Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

54. Oktoberveiling

AD-

Versteigerung am Donnerstag, 6. Oktober 2022 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Gouden ring met smaragd en diamant
Ergebnis: 350 EUR

Brede tricolour gouden ring, 750/000, met diamant en turkoois. Ring met een geel-, wit- en roodgouden band, aan de voorzijde versierd met 2 halve manen bezet met in elk 5 briljant geslepen diamanten, ...

Wortelnoten secretaire
Startpreis 140 EUR

Klein Hollands wortelnoten secretaire in barok-stijl, met messing beslag en klauwpoten. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 104 x 90 x 50 cm. In goede staat.

Antieke speeldoos + speelplaten
Startpreis 1.000 EUR

Grote antieke Duitse Kalipe speeldoos van notenhout met intarsia. Circa 1900. In zeer goede werkende staat en mooie klank. Met extra speelplaten. Recentelijk gepolitoerd. Afmeting: 20 x 40 x 37 cm. In...

Gründerzeit spiegel, 1880
Ergebnis: 200 EUR

Antieke Duitse notenhouten gründerzeit spiegel met volle zuilen en kroon. Circa 1880. Afmeting: 230 x 85 x 30 cm. In goede staat.

Bronzen vaas, H 32,5 cm.
Ergebnis: 850 EUR

Gesigneerde bronzen jugendstil-stijl vaas met kikkers op marmeren basement. Jean Dunand. 20e Eeuw. Afmeting: H 32,5. In goede staat.

Brunsviga telmachine + nachtklok
Startpreis 60 EUR

Oude vintage Brunsviga reken/telmachine, en een nachtklok van het merk Bürk & Söhne. 20e Eeuw. Afmeting: 23 x 30 x 17 cm. / 8 x Ø 14 cm. In goede staat.

Vijf 18e eeuwse Chinese borden Ø 22 - 23 cm.
Ergebnis: 425 EUR

Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Divers. Kostbaarheden + tuin decor. Eén bord gaaf, drie borden minimale chip, één bord haarlijn. Afmeting: Ø 22 - 23 cm. In redelijk/goede staat.

Grote Chinese kom Ø 21,8 cm.
Startpreis 400 EUR

Grote Chinees porseleinen kom met rondom figuren decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 8 x Ø 21,8 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Chinese suikerpot
Ergebnis: 225 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen Chine de Commande suikerpot met Familie Rose, floraal decor. Tevens roos op deksel. Chips aan roos. Afmeting: H 12,5 cm / Ø 11 cm. In redelijke staat.

Vier messing schalen
Ergebnis: 80 EUR

Vier messing schalen. 20e Eeuw. Onder andere jugendstil stijl. Bestaande uit schaal met kevers + drie schalen (divers). Afmeting: 14 x 44 cm. In goede staat.

Gouden christoffel hanger
Ergebnis: 70 EUR

Geelgouden christoffel hanger, 750/000, klein rond model. ø 8 mm. ca 0,7 gram.

Oorknoppen, Hartjes
Ergebnis: 60 EUR

Gouden oorhangers, 585/000, met hartjes. Oorstekers met 3 hartjes, rood- wit- en geelgoud, gematteerd. Lengte 24 mm. ca 2,4 gram. In goede staat

Twee tinnen (wand)schalen
Ergebnis: 50 EUR

Twee grote gesigneerde tinnen (wand)schalen. Jugendstil. Circa 1900. Gesigneerd met Achille Gamba. Afmeting: 27 x 45 cm. In goede staat.

Oud Perzisch kleed, 160 x 103 cm.
Ergebnis: 140 EUR

Oud Perzisch kleed. Kleur: blauw .Floraal decor. Iets sleets. Afmeting: 160 x 103 cm. In redelijke staat.

Tissot dameshorloge
Ergebnis: 40 EUR

Tisset horloge, automatic, met een vierkant gecontourneerde stalen kast met zwarte wijzerplaat voorzien van datumaanduiding. Het horloge heeft een stalen schakelband. Breedte 41 mm. Werkend. In goede ...

18e - 19e Eeuwse plated Godslamp
Ergebnis: 130 EUR

18e - 19e Eeuwse plated messing wierookbrander, Godslamp. Barok stijl. Afmeting: 30 x Ø 11 cm. In goede staat.

Perzisch kleed, 168 x 245 cm.
Ergebnis: 130 EUR

Groot oud Perzisch kleed. Grijs-blauw, floraal decor. Afmeting: 168 x 245 cm. In goede staat.

Antiek Perzisch kleed, 212 x 156 cm.
Ergebnis: 275 EUR

Groot antiek Perzisch kleed. Floraal. Met oudere restauratie + gebruikssporen. Afmeting: 212 x 156 cm. In goede staat.

Antiek Chinees bronzen figuur, 1880
Startpreis 120 EUR

Antiek Chinees bronzen figuur. Circa 1880. Chinese vrouw met houder. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.

Oosterse bronzen boeddha
Startpreis 200 EUR

Oostere bronzen boeddha figuur in lotushouding. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 20 cm. In goede staat.

Twee delen antiek brons
Startpreis 80 EUR

Twee delen antiek brons. 1x 18e Eeuwse bronzen vijzel. 1x Perzische bronzen notentang. Afmeting: 13,5 x Ø 14 cm. + 9 x 18 x 1 cm. In goede staat.

Antiek Frans bronzen figuur
Startpreis 325 EUR

Antiek Frans brons verguld figuur. Verliefde jongen en meisje. Door Georges Omerth. 1895 - 1925. Afmeting: H 34 cm. In zeer goede staat.

Antieke Japanse Satsuma jardiniere
Ergebnis: 275 EUR

Grote antieke Japanse Satsuma jardiniere met messing draken en armaturen. Mooie kwaliteit. Afmeting: 34 x 43 x 25 cm. In goede staat.

Kunstwerk van Harry Spannenburg
Startpreis 200 EUR

Groot modern smeedijzeren kunstwerk met glas, door Harry Spannenburg (Almelo). Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 140 x 80 x 8 cm. In goede staat.