Antieke Perzische juwelenkist van messing met Arabische karaktertekens, koper en met zilverdraad ingelegd. Circa 1900. Afmeting: 8 x 12 x 8 cm. In goede staat.
Antieke Engelse documentenkist met lade en vakverdeling. Eikenhout. Circa 1900. Afmeting: 26 x 28 x 22 cm. In goede staat.
Antieke tramp art juwelenkist van hout. Circa 1900. Afmeting: 22 x 38 x 26 cm. In goede staat.
Chinese of Japanse messing bewerkte dekseldoos met muziekspelende geisha's. Circa 1930. Afmeting: 6 x 20,5 x 14 cm. In goede staat.
Twee antieke Franse porseleinen olielampen met messing. Handbeschilderd. Circa 1880. Afmeting: H 76 - 77 cm. In goede staat.
Antieke onyx petroleumlamp met beschilderd glazen reservoir. Circa 1900. Afmeting: H 60 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse mahoniehouten Willem III theestoof. Twee-kleurig. Circa 1860. Afmeting: H 40 x Ø 31 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse mahoniehouten theestoof met ketel. Twee-kleurig. Circa 1850. Eén pootje los erbij. Afmeting: H 43 x Ø 37 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten grammofoon. Circa 1900. Ongemerkt? Opdraaiveer lam. Afmeting: 82 x 70 x 55 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke mahoniehouten wandtelefoon. Gemerkt RTV + kroon + nummers. Circa 1920. Afmeting: 54 cm. In goede staat.
Antieke Weense koudbeschilderde tafellamp met Arabier op Perzisch kleed onder lantaarn. Circa 1900. Monogram A.P. + Made in Austria. Oudere restauratie lamp en basement. Afmeting: H 42 cm. In redelijk...
19e Eeuwse Franse vuurvergulde bronzen 5-arms kaarskandelaar met meisje en duif/druivenranken. Afmeting: H 57 cm. In zeer goede originele staat.
Antieke messing blaker met twee kandelaren en gereedschap aan ketting. Circa 1900. Afmeting: 76 cm. In goede staat.
Antiek koperen Arts & Crafts ketel met comfoor. Ontwerp Dr. Christopher Dresser Kurz & Co. Tiel. Circa 1910. Afmeting: 31 cm. In goede staat.
Twee kisten wijn. Totaal 24 flessen. Eén kist met twaalf flessen Chateau Belgrave Haut Medoc Grand Cru 1987 in originele kist. Afmeting: 33 x 50 x 18 cm. In redelijk/goede staat. En één kist met twaal...
Lot Franse wijn. Totaal: 24 flessen wijn. Twaalf flessen in krat + twaalf flessen in doos. Twaalf flessen Chateau La Tour deby Grand Cru 1975 in krat. Afmeting: 33 x 50 x 18 cm. In redelijk/goede staa...
Antieke vergulde messing staande petroleumlamp met albast (tafel)blad. Circa 1900. Afmeting: H 159 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Franse porseleinen vazen met kunstbloemen onder glazen stolp. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.
19e Eeuwse majolica petroleumlamp met gebloemde kap. Kap gelijmd. Afmeting: H 58 cm. In redelijke staat.
Lot antiek tin. 18e - 19e Eeuw. Onder andere; zes tinnen borden + zeven tinnen maten. Afmeting: 7 - 30 cm. In goede staat.
Groot lot oud/antiek tin. Onder andere; lepelrek, borden, brandewijnkom, blakers et cetera. Afmeting: 6 - 40 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke tinnen kraantjeskannen. Vroeg 19e eeuw. 1x Friese beschilderde barok kraantjeskan met vogel/goud decor, circa 1800. 1x Louis Seize kraantjeskan. Afmeting: H 42 - 52 cm. In goede staat.
Twee delen antiek tin. Kraantjeskan + klepkan (bodemmerk). Afmeting: 26 - 44 cm. In goede staat.
Grote antieke tinnen wapenschotel. Waarschijnlijk 17e eeuw. Afmeting: Ø 44 cm. In goede staat.