Twee delen blikken speelgoed. 50er - 60er Jaren. 1x Skibaan in doos, Rusland. 1x Future car, Frankrijk. Afmeting: 34 - 40 cm. In redelijk/goede staat.
Duitse Tipp & Co. blikken speelgoed brandweerauto. Gelithografeerd. Circa 1950. Afmeting: 26 cm.
Blikken gelithografeerde speelgoed zijspan-motor. Ongemerkt. 20e Eeuw. Afmeting: 16 x 22 x 14 cm. In redelijk/goede staat.
Duitse art deco blikken speelgoed badkamer met originele lithografie en accessoires. Circa 1920. Afmeting: 19 x 38 x 19 cm. In redelijk/goede staat.
Twee blikken speelgoed vliegtuigen. Circa 1960. Eén vliegtuig Joustra France. Eén vliegtuig Jet China, oxydatie romp. Afmeting: 32 - 54 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke speelgoedwinkel (slagerij) met accessoires. Afmeting: 21 x 65 x 29 cm. In goede staat.
Antieke speelgoedwinkel met accessoires. Afmeting: 28 x 27 x 58 cm. In goede staat.
Twee grote metalen vrachtwagens. Circa 1930 - 1950. 1x Blauw, origineel, circa 1950, USA? 1x Zwart, overgeschilderd, circa 1930. Afmeting: 50 - 55 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Duitse blikken speelgoed brandweerauto. Gelithografeerd. J.D.N. Germany, Johan Distler Nürnberg. Opdraaiveer mist, achter as gebroken + los. Oxidatie + stof. Afmeting: 18 x 30 x 10 cm. In rede...
Antiek Frans gietijzeren kinderfornuis met warmwaterkraan. Circa 1900. Schoorsteen mist + één scharnier defect. Ancne Godin a Guise. Afmeting: 30 x 35 x 21 cm. In redelijke staat.
Twee schaakspelen. Drakensets met schaakbord van plexiglas en metaalkleurige kunststof schaakstukken. Afmeting: 11 x 42 x 42 cm. In goede staat.
Oud schaakspel met been imitatie schaakstukken. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 4 - 8 cm. In goede staat.
Gelimiteerde uitgave van PIKO modeltrein 'Rail magazine'. Holland. Onbespeeld en in originele verpakking. Afmeting: 29 x 8 x 5 cm. In goede staat.
Antieke Duitse porseleinen pop + opvouwbaar metalen poppenbed. Circa 1930. Pop gemerkt met zon + P + ster, nr. 4536 G.3. Pop heeft echt haar, babylichaam en slaapogen. Bakfout + chip bij linkeroog. Af...
Oud Chinees houtgestoken schaakspel met houten schaakstukken. 20e Eeuw. Afmeting: 45 x 45 cm. In goede staat.
60er-Jaren speelgoed autobaan/garage met drie blikken auto's . Western Germany. Met opdraai-functie. In goed werkende staat. Afmeting: 13 x 39 x 20 cm.
Twee antieke Duitse porseleinen poppen. Circa 1920. 1x Heubach baby-pop 10586 met slaap-ogen en echt haar, goed. 1x Heubach Koppelsdorf nr. 267, hoofd defect, echt haar. Afmeting: 48 - 58 cm. In redel...
Groot lot met ca. 43 wagons van diverse merken o.a.; Roco, Piko, Fleischmann, bespeeld maar in goede conditie.
Blikken Paya speelgoed limousine in doos. Tweede helft 20e eeuw. Met opdraai + batterij functie voor verlichting. Onbespeeld. Afmeting: 50 cm. In goede staat.
Twee blikken kindergrammofoons. Circa 1930. Duitsland. 1x Nifty Nirona, Germany, niet compleet. 1x Nirona, gelithografeerd, opdraaiveer kapot. Afmeting: 25 x 25 x 30 cm. In redelijk/goede staat.
Duits speelgoed. Schuco Varianto 3010 H met blikken autobaan + twee auto's. In originele doos. US Zone Germany. Met afstandbediening + beschrijving. Functie niet getest. Afmeting: 7 x 27 x 41,5 cm. In...
Grote verzameling divers speelgoed. Tweede helft 20e eeuw. Onder andere; spoorweg (diverse merken). Märklin, Herpa, Roco, Bauer et cetera. Zeer interessant!! Afmeting: 8 - 35 cm. In goede staat.
Groot lot oud/antiek blikken treinspeelgoed. Onder meer Hornby, Karl Bub, USA Trein, Duitse sneltrein. Circa 1930. Bespeeld. Afmeting: 10 - 30 cm. In redelijk/goede staat.
Metalen Märklin Junker vliegtuig bouwdoos met opdraaifunctie. J.U. Air A 701. Circa 1990. Rubber wielen poreus, verder in onbespeelde staat. Afmeting: 60 x 40 x 17 cm.