Franse vergulde mini comtoise met opdraaiveer. 20e Eeuw. Afmeting: 26 x 16 x 10 cm. In goede staat.
Antieke Franse art nouveau pendule van messing. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Circa 1900. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse mahoniehouten gestoken staande klok in renaissance-stijl. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, datum/seconden aanduiding, messing verzilverde/plated + vergulde wijzerplaat. Afmeting: H ...
19e Eeuwse Franse Retour de Egypt pendule. Verguld compositie metaal. Met porseleinen plaquettes en wijzerplaat. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Pootje beschadigd. Afmeting: 38 cm. In re...
Antieke Weense mahoniehouten regulateur met twee gewichten. Weekloper met halfuur-slag. Zogenaamde vioolkast. Circa 1860. Afmeting: 120 cm. In goede staat.
Antieke Franse vergulde compositie metalen pendule met porseleinen wijzerplaat + plaquette. Circa 1860. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.
Rozenhouten Westminster staande klok met bronzen beslag en floraal intarsia. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 179 cm. In goede staat.
Antieke wortelnoten Gustav Becker tafelklok met maanstand, weekloper, halfuur-slag. Voor de Engelse markt. Circa 1900. Afmeting: H 57 cm. In goede staat.
Antieke Franse pendule met engel. Circa 1900. Marmer met compositie metaal. Achtdaags-stil uurwerk. Haarscheur achterkant vleugel engel. Afmeting: 70 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Franse palissanderhouten kolompendule met floraal intarsia. Circa 1860. Lijstwerk licht beschadigd. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: H 53 cm. In redelijk/goede staat.
Frans marmeren Louis Seize-stijl klokkenstel met messing vergulde versieringen. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Circa 1900. Afmeting: 25 - 40 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse eikenhouten staande klok met floraal beschilderde wijzerplaat + datum. Dagloper. Afmeting: H 220 cm. In goede staat.
19e Eeuwse eikenhouten Engelse staande klok met mahonie. Dagloper met datum-aanduiding. Afmeting: H 230 cm. In goede staat.
Antieke Franse pendule met marmer, albast, ramskoppen en facet geslepen glas. Circa 1880. A. D. Mougin Paris. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: H 46 cm. In goede staat.
Hollandse mahoniehouten Zaanse klok met wekker en dubbele bel. Bronzen uurwerk met spillegang. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 83 cm. In goede staat.
Drie antieke Duitse regulateurs. Circa 1900. Functie niet getest. Afmeting: H 50 - 80 cm. In goede staat.
Zware antieke Franse vergulde bronzen tafelklok. 19e Eeuw. Chavin Bornand a Marseille. Achtdaags-uurwerk. Afmeting: 15 x Ø 14 cm. In goede staat.
Lot oude/antieke uurwerken. 5x Touwtjesslinger, 19e eeuw. 1x Vedette, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 9 - 12 cm. In redelijk/goede staat.
Prachtige grote Franse antieke palisanderhouten Charles Dix wandklok met florale intarsia en vergulde wijzerplaat. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 48 x 38 x 15 cm. In zeer ...
Antiek Frans art deco marmeren klokkenstel. Circa 1920. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Vrouw met duif. Compositie metaal. Afmeting: 32 x 38 x 10 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Engelse staande klok met datum. Eén-daags uurwerk. Wijzers missen. Afmeting: H 187 cm. Verder in redelijke staat.
Antieke Franse vergulde bronzen pendule. Circa 1850. Achtdaags-uurwerk, halfuurslag + touwtjesslinger. Afmeting: 35,5 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek Frans marmeren klokkenstel met messing. Circa 1900. Achtdaags, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 25 - 36 cm. In goede staat.
Duitse Schatz scheepsklok met slagwerk. Messing. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 10 x Ø 18 cm. In goede staat.