Antieke Weense vergulde messing koetsiers reiswekker met kwartier-slag + wekkerfunctie. Circa 1830. Balans goed, klok loopt. Verdere functies niet getest. Geen garantie op het uurwerk. Afmeting: 16 x...
Prachtige vroege Hollandse beschilderde Friese staartklok met originele polychromie + Enkhuizen. Met maanstand, wekker en datumaanduiding. Afmeting: 130 cm. In goede staat.
Vier oude/antieke dolken, hertenvangers.en een corcicaans klapmes 20e Eeuw. Afmeting: 31 - 43 cm. In goede staat.
Antiek geweer in lederen koffer met gravering/fazanten. J.A. Soutires. Deuk voor in loop. Afmeting: L 118 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek dubbelloops jachtgeweer met graveringen. Penvuur. Afmeting: L 116 cm. In goede staat.
Lot met 3 pandora ringen, 925/000, met 2 ring met parelbewerking en een solitairring met een parel en een geelgouden flexibel oog. ø 51. totaal ca 10,2 gram. In goede staat.
Twee delen Chinees porselein. 1x Vaas met floraal/goud decor, chips. 1x Vaas met blauw glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 6 - 8 cm. In redelijk/goede staat.
Grote antieke Franse empire pendule van albast. Circa 1820. Achtdaags uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.
Antieke historisme terracotta neo barok piedestal. Enkele beschadigingen onderrand. Afmeting: H 67 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuwse Fayence apothekerspot met Latijns opschrift. E. Diacassiae. Bovenrand schade + kleine haarlijn. Afmeting: H 17,5 cm. In goede staat.
Drie-delig 18e eeuws Delfts Fayence kaststel met bodemmerk. Molenlandschap decor. Enkele beschadigingen. Afmeting: H 28 - 41 cm. In redelijk/goede staat.
Nieuw Dugena dameshorloge, double met double schakelband. Voorzien van een ronde kast, ø 25 mm, met goudkleurige wijzerplaat met datumaanduiding. Werkend.
Gevlochten zilveren klemarmband, 925/000, verlopend in breedte met diverse banden. Breedte 30 mm. ca 26,1 gram. ø61x49mm. In goede staat
Chinees porseleinen tulpenvaas met floraal decor + vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen kom met floraal/draken decor. Met vergulde bronzen monturen. Afmeting: 26 x 43 x Ø 26 cm. In goede staat.
Grote 18e - 19e eeuwse Friese stoelklok met datum aanduiding en maanstand + maandstand. Mogelijk gesigneerd. Afmeting: 82 cm. In goede staat.
Hollandse notenhouten Warmink tafelklok met bronzen versieringen. Tweede helft 20e eeuw. Weekloper met halfuur-slag op twee bellen. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen meiping vaas met floraal/draak/feniks decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.
Fraaie geelgouden ring, 750/000, met een mooie uitgewerkte bloemknop voorzien van een bewerking. ø 52. Grootte kop ø 16 mm. ca 5,1 gram. In goede staat.
Zeldzame antieke gravure Bentheim. Anna Princeps, Anhalti Na. Nat Comes Bentheimensis. Met monogram M.B. Fecit. 17e Eeuw. Gravure op papier. Afmeting: H 34 x B 22,5 cm. In goede staat.
Zeldzame antieke gravure. De heer Ernest Wilhelm Graeff tot Bentheim et cetera. G.V. Goedesberg Excudit. P. Holsteyn Sculpft. 1614 - 1687. Gravure op papier. Afmeting: H 19 x B 14 cm. In redelijke/goe...
Antieke Duitse eikenhouten jugendstil pendule met stil uurwerk. Afmeting: 29 cm. In goede staat.
Guillaume Theodor Lo-A-Njoe. 1937 - . Abstracte compositie. Acryl op papier. Afmeting: H 50 x B 65 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met schelpen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.