Antieke notenhouten notenkraker. Hofnar. 19e Eeuw. Afmeting: 16 cm. In goede staat.
Rood koperen samovaar. Drie-delig met tablet. Eerste helft 20e eeuw. Licht bedeukt. Afmeting: 60 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke messing vergulde kaarskandelaren. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.
19e Eeuwse majolica petroleumlamp met gebloemde kap. Kap gelijmd. Afmeting: H 58 cm. In redelijke staat.
19e Eeuwse mahoniehouten barometer met plated wijzerplaat en Hollands opschrift. Eén krimpnaad. Afmeting: 94 cm. In goede staat.
Twee glas-in-lood vensters/raamhangers. Gebrandschilderd. 20e Eeuw. Afmeting: 29 - 45 cm. In goede staat.
Twee delen Hollands tin. Circa 1920. Art Deco. 1x Trompet-vormige vaas, ongemerkt. 1x Granaat-vormige vaas, Daalderop Holland. Afmeting: H 20 - 22,5 cm. In redelijk/goede staat.
Zeer grote koperen kroonluchter in barokstijl 20e eeuw. Grootte 73xø110cm. In goede staat