Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

55. Januariveiling 2023

Versteigerung am Donnerstag, 12. Januar 2023 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Lot nachtwakers klokken
Ergebnis: 150 EUR

Lot nachtwakers klokken. 20e Eeuw. Onder andere; Detex Alert USA, Windmüller Berlin, Universal, Detect. Niet getest. Afmeting: 14 - 14 cm. In goede staat.

Zeldzaam grote koekplank, 78 x 53 cm.
Ergebnis: 150 EUR

Zeldzame grote antieke houtgestoken dubbelzijdige speculaasplank. Holland. 19e Eeuw. Afmeting: 78 x 53 x 6 cm. In goede staat.

18e Eeuwse documenten scheepskist
Ergebnis: 150 EUR

18e Eeuwse Hollandse orgelgebogen documenten scheepskist van teakhout, met parelmoer plaquette en origineel slot. Vakverdeling later. Afmeting: 13 x 29 x 41 cm. In goede staat.

Klein houten paravent, 34 x 34 cm.
Ergebnis: 150 EUR

Kleine 19e eeuwse handbeschilderde houten paravent. Rococo-stijl. Afmeting: 34 x 34 cm. In goede staat.

Antieke verlengbare wandelstok
Ergebnis: 150 EUR

Antieke verlengbare wandelstok van ebbenhout met maat-aanduiding. 19e Eeuw. Afmeting: L 100 cm. In goede staat.

Twee Amerikaanse spaarpotten
Ergebnis: 150 EUR

Twee oude gietijzeren Amerikaanse spaarpotten met automaat. 20e Eeuw. Afmeting: H 16 - 21 cm. In goede staat.

Kerkelijke kaarskandelaar, H 104 cm.
Ergebnis: 150 EUR

Grote 19e eeuwse vergulde messing kerkelijke kaarskandelaar met engel en bloemen. Afmeting: H 104 cm. In goede staat.

Twee antieke schenkkannen, 1890
Ergebnis: 150 EUR

Twee antieke kristalglazen historisme schenkkannen met messing/plated monturen. Circa 1890. Afmeting: H 27 - 31 cm. In goede staat.

Zeldzame 18e eeuwse tondeldoos
Ergebnis: 140 EUR

18e Eeuwse tondeldoos van messing, met twee compartimenten. Vuursteen en slagijzer en aanmaak/tondel. Afmeting: 7 cm. In goede staat.

Petroleumlamp + tafel, H 159 cm.
Ergebnis: 140 EUR

Antieke vergulde messing staande petroleumlamp met albast (tafel)blad. Circa 1900. Afmeting: H 159 cm. In goede staat.

Lot koperwerk (ca. 30 x)
Ergebnis: 140 EUR

Groot lot oud/antiek koperwerk. Divers. Onder andere; waterspuit, pannen, kannen et cetera. Afmeting: 30 - 130 cm. In goede staat.

2x Antieke bodemvondst
Ergebnis: 140 EUR

Twee antieke archeologische bodemvondsten. Marmer. Gezichten met haardracht. Afmeting: 7,5 - 8 cm. In goede staat.

2x Maria beeld op console
Ergebnis: 140 EUR

Twee gepolychromeerde vergulde houten Maria beelden op wandconsoles. 20e Eeuw. Afmeting: 38 - 50 cm. In goede staat.

Lot munten
Ergebnis: 140 EUR

Groot lot diverse munten. Wereld. Kilowaar. Gewicht: circa 24 Kg. In goede staat.

Lot munten
Ergebnis: 140 EUR

Groot lot diverse munten. Veelal in plastic hoezen. Munten vanuit de hele wereld, circa 35 hoezen vol + twee euro munten met certificaat. In goede staat.

Lot kandelaren (4x)
Ergebnis: 140 EUR

Vier 19e eeuwse neo gotische kaarskandelaren met ranken. Waarvan één verstelbaar. Afmeting: H 35 - 60 cm. In goede staat.

Twee antieke Japanse lakwerkdozen
Ergebnis: 130 EUR

Twee antieke Japanse lakwerk dozen. Circa 1920. Floraal parelmoer decor. 1x Handwerkdoos. 1x Dekseldoos. Afmeting: 18 - 37 cm. In goede staat.

Onyx petroleumlamp, H 60 cm.
Ergebnis: 130 EUR

Antieke onyx petroleumlamp met beschilderd glazen reservoir. Circa 1900. Afmeting: H 60 cm. In goede staat.

Willem III theestoof
Ergebnis: 130 EUR

Antieke Hollandse mahoniehouten Willem III theestoof. Twee-kleurig. Circa 1860. Afmeting: H 40 x Ø 31 cm. In goede staat.

2x Antieke bodemvondst
Ergebnis: 130 EUR

Twee antieke archeologische bodemvondsten. Terracotta. 1x Kruik met gezicht. 1x 3-Lichts olielamp met buste. Afmeting: 7,5 - 13 cm. In goede staat.

2x Duits postkaarten album
Ergebnis: 130 EUR

Twee antieke Duitse postkaart albums met inhoud. Eerste helft 20e eeuw. 1x WO I met onder andere officieren et cetera. 1x Ansicht kaarten. Afmeting: 22 - 25 cm. In goede staat.

Haardscherm
Ergebnis: 130 EUR

Vroeg 19e eeuws verguld houten haardscherm met stikwerk. Bijbelse voorstelling. Afmeting: 90 x 58 x 30 cm. In goede staat.

Theestoof + ketel
Ergebnis: 130 EUR

Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten Louis Seize theestoof met band-intarsia en messing ketel. Krimpnaad. Afmeting: 65 x Ø 27 cm. In redelijke staat.

Antiek meetinstrument, 1900
Ergebnis: 125 EUR

Antiek elektronisch optisch instrument Chimie Physique vor Morlot-Manty Paris. Circa 1900. Afmeting: 23 x 20 x 10 cm. In goede staat.