Twee kunststof/bakeliet wekkers. 50-er Jaren. Blauwe wekker licht beschadigd zijkant. Afmeting: 10 - 11 cm.
Antieke Duitse notenhouten Junghans tafelklok. Gründerzeit. Circa 1890. Weekloper met halfuur-slag. Paar oudere wormgaatjes. Afmeting: 48 cm. Verder goed.
Antieke Duitse notenhouten Louis Philippe regulateur. Circa 1880. Gemerkt TH met anker. Niet getest. Afmeting: 110 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse eikenhouten Friese staartklok met wekker. In goede originele staat. Afmeting: 140 cm.
Antieke wekker met rokende soldaat. Frankrijk. Circa 1900. Eén wijzer mist, wekkerveer defect. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse comtoise met verguld latoenkoper. Gaud a Beauvoir s/Noirt. Circa 1860. Afmeting: 39 x 31 x 18 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse Friese staartklok van eikenhout. Functie niet getest. Circa 144 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse Louis Philippe kolomklok met boulle inleg. Circa 1860. Acht daags uurwerk, halfuur-slag. Deel inleg mist. Wijzerplaat beschadigd. Afmeting: 59 cm. In redelijke staat.
Kleine 19e eeuwse Franse miniatuur wand Cartelklok met werkend enchappement uurwerk. Weekloper. Stil uurwerk. Circa 1880. Met onyx en messing. Bovenin onyx gerestaureerd. Afmeting: 21 cm. In redelijke...
19e Eeuwse Friese staartklok (kantoortje) met wekker. Kant en klaar gerestaureerd. Afmeting: 120 cm. In zeer goede staat.
Antieke Duitse notenhouten Junghans Westminster tafelklok met kwartierslag op vijf gongstaven. Circa 1900. Jugendstil. Afmeting: 45 cm. In goede staat.
Eikenhouten Duitse staande klok met facet geslepen glas, koperen wijzerplaat, slinger en gewichten. Jugendstil. Circa 1910. Afmeting: H 193 cm. In goede staat.
Eikenhouten Duitse staande klok met facet geslepen glas, koperen wijzerplaat, slinger en gewichten. Jugendstil. Circa 1910. Afmeting: H 202 cm. In goede staat.
Antieke Duitse eikenhouten Lenzkirch pendule. Aug nr. 822269. Circa 1900. Weekloper, halfuur-slag. Afmeting: 45 cm. In goede staat.
19e Eeuwse eikenhouten Friese notarisstaartklok met wekker. Afmeting: 105 cm. In goede originele staat.
Drie-delig antiek geëmailleerd jugendstil klokkenstel met messing en florale zweepslag decors. Achtdaags-stil uurwerk. Afmeting: 56 - 60 cm. In goede staat.
Zeldzaam klein 18e eeuws Engels uurwerk met halfuur-slag. Eén-daags uurwerk. Afmeting: 32 x 16 x 21 cm. In goede staat.
Kleine vuurvergulde bronzen Louis Seize pendule. Circa 1800. Achtdaags-uurwerk, touwtjesslinger. Slijtage vergulding. Verder in goede staat. Afmeting: H 28 cm.
Antiek Frans messing gehamerd klokkenstel met adelaar en leeuwenkoppen. A. D. Mougin. Circa 1900. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: 44 - 47 cm. In goede staat.
Zware vergulde messing reiswekker met slagwerk op gongspiraal. Matthew Norman London. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 16 x 10 x 10,5 cm. In goede staat.
Antieke Duitse eikenhouten Lenzkirch vrijslinger regulateur met bronzen versieringen. Circa 1890. Lenzkirch Aug. 490133. Weekloper, halfuur-slag. Afmeting: 108 cm. Kroon verbogen. In redelijke staat.
Antieke Duitse eikenhouten gründerzeit vrijslinger. Regulateur met bronzen versieringen, stil uurwerk, weekloper. Alleen genummerd. Circa 1890. Afmeting: 88 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse mahoniehouten empire pendulekast met 17e - 18e eeuws uurwerk. Nicolas Gribelin Parijs. 1637 - 1719. Huwelijk. Eén cartouche overgeschilderd. Afmeting: 61 x 35 x 21 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Engelse eikenhouten staande klok met automaat. Figuren te paard (later aangebracht). Met seconden + datum aanduiding. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: H 205 cm. In redelijk/...