Antieke Chinese vergulde bronzen waterpot op drie poten met floraal/vogel decor. Afmeting: H 8 x Ø 12 cm. In goede staat.
Zeer grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen dekselpot met floraal decor en foo-hond. Eén chip deksel. Afmeting: H 65 x Ø 36 cm. In goede staat.
Zeer grote antieke Chinese vergulde bronzen tempelbel met karaktertekens + tekst. Afmeting: 57 x 32 x 30 cm. In goede staat.
Chinese bronzen Ming generaal met rijkelijke patina. Eén poot mogelijk gerestaureerd. Afmeting: H 39,5 cm. In goede staat.