraagvaas. Gubbels Helden balustervaas. En een koninklijke Gouda lampenvoet (onduidelijk gesigneerd). Afmeting: 21 - 27 cm. In goede staat.

Twee 18e eeuwse Chinese borden Ø 22,8 cm.
Ergebnis: 425 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met floraal/vlinder decor. Minimale randschilfers. Afmeting: Ø 22,8 cm. In goede staat.

Vijf 18e eeuwse Chinese borden Ø 19,5 - 26 cm.
Ergebnis: 100 EUR

Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Divers. Queng Lung + Familie Rose. Eén Familie Rose bord haarlijn. Eén Familie Rose bord chip. En één groot bord heeft chips (Queng Lung). Afmeting: Ø 19,5 ...

Drie antieke Villeroy & Boch borden, Ø 27 - 32 cm.
Startpreis 70 EUR

Drie antieke Villeroy & Boch borden. Circa 1900. Landschap/figuren decor. Afmeting: Ø 27 - 32 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Chinese Kang Xi kom Ø 18 cm.
Ergebnis: 2.500 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi kom met rondom musicerende figuren decor + zes tekens bodemmerk. Kom is in de 19e eeuw gekramd. Afmeting: H 9 x Ø 18 cm. In redelijk/goede staat.

Grote Chinese vaas, H 40,5 cm.
Ergebnis: 500 EUR

Grote trompet-vormige Chinees porseleinen vaas met krekel/vlinder decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 40,5 cm. In goede staat.

Antieke Franse pendule, 1870
Ergebnis: 130 EUR

Antieke Franse pendule met vergulde bronzen ornamenten. Enchappement, stil uurwerk, achtdaags. Circa 1870. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.

Antiek Duits porseleinen figuur, 1930
Ergebnis: 100 EUR

Antiek Duits porseleinen figuur. Gemerkt Karl Ens. Circa 1930. Dame met appel. Goud decor. Minimale chip glazuur basement. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.

Chinese celadon vaas, H 26,5 cm.
Startpreis 200 EUR

Chinees porseleinen celadon vaas met geritste gouden tekst + merktekens. Afmeting: H 26,5 cm. In goede staat.

Antieke majolica jardiniere, 1920
Startpreis 50 EUR

Antieke Engelse majolica jardiniere. Circa 1920. Floraal/figuren decor. Afmeting: 28 x 31 x 16 cm. In goede staat.

Chinese schaal Ø 19 cm.
Ergebnis: 900 EUR

Chinees porseleinen schaal met draak + rondom floraal decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 5,7 x Ø 19 cm. In goede staat.

Kleine Meissen spiegel
Startpreis 20 EUR

Kleine Duitse Meissen porseleinen spiegel. 20e Eeuw. Afmeting: H 24 x B 18 cm. Beschadigingen. In matig/redelijke staat.

Antiek Chinees geborduurd kleed van zijde
Ergebnis: 50 EUR

Antiek Chinees geborduurd kleed van zijde. Met zeemonster/figuren/feniks/vleermuis/Quan Yin decor. 19e Eeuw of ouder. Beschadigd. Afmeting: H 58 x B 37 cm. In redelijke staat.

Oude/antieke? Chinese bronzen danseres, H 41 cm.
Startpreis 200 EUR

Oude/antieke? Chinese bronzen danseres. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Chinese Queng Lung schaal Ø 38 cm.
Startpreis 500 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung schaal met floraal decor. Dikwandige schaal. Afmeting: H 9 x Ø 38 cm. In goede staat.

Antieke Chinese theepot, 1930
Ergebnis: 60 EUR

Grote antieke Chinese Kantonese Familie Rose theepot met floraal/vlinder/vogel decor. Circa 1930. Afmeting: 17 x 14 x Ø 13,5 cm. In goede staat.

Chinese theepot
Ergebnis: 1.000 EUR

19e Eeuwse Chinees porseleinen theepot met figuren in boot/kraanvogel decor. Met bodemmerk. Afmeting: 17 cm.

Chinese celadon vaas, H 22 cm.
Startpreis 400 EUR

Vierkante Chinees porseleinen celadon vaas met blauw craquelé glazuur en ribbels. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.

Chinese wierookbrander Ø 9,8 cm.
Startpreis 500 EUR

Chinees porseleinen wierookbrander met rondom figuren in tuin decor. Kang Xi stijl. Afmeting: H 7,2 x Ø 9,8 cm. In goede staat.

Twee 18e eeuwse Chinese Imari trekpotten Ø 9 -11 cm.
Ergebnis: 800 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari trekpotten met floraal en goud decor. Afmeting: Ø 9 - 11 cm. In goede staat.

Lot antieke Chinese kop en schotels (7x)
Ergebnis: 300 EUR

Zeven antieke Chinees porseleinen kop en schotels. Divers. Kang Xi, Familie Verte, Chine de commande. Diverse haarlijnen en chips + goed. Afmeting: 7 - 14 cm. In redelijk/goede staat.

Kapitale 18e eeuwse Arita vaas, H 60,5 cm.
Ergebnis: 1.200 EUR

Kapitale 18e eeuwse Japanse Arita porseleinen vaas met Kilin, tuin/floraal en goud decor. Afmeting: H 60,5 cm. In goede staat.

Drie delen antiek Imari porselein
Ergebnis: 275 EUR

Drie delen antiek Japans Imari porselein. Bestaande uit: Fruitschaal + twee kommen. Landschap/floraal + goud decor. Afmeting: 19,5 - 34 cm. In goede staat.

Twee 18e eeuwse Chinese kop + schotels
Ergebnis: 375 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose kop en schotels met mandarijn decor. Eén kopje goed. Eén kopje chip+haarlijn. Eén schotel chips. Eén schotel chips+haarlijnen. Afmeting: 12 - 12,5 cm. ...

Vijf antieke Chinese borden Ø 20,6 cm.
Ergebnis: 70 EUR

Vijf antieke Chinees porseleinen borden met geisha in tuin decor. Circa 1900. Twee borden haarlijn. Afmeting: Ø 20,6 cm. In redelijk/goede staat.

Lot antieke Chinese schotels (5x)
Ergebnis: 170 EUR

Vijf antieke Chinees porseleinen schotels. Onder andere; Kang Xi/geisha met zotje, één chip + Queng Lung, et cetera. 18e Eeuw. Afmeting: Ø 10,3 - Ø 16,5 cm. In redelijk/goede staat.

Stel Chinese Kantonese vazen, H 34,5 cm.
Ergebnis: 1.200 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen Kantonese vazen met krijgers in landschap/kylin koppen decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 34,5 cm. In goede staat.

Chinese penselenvaas, H 12,5 cm.
Startpreis 300 EUR

Chinees porseleinen penselenvaas met decor van vrouwen aan het vis vangen. Afmeting: H 12,5 cm. In goede staat.

Negen antieke Japanse schotels/borden Ø 12,5 - 19 cm.
Ergebnis: 100 EUR

Negen antieke Japanse schotels/borden. 19e Eeuw. Landschap/figuren decor. Met bodemmerk. Eén schotel gelijmd. Afmeting: Ø 12,5 - 19 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese Familie Rose pot
Ergebnis: 200 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose pot met figuren/tekst/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 12,5 cm. In goede staat.

Vier antieke Japanse kommen
Ergebnis: 80 EUR

Vier antiek Japans porseleinen kommen met bodemmerk. Floraal decor. Divers. Onder andere; Kutani. Grote kom randrestauratie, verder in goede staat. Afmeting: 16 -26 cm.

Chinese Familie Noir kom Ø 15,2 cm.
Ergebnis: 750 EUR

Chinees porseleinen Familie Noir kom met floraal decor + bodemmerk. Afmeting: H 6,5 x Ø 15,2 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose kom Ø 14,8 cm.
Startpreis 300 EUR

Chinees porseleinen kom met Familie Rose tuin/vogel/tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 14,8 cm. In goede staat.

2x Chinese kop + schotel
Startpreis 80 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen kop en schotels. 1x 18e Eeuw met tuin decor + bodemmerk, chips + haarlijn. 1x 19e Eeuw met Familie Rose/floraal/goud decor, zes tekens bodemmerk, haarscheur + chips. A...

Chinese Yixing trekpot Ø 7 cm.
Ergebnis: 100 EUR

Chinese oude Yixing trekpot met bodemmerk. Afmeting: 6 x 11 x Ø 7 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Chinese Kang Xi schotel Ø 38,8 cm.
Ergebnis: 120 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotel met floraal decor + bodemmerk. Haarscheur + chip bodemrand. Afmeting: Ø 38,8 cm. In redelijke staat.

Antiek Hollands karabijn
Ergebnis: 400 EUR

Antiek Hollands karabijn. Grendelgeweer. Beaumont Maastricht. Nr. 1890 561. WO I. Afmeting: L 129 cm. In goede staat.

Messing bureau kanon
Ergebnis: 110 EUR

Messing bureau kanon met notenhout. Circa 1930 - 1950. Afmeting: 15 x 36 x 15 cm. In goede staat.

Oude kruisboog
Ergebnis: 150 EUR

Oude Nederlandse kruisboog. Vurenhout, gebeitst. 20e Eeuw. Naar antiek voorbeeld. Afmeting: 90 cm. In goede staat.

Twee zilveren kandelaren
Ergebnis: 1.600 EUR

Twee fraai zilveren kandelaren, 950/000, op console 4 Lichts kandelaren op een driehoekig gecontourneerde voet voorzien van een getorste rand met bewerking en 3 bokkepoten met ramskoppen als zuil. De ...

Zilveren schaal
Startpreis 120 EUR

Zilveren schaal, 833/000, ovaal model met een omgeslagen gezaagde gecontourneerde rand. Geplaatst op een ovale voet met filetrand. De schaal is voorzien van 2 scharnierende grepen. MT.: A. de Groot Bo...

Zilveren brandewijnkom, 1738
Startpreis 640 EUR

Antieke zilveren brandewijnkom met drijfwerk versierd met floraal decor. Met 2 horizontaal geplaatste grepen met putti. 25x12x8cm. Sneek, 1738. ca 203 gram. In goede staat

A.J. Berry, Katwijkse bomschuiten met vissersvolk
Ergebnis: 100 EUR

A.J. Berry. Circa 1920. Katwijkse bomschuiten met vissersvolk. Olieverf op linnen. Afmeting: H 35 x B 54 cm. In goede staat.

Odeurflesje met gouden dop
Ergebnis: 100 EUR

Odeurflacon met gouden kraag en dop, 585/000. in cassette. Fraaie rechthoekig gecontourneerde flacon met een rechthoekig verlopende gouden kraag en dop, versierd met graveerwerk. De flacon is voorzien...

Antieke klok, 1900
Ergebnis: 100 EUR

Antieke eiken klok met intarsia. Voor de Engelse markt. Circa 1900. Met Frans achtdaags-uurwerk en halfuur-slag. H 27,5 cm. In goede staat.

P. Landkroon, Hollands havengezicht
Ergebnis: 850 EUR

Petrus Landkroon. 1907 - 1997. Hollands havengezicht in de winter. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 63 cm. In goede staat.

Zilveren mosterdpot
Startpreis 80 EUR

Mosterdpot van kristal met zilver, 833/000. Geslepen mosterdpot geplaatst op een 8-kantige voet met graveerwerk. Met een zilveren greep en een zilveren kraag en dop met graveerwerk. 13x9x18cm. Deksel ...

Zilveren trommel met onderschotel
Ergebnis: 650 EUR

Zilveren trommel met onderschotel, 833/000 rond model met scharnierend deksel. De trommel en schotel zijn allebei versierd met filetranden. MT.: zilverfabriek Begeer, Voorschoten, jl.: 1945-1946. ø18x...

Wortelnoten vitrinekast
Ergebnis: 600 EUR

Prachtig Hollands 19e eeuws wortelnoten barok vitrine/porselein kast met schappen, lade en mooi snijwerk. Uitneembaar. Afmeting: 225 x 135 x 50 cm. In goede staat.

Gé Nijhuis, Plasgezicht met opvliegen de eenden
Ergebnis: 150 EUR

Gé Nijhuis. Wijlen Enschedese galeriehouder. Plasgezicht met opvliegende eenden. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 70 cm. In goede staat.

Plated miniatuurklok
Startpreis 100 EUR

Plated miniatuurklok voorzien van een rond gecontourneerde wijzerplaat versierd met bloemen. Aan de rand van het klokje staat een tekst: O, there were flowers in Storrington. On the turf and on the sp...

Antieke Delftse schotel Ø 48 cm.
Startpreis 130 EUR

Prachtige grote antieke Delftse Fayence wandschotel met gelobte omranding en floraal decor. Circa 1920. Afmeting: Ø 48 cm. In goede staat.

Zilveren doos
Ergebnis: 70 EUR

Zilveren doos,800/000, plat heupmodel, sigarettenkoker, voorzien van een ribdecor. MT.:Lutz & Weiss, Pforzheim. 13x8x1cm. ca 166 gram. In goede staat

Zilveren strooilepel
Startpreis 45 EUR

Zilveren strooilepel, 833/000, met een rechthoekig gecontourneerde bak met gezaagd ster en cirkeldecor. Voorzien van een gecontourneerde steel met gestanste bewerking. MT.: onduidelijk jl.:i1868. 16 c...

Onduidelijke monogram, Wintergezicht
Startpreis 225 EUR

Onduidelijke monogram. 19e Eeuw. Hollandse School. Wintergezicht met houtsprokkelaars. Olieverf op paneel. Afmeting: H 21 x B 29 cm. In goede staat.

Zilveren tasje
Ergebnis: 70 EUR

Zilveren tasje, 925/000, in de vorm van een portemonnee voorzien van een lijnen bewerking. Het tasje heeft een klipsluiting en voorzien van een ketting met draagoog. MT.: onduidelijk, Birmingham, jl.:...

Lépeza? Zuid Amerikaanse School
Ergebnis: 90 EUR

Zuid Amerikaanse School. Lépeza? Circa 1930 - 1950. Verso Bananales en El Magdalena (Colombia?) Olieverf op linnen. Afmeting: H 38 x B 54 cm. In goede staat.

Zeldzaam antiek damesschrijfbureau, 1880
Startpreis 1.500 EUR

Zeldzaam antiek Duits Dresdner barok damesschrijfbureau van notenhout. Met vergulde bronzen versieringen en feniks. Historisme. Circa 1880. Afmeting: 128 x 97 x 55 cm. In zeer goede staat.

Twee zilveren beugeltassen
Startpreis 80 EUR

Twee tassen met zilveren beugels, 833/000, een tas met een opengewerkte halfronde beugel met bloemendecor en een ketting. Voorzien van een zwarte tas, en een rechthoekig gecontourneerde beugel met rib...

Hans Habraken, Stilleven met glas, aardewerk en pruimen
Startpreis 450 EUR

Hans Habraken. 1946 - . Stilleven met pruimen, aardewerk en glas. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 40 cm. In goede staat.

Zilveren lepel
Startpreis 150 EUR

Grote zilveren brijlepel, 826/000, Deens, voorzien van een gehamerde steel. gemerkt Christophersen. MT.: Christian F.Heise, 1930. ca 143 gram. In goede staat.

Aris Knikker, Riviergezicht met visser en boot
Ergebnis: 150 EUR

Aris Knikker. 1887 - 1962. Riviergezicht met visser en boot. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40x B 30 cm. In goede staat.

Zilveren thorapointer
Ergebnis: 160 EUR

Zilveren thorapointer, 84 zolotniks, versierd met rode stenen en een opgesoldeerd bloemapplique. 28 cm. ca 54 gram. In goede staat.

Franse armleunstoel
Ergebnis: 200 EUR

Grote 19e eeuwse Franse eikenhout gestoken armleunstoel met leder en leeuwen decor. Afmeting: 137 x 63 x 70 cm. In goede staat.

Theo Kuijpers, Abstracte voorstelling
Startpreis 50 EUR

Theo Kuijpers. '85. 1939 - . Nr. III van IV. Lithografie. Abstracte voorstelling. Afmeting: H 57 x B 77 cm. In goede staat.

Zilveren specerijenset met glas
Ergebnis: 90 EUR

Zilveren specerijenset met glas, 925/000, Mosterdpotje met deksel, geplaatst op 3 pootjes, 7,5x6x5cm, en een bijpassend zoutvaatje met blauw glazen binnenbakje, ø6x3cm. MT.: Mappin & Webb Ltd, Briming...

Karaffen set met zilver
Startpreis 250 EUR

Karaffen set met zilver, 800/000, Ovaal zilveren blaadje, op 4 klauwpootjes met zilverenhouders en greep, allen versierd met een floraal bewerkte rand en bewerkte klauwpoten. Met 2 ovaal geslepen kara...

Paul Ooms, Dorp in de duinen
Startpreis 60 EUR

Paul Ooms. 1939 - . 20e Eeuw. Dorp in de duinen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 100 cm. In goede staat.