Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

55. Januariveiling 2023

Versteigerung am Donnerstag, 12. Januar 2023 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Engelse ingelegde stoof
Ergebnis: 120 EUR

19e Eeuwse Engelse mahoniehouten theestoof met intarsia/schelpen + messing binnenbak. Afmeting: 51 x 37 x 37 cm. In goede staat.

Lot antieke Engelse persgewichten
Ergebnis: 120 EUR

Lot antieke Engelse persgewichten van brons. 19e Eeuw. Afmeting: 8 - 21 cm. In goede staat.

Antieke Hindeloopen poppenwieg, 1900
Ergebnis: 120 EUR

Antieke Hindeloopen poppenwieg. Handbeschilderd. Circa 1900. Afmeting: 30 x 52 x 20 cm. In goede staat.

Groot lot tin
Ergebnis: 120 EUR

Groot lot oud/antiek tin. Onder andere; lepelrek, borden, brandewijnkom, blakers et cetera. Afmeting: 6 - 40 cm. In redelijk/goede staat.

4x Antieke Perzische griffel-set
Ergebnis: 120 EUR

Vier antieke Perzische griffel-sets van messing. Met inkthouder + graveringen. 19e Eeuw. Afmeting: 19 - 28 cm. In goede staat.

2x Antieke bodemvondst
Ergebnis: 120 EUR

Twee antieke archeologische bodemvondsten. 1x Marmeren gezicht met haardracht. 1x Terracotta vrouwenhoofd met haardracht. Afmeting: 8 -9 cm. In goede staat.

Marmeren buste
Ergebnis: 120 EUR

Antieke marmeren buste. Vrouwen-figuur met lang haar. Bodemvondst. Perzië? Afmeting: H 11,5 cm. In goede staat.

Lot munten
Ergebnis: 120 EUR

Groot lot diverse munten. Wereld. Veelal koperen en nikkelen munten. Onder andere; Frankrijk, Cyprus, Engeland, Oostenrijk et cetera. Gewicht: circa 7 Kg. In goede staat.

Lot lakstempels (6x)
Ergebnis: 120 EUR

Zes antieke lakstempels met messing/hout + bakeliet. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 7 - 12 cm. In goede staat.

Lot Engelse kandelaren (15x)
Ergebnis: 120 EUR

Vijftien oude/antieke Engelse kaarskandelaren van messing. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: H 20 - 30 cm. In goede staat.

Drie koperen scheepslampen
Ergebnis: 120 EUR

Drie grote koperen scheepslampen. Eerste helft 20e eeuw. Later geëlektrificeerd. Afmeting: 56 - 72 cm. In goede staat.

Groot palissander Heilig kruis
Ergebnis: 120 EUR

Groot palissanderhouten Heilig kruis met Corpus Christi van lindenhout. Basement van palissander met band-intarsia. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 73 cm. In goede staat.

Lot oude/antieke veldkijkers (6x)
Ergebnis: 110 EUR

Lot diverse oude/antieke veldkijkers, onder andere militair. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 14 - 20 cm. In goede staat.

Russisch quadrichon ikoon
Ergebnis: 110 EUR

Groot 19e eeuws Russisch bronzen quadrichon ikoon met emaille decor + tekst. Afmeting: 18 x 40,5 x 0,5 cm. In goede staat.

2x Dekseldoos met inlegwerk
Ergebnis: 110 EUR

Twee oude/antieke dekseldozen met intarsia. 20e Eeuw. 1x Groot met slede voorstelling en ossen, hoekverbindingen los. 1x Mozaïek intarsia. Afmeting: 17 - 32 cm. In goede staat.

Drie antieke penkandelaren
Ergebnis: 110 EUR

Drie antieke penkandelaren van brons. 19e Eeuw. Afmeting: H 38 - 45 cm. In goede staat.

Lamp, H 80 cm.
Ergebnis: 110 EUR

Kobalt-blauwe lamp met verguld messing montuur. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 80 cm. In goede staat.

Wortelnoten boulle theekist, 1870
Ergebnis: 110 EUR

19e Eeuwse Franse wortelnoten theekist met boulle. Twee compartimenten. Circa 1870. Lichte schade. Afmeting: 13 x 27 x 14 cm. In redelijk/goede staat.

Portret in vergulde lijst
Ergebnis: 110 EUR

18e Eeuws Louis Seize miniatuurportret. Vrouw met medaillon. Door Cosway 1787. In vergulde Louis Seize lijst. Olieverf op paneel. Afmeting: H 10 x B 8 cm. In goede staat.

Theestoof
Ergebnis: 110 EUR

19e Eeuwse mahoniehouten theestoof met band-intarsia en messing binnenbak. Afmeting: 41 x 37 cm. In goede staat.

Blaasbalg
Ergebnis: 100 EUR

18e - 19e Eeuwse Hollandse handbeschilderde blaasbalg met schepen decor. Afmeting: 50 cm. In goede staat.

Tramp art juwelenkist
Ergebnis: 100 EUR

Antieke tramp art juwelenkist van hout. Circa 1900. Afmeting: 22 x 38 x 26 cm. In goede staat.

Antieke blaker, 1900
Ergebnis: 100 EUR

Antieke messing blaker met twee kandelaren en gereedschap aan ketting. Circa 1900. Afmeting: 76 cm. In goede staat.

2 Wandkandelaren smeedwijzer
Ergebnis: 100 EUR

Twee grote smeedijzeren wandkandelaren. Barok stijl. Later geëlektrificeerd. Italië? 20e Eeuw. Afmeting: 56 x 46 x 25 cm. In goede staat.

Franse art deco fruitschaal, 1930
Ergebnis: 100 EUR

Franse art deco fruitschaal van rood-koper. Gemerkt Garanti Villedieu. Circa 1930. Afmeting: H 23 x Ø 39 cm. In goede staat.

2x Zeldzame bijbelbladzijden
Ergebnis: 100 EUR

Twee zeldzame originele gotische bijbelbladzijden. Gravures deels handingekleurd + goud decor. 16e Eeuw. Dubbelzijdig Latijns. Afmeting: 18 x 12,5 cm. In zeer goede staat.

Twee miniaturen in lijst
Ergebnis: 100 EUR

Twee 19e eeuwse miniaturen in lijst. 1x Interieur van albast met figuren. 1x Maria met kind van meerschuim. Afmeting: 5,5 - 10 cm. In goede staat.

Lot tinnen kraantjeskannen (4x)
Ergebnis: 100 EUR

Vier oude + antieke tinnen kraantjeskannen. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 36 - 43 cm. In goede staat.

Chinese bronzen schenkkan
Ergebnis: 100 EUR

Oude Chinese bronzen schenkkan met draak. Afmeting: 17 x 19 x 14 cm. In goede staat.

Tinnen lepelrek
Ergebnis: 100 EUR

Eikenhouten tinnen lepelrek met tinnen lepels + heilig kruis. Afmeting: 75 x 30 x 5 cm. In goede staat.

Antieke messing kraantjeskan, 1800
Ergebnis: 100 EUR

Antieke messing kraantjeskan met drie kranen. Circa 1800. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.

Lot hotel/receptie bellen (7x)
Ergebnis: 90 EUR

Lot hotel/receptie bellen. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 8 - 15 cm. In goede staat.

Engelse schrijfkist
Ergebnis: 90 EUR

19e Eeuwse Engelse notenhouten schrijfkist met messing inleg, schrijfvelours en inktpotten. Afmeting: 6 x 24 x 35 cm. In goede staat.

Documentenkist, 1880
Ergebnis: 90 EUR

Kleine antieke Hollandse eikenhouten neo renaissance documentenkist met robbelijsten en kussens. Circa 1880. Historisme. Stukje lijst front weg. Afmeting: 23 x 42 x 29 cm. In goede staat.

Lot antiek tin (divers)
Ergebnis: 90 EUR

Lot antiek tin. 18e - 19e Eeuw. Onder andere; zes tinnen borden + zeven tinnen maten. Afmeting: 7 - 30 cm. In goede staat.

Bronzen kandelaar, 1900
Ergebnis: 90 EUR

Jugendstil bronzen kaarskandelaar met lelie en putti. Circa 1900. Afmeting: 9 x 22 x 8 cm. In goede staat.

Antieke Amsterdamse haardset met Amsterdams stadswapen
Ergebnis: 90 EUR

Antieke vijf-delige Hollandse Amsterdamse messing haardset met Amsterdams stadswapen. Circa 1900. Afmeting: 45 - 50 cm. In goede staat.

Antiek gewichtenblok Kon. huis + foto album
Ergebnis: 80 EUR

Antiek en zeldzaam gewichtenblok koninklijk huis, afkomstig uit de keuken van Wilhelmina. 1883 Brandmerk + W. Tevens foto album koningshuis. Afmeting: 23 - 39 cm. In goede staat.

2x Antieke wandplaquette, 1870
Ergebnis: 80 EUR

Twee antieke notenhouten snijwerk wandplaquettes met fruit decor. Circa 1870. Afmeting: 35 x 28 x 5 cm. In goede staat.

Drie delen antiek terracotta
Ergebnis: 80 EUR

Drie delen antiek terracotta. 1x Heilige hart buste, Deposé Giunta, circa 1900. 2x Art Nouveau vazen, circa 1915. Afmeting buste: 49 x 45 x 20 cm. Afmeting vazen: H 39 cm. In goede staat.

Arts & Crafts comfoor + ketel
Ergebnis: 80 EUR

Antiek koperen Arts & Crafts ketel met comfoor. Ontwerp Dr. Christopher Dresser Kurz & Co. Tiel. Circa 1910. Afmeting: 31 cm. In goede staat.

Twee bronzen kandelaren, H 19 cm.
Ergebnis: 80 EUR

Twee oude/antieke bronzen kraagkandelaren met schroefdraad. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.

Antieke stickbarometer, 96 cm.
Ergebnis: 80 EUR

Antieke Engelse stickbarometer. Mahonie + bakeliet. J. Lucky & Co. Birmingham. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 96 cm. In goede staat.

Haardplaten (2x)
Ergebnis: 80 EUR

Twee grote 17e - 18e eeuwse gietijzeren haardplaten met figuren/putti. Afmeting: 83 x 74 cm. / 77 x 34 cm. In goede staat.

2x Afrikaans masker
Ergebnis: 80 EUR

Twee oude Afrikaanse houtgestoken maskers met polychromie. Onder andere Gambon punumask. Afmeting: 32 - 45 cm. In goede staat.

Chinese inktpot
Ergebnis: 80 EUR

19e Eeuwse Chinese inktpot van brons, in de vorm van een beer. Scharnier deksel los, maar wel aanwezig. Afmeting: 7 cm. In goede staat.

Lot antieke Engelse lucifers-aanstrijkers (8x)
Ergebnis: 70 EUR

Lot antieke Engelse keramieken lucifers-aanstrijkers. Aantal: 8 stuks. Circa 1900 - 1930. Afmeting: 9 - 15 cm. In goede staat.

2x Kunstbloemen onder stolp, H 41 cm.
Ergebnis: 70 EUR

Twee 19e eeuwse Franse porseleinen vazen met kunstbloemen onder glazen stolp. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.

Wapenschotel van tin Ø 44 cm.
Ergebnis: 70 EUR

Grote antieke tinnen wapenschotel. Waarschijnlijk 17e eeuw. Afmeting: Ø 44 cm. In goede staat.

Groot lot tin
Ergebnis: 70 EUR

Lot oud/antiek tin. Divers. Onder andere vroege eikeltjeskan et cetera. 18e - 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 7 - 30 cm. In goede staat.

Engelse barometer, 96 cm.
Ergebnis: 70 EUR

19e Eeuwse Engelse mahoniehouten barometer met plated wijzerplaat. Afmeting: 96 cm. In zeer goede staat.

8 Postzegelalbums
Ergebnis: 70 EUR

Acht postzegel-verzamel-albums. Dieren, bloemen, wereld. Postfris + gestempeld. 20e Eeuw. Afmeting: 31 x 23 x 2 cm. In goede staat.

Verzamel album Duits noodgeld (283 stuks)
Ergebnis: 70 EUR

Antiek Duits verzamelalbum met Duits nood-geld. Divers. 1914 - 1924. Afmeting: 22 x 33 x 2 cm. In goede staat.

Struisvogel-ei onder stolp
Ergebnis: 70 EUR

Struisvogel-ei onder antieke glazen stolp. Afmeting: 36 cm. In goede staat.

Glazen schaal met messing
Ergebnis: 70 EUR

Glazen schaal met messing. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 22 x 34 x Ø 24 cm. In goede staat.

Antieke vuurhaal + brandijzer
Ergebnis: 70 EUR

18e - 19e Eeuwse smeedijzeren vuurhaal + brandijzer. Afmeting: 39 - 54 cm. In goede staat.

Afrikaans masker
Ergebnis: 70 EUR

Afrikaans houtgestoken masker met koperwerk. 20e Eeuw. Afmeting: 39 x 28 x 16 cm. In goede staat.

Lamp (goud/zwart), H 72 cm.
Ergebnis: 70 EUR

Houtgestoken vergulde lampenvoet met floraal decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 72 cm. In goede staat.

Twee tafellampen, H 64 cm.
Ergebnis: 70 EUR

Twee metalen verchroomde tafellampen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 64 cm. In goede staat.

Antieke Japanse/Chinese bloempot
Ergebnis: 70 EUR

Grote antieke Japanse/Chinese bloempot van brons met cloisonné. Floraal decor. Afmeting: 20 x 28 cm. In goede staat.

2 Antieke dekseldozen, 19e eeuw
Ergebnis: 60 EUR

Twee antieke dekseldozen. 1x met intarsia/floraal, 19e eeuw. 1x Wortelhout met intarsia, 19e eeuw. Afmeting: 13 - 25 cm. In goede staat.

Eikenhouten documentenkistje
Ergebnis: 60 EUR

Antieke Engelse documentenkist met lade en vakverdeling. Eikenhout. Circa 1900. Afmeting: 26 x 28 x 22 cm. In goede staat.

2x Antieke kraantjeskan
Ergebnis: 60 EUR

Twee antieke tinnen kraantjeskannen. Vroeg 19e eeuw. 1x Friese beschilderde barok kraantjeskan met vogel/goud decor, circa 1800. 1x Louis Seize kraantjeskan. Afmeting: H 42 - 52 cm. In goede staat.

Tinnen kraan + klepkan
Ergebnis: 60 EUR

Twee delen antiek tin. Kraantjeskan + klepkan (bodemmerk). Afmeting: 26 - 44 cm. In goede staat.

3x Divers antiek
Ergebnis: 60 EUR

Drie delen divers antiek. 1x Bronzen kwispedoor, 18e - 19e eeuw. 1x Franse porseleinen vaas met figuren/goud decor, 19e eeuw. 1x Antieke messing kandelaar met albast, circa 1880. Afmeting: 18 - 48 cm...

Processie kruis
Ergebnis: 60 EUR

19e Eeuws processie kruis van koper met Corpus Christi. Afmeting: 74 x 45 x 11 cm. In goede staat.

Lot antieke kruizen
Ergebnis: 60 EUR

Lot antieke heilig kruizen. Divers materiaal. Brons, onyx, hout, plated. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 7 - 26 cm. In goede staat.

Antieke bodemvondst
Ergebnis: 60 EUR

Antieke archeologische bodemvondst. Flacon van terracotta. Afmeting: 15,5 cm. In goede staat.

Lot postzegels
Ergebnis: 60 EUR

Groot lot diverse oude postzegels. Wereld. Eerste helft + tweede helft 20e eeuw. Postfris + gestempeld. Diverse albums. Afmeting: 20 x 30 x 40 cm. In redelijk/goede staat.

Oude Räth globe, 1950
Ergebnis: 60 EUR

Oude Duitse Räth staatkundige globe met verlichting. Veb Hermann Haack Gotha Leipzig. Circa 1950. Afmeting: 46 cm. In goede staat.

2x Haardset
Ergebnis: 60 EUR

Twee haardsets. Oud/antiek. 1x Messing. 1x Smeedijzer. Afmeting: 50 - 67 cm. In goede staat.

2x Winkel-voorraadblik, 1900
Ergebnis: 60 EUR

Twee grote antieke kruideniers voorraadhouders van rood koper. Circa 1900. Porseleinen knoppen op deksel missen. Afmeting: H 74 x Ø 30 cm. In redelijk/goede staat.

Zes steengoed oliekruiken
Ergebnis: 60 EUR

Zes steengoed kruiken. 18e - 19e Eeuw. Divers. Onder andere Duitsland. Afmeting: 30 - 40 cm. In goede staat.

Lot antieke bronzen bodemvondsten
Ergebnis: 60 EUR

Lot antieke archeologische bronzen bodemvondsten. Onder andere; Romeins et cetera. Miniaturen + deel armband. Afmeting: 1 - 11 cm. In redelijk/goede staat.

5 Koralen doodshoofdjes
Ergebnis: 60 EUR

Lot met 5 koralen doodshoofdjes, ca 3 cm. totaal ca 80 gram. In goede staat.

Antieke bodemvondst
Ergebnis: 60 EUR

Antieke vuurstenen vuistbijl. Archeologische bodemvondst. Afmeting: 11 cm. In goede staat.

Antieke bureaulamp, H 42 cm.
Ergebnis: 60 EUR

Jaren 20 ijzeren bureaulamp met rank decor. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.

Antieke paraplubak, 1900
Ergebnis: 60 EUR

Antieke neo gotische gietijzeren paraplustandaard. Circa 1900. Afmeting: 65 x 40 x 20 cm. In goede staat.

2 Kandelaren, 18e eeuw
Ergebnis: 50 EUR

Twee 18e eeuwse bronzen kaarskandelaren met floraal decor. Afmeting: H 12 cm. In goede staat.

Lot porseleinen gewichten
Ergebnis: 50 EUR

Lot antieke porseleinen apothekers/natuurkunde gewichten. 20e Eeuw. Afmeting: 1 - 7 cm. In goede staat.

Engels kistje
Ergebnis: 50 EUR

Antieke Engelse gepolitoerde Cuba mahonie kist met slot en sleutel. Afmeting: 13 x 30 x 21 cm. In zeer goede staat.

Lot antieke kandelaren
Ergebnis: 50 EUR

Lot antieke kaarskandelaren. Divers. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: H 17 - 30 cm. In redelijk/goede staat.

Messing kaarskandelaar, H 94 cm.
Ergebnis: 50 EUR

19e Eeuwse messing kaarskandelaar in barok-stijl op origineel rond eikenhout basement. Afmeting: H 94 cm. In goede staat.

Drie messing kandelaren
Ergebnis: 50 EUR

Drie messing kaarskandelaren. Oud/antiek. 1x 19e Eeuwse penkandelaar. 2x Barok kandelaren, 20e eeuw. Afmeting: 31 - 68 cm. In goede staat.

Fayence kaarskandelaar, H 59 cm.
Ergebnis: 50 EUR

Vijf-armige fayence kaarskandelaar met messing. 19e Eeuw. Afmeting: H 59 cm. In goede staat.

Twee oude/antieke lampenvoeten
Ergebnis: 50 EUR

Twee oude/antieke porseleinen lampenvoeten. 1x Satsuma, Japan, godheid, gat in bodem. 1x Blanc de chine-stijl. Afmeting: H 32 - 36 cm. In redelijk/goede staat.

Twee met koper beslagen wandlampen
Ergebnis: 50 EUR

Twee houten met koper beslagen wandlampen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 46 x 13 x 29 cm. In goede staat.

Lot oud/antiek koperwerk
Ergebnis: 50 EUR

Lot oud/antiek koperwerk. Onder andere; koffiemolens, snotneuzen, maten et cetera. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 7 - 35 cm. In goede staat.

Antieke motorbril + muts
Ergebnis: 50 EUR

Voor-oorlogse lederen motormuts + motorbril. Afmeting: 19 - 31 cm. In goede staat.

Kapstok, 1930
Ergebnis: 50 EUR

Hollandse eikenhouten kapstok met bronzen haken en spiegel. Circa 1930. Afmeting: 96 x 40 x 20 cm. In goede staat.

Lot oud/antiek brons, 1900
Ergebnis: 50 EUR

Zes delen oud/antiek brons. Divers. Bestaande uit: twee plaquettes, schaal (circa 1900), Berliner beer, rottenvangen van Hamelen, uiltje (circa 1930 - 1950) en een maanvis. Afmeting: 3,5 - 21 cm. In g...

Antieke vaas, 1900
Ergebnis: 50 EUR

Antieke glazen vaas met bronzen versiering. Empire-stijl. Circa 1900. Afmeting: H 15,5 cm. In goede staat.

Klein decoratief harnas
Ergebnis: 50 EUR

Klein decoratief gepatineerd harnas. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 92 cm. In goede staat.

Vuurbokken+openhaard bestek
Ergebnis: 50 EUR

Antieke messing rococo vuurbokken + twee maal haardbestek + wafelijzer. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 50 - 55 cm. In goede staat.

Bronzen vijzel Ø 17 cm.
Ergebnis: 50 EUR

Grote 18e eeuwse bronzen vijzel met stamper. Afmeting: H 15,5 x Ø 17 cm. In goede staat.

Antieke lederen buideltas, 1900
Ergebnis: 50 EUR

Fraaie antieke lederen buideltas. Mogelijk Azië of Zuid Amerika. Circa 1900. Afmeting: 70 x 32 cm. In goede staat.