19e Eeuwse Engelse mahoniehouten theestoof met intarsia/schelpen + messing binnenbak. Afmeting: 51 x 37 x 37 cm. In goede staat.
Lot antieke Engelse persgewichten van brons. 19e Eeuw. Afmeting: 8 - 21 cm. In goede staat.
Vier antieke Perzische griffel-sets van messing. Met inkthouder + graveringen. 19e Eeuw. Afmeting: 19 - 28 cm. In goede staat.
Zes antieke lakstempels met messing/hout + bakeliet. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 7 - 12 cm. In goede staat.
Vijftien oude/antieke Engelse kaarskandelaren van messing. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: H 20 - 30 cm. In goede staat.
Drie grote koperen scheepslampen. Eerste helft 20e eeuw. Later geëlektrificeerd. Afmeting: 56 - 72 cm. In goede staat.
Lot diverse oude/antieke veldkijkers, onder andere militair. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 14 - 20 cm. In goede staat.
Groot 19e eeuws Russisch bronzen quadrichon ikoon met emaille decor + tekst. Afmeting: 18 x 40,5 x 0,5 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke dekseldozen met intarsia. 20e Eeuw. 1x Groot met slede voorstelling en ossen, hoekverbindingen los. 1x Mozaïek intarsia. Afmeting: 17 - 32 cm. In goede staat.
Kobalt-blauwe lamp met verguld messing montuur. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 80 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse wortelnoten theekist met boulle. Twee compartimenten. Circa 1870. Lichte schade. Afmeting: 13 x 27 x 14 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuws Louis Seize miniatuurportret. Vrouw met medaillon. Door Cosway 1787. In vergulde Louis Seize lijst. Olieverf op paneel. Afmeting: H 10 x B 8 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten theestoof met band-intarsia en messing binnenbak. Afmeting: 41 x 37 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse Hollandse handbeschilderde blaasbalg met schepen decor. Afmeting: 50 cm. In goede staat.