Lot oud/antiek tin. Divers. Onder andere vroege eikeltjeskan et cetera. 18e - 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 7 - 30 cm. In goede staat.
Zeer interessant lot antiek koperwerk. Divers. Onder andere; samovaars, ketels, pannen. Afmeting: 30 - 50 cm. In goede staat.
Groot lot oud/antiek koperwerk. Divers. Onder andere; waterspuit, pannen, kannen et cetera. Afmeting: 30 - 130 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse messing dekseldoos met riembevestiging. Barok. Afmeting: 4 x 17,5 x 10 cm. In goede staat.
Antiek elektronisch optisch instrument Chimie Physique vor Morlot-Manty Paris. Circa 1900. Afmeting: 23 x 20 x 10 cm. In goede staat.
Drie antieke penkandelaren van brons. 19e Eeuw. Afmeting: H 38 - 45 cm. In goede staat.
Twee grote antieke kerkelijke wandkandelaren van messing. 19e Eeuw. Afmeting: 42 x 17 x 37 cm. In goede staat.
Vier antieke kerkelijke messing/bronzen kaarskandelaren. 19e Eeuw + ouder, onder andere knoopkandelaar (gotisch). Afmeting: 45 - 95 cm. In goede staat.
Lot antieke kaarskandelaren. Divers. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: H 17 - 30 cm. In redelijk/goede staat.
Twee zware bronzen Hollandse Amsterdamse kaarskandelaren voorzien van het Amsterdamse stadwapen. Circa 1900 en één ouder. Afmeting: 57 x 42 x 16 cm. In goede staat.
19e Eeuwse messing kaarskandelaar in barok-stijl op origineel rond eikenhout basement. Afmeting: H 94 cm. In goede staat.
Twee grote smeedijzeren wandkandelaren. Barok stijl. Later geëlektrificeerd. Italië? 20e Eeuw. Afmeting: 56 x 46 x 25 cm. In goede staat.
Zes oude/antieke plated kaarskandelaren met glas. 20e Eeuw. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke bronzen kraagkandelaren met schroefdraad. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.
Drie messing kaarskandelaren. Oud/antiek. 1x 19e Eeuwse penkandelaar. 2x Barok kandelaren, 20e eeuw. Afmeting: 31 - 68 cm. In goede staat.
Drie delen divers antiek. 1x Bronzen kwispedoor, 18e - 19e eeuw. 1x Franse porseleinen vaas met figuren/goud decor, 19e eeuw. 1x Antieke messing kandelaar met albast, circa 1880. Afmeting: 18 - 48 cm...
Twee oude bronzen kaarskandelaren met dolfijnen. Naar antiek voorbeeld. 20e Eeuw. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.
Jugendstil bronzen kaarskandelaar met lelie en putti. Circa 1900. Afmeting: 9 x 22 x 8 cm. In goede staat.
Twee antieke messing vergulde kaarskandelaren. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.
Vijf-armige fayence kaarskandelaar met messing. 19e Eeuw. Afmeting: H 59 cm. In goede staat.
Bronzen hanglamp met guirlandes. Louis Seize-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: 70 x 57 cm. In goede staat.
Oude zwarte marmeren lampenvoet in de vorm van een korinthische zuil. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.
Jaren 30 metalen Bauhaus bureaulamp. Naar ontwerp Chistian Bell + Marianne Brandt. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.
Grote Tiffany-stijl glas-in-lood hanglamp met floraal decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 80 x Ø 80 cm. In goede staat.
Oude vergulde messing kroonluchter met kristal. 20e Eeuw. Afmeting: 50 x 50 cm. In goede staat.
Antieke Franse lampenvoet van smeedijzer. Mogelijk Schneider. Circa 1920 - 1930. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke porseleinen lampenvoeten. 1x Satsuma, Japan, godheid, gat in bodem. 1x Blanc de chine-stijl. Afmeting: H 32 - 36 cm. In redelijk/goede staat.
Grote schoollamp met opaline glas en messing. 20e Eeuw. Afmeting: H 100 x Ø 35 cm. In goede staat.
Twee houten met koper beslagen wandlampen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 46 x 13 x 29 cm. In goede staat.
Twee antieke compositie metalen olielampenvoeten. Geëlektrificeerd. Circa 1900. Afmeting: H 45cm. In goede staat.
Rood koperen samovaar. Drie-delig met tablet. Eerste helft 20e eeuw. Licht bedeukt. Afmeting: 60 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuws processie kruis van koper met Corpus Christi. Afmeting: 74 x 45 x 11 cm. In goede staat.
Vier oude/antieke Duitse bierpullen. Drie stuks circa 1900. Eén keer kopie 18e eeuw, fayence. 1x Bismarck, porselein/restauratie. 1x Kerstman + bierpul, goed. 1x Zeer groot Zum grünen Kranze, goed. 1x...
Lot antiek gereedschap, onder andere smeedtangen. Circa 1900. Afmeting: 20 - 30 cm.In goede staat.
Vier antieke Perzische griffel-sets van messing. Met inkthouder + graveringen. 19e Eeuw. Afmeting: 19 - 28 cm. In goede staat.
Franse art deco fruitschaal van rood-koper. Gemerkt Garanti Villedieu. Circa 1930. Afmeting: H 23 x Ø 39 cm. In goede staat.
Lot antieke heilig kruizen. Divers materiaal. Brons, onyx, hout, plated. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 7 - 26 cm. In goede staat.
Lot oud/antiek koperwerk. Onder andere; koffiemolens, snotneuzen, maten et cetera. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 7 - 35 cm. In goede staat.
Lot diverse oude/antieke bellen. Aantal: 10 stuks. Onder andere; Oosters/Tibet/Europees. Materiaal: brons/metaal. Afmeting: 6 - 20 cm. In goede staat.
Twee delen verzilverd/plated messing. 19e Eeuw. Perzië. Theekan + comfoor. Floraal decor. Afmeting: 46 x Ø 32 cm. In goede staat.
Antieke Duitse kopergeslagen theekan uit 1908. Ontwerp Peter Behrens, 1868 - 1940. Gemerkt Gebrüder Holzschuh Schleiz. Eén deukje. Afmeting: 21 x 17 x 13,5 cm. In goede staat.
Twee antieke messing rococo wandkandelaren. Circa 1900. Afmeting: 32 x 17 x 12 cm. In goede staat.
Lot antieke geschriften. Onder andere; testament et cetera. Engeland. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 30 - 55 cm. In goede staat.
Twee delen antiek koperwerk. 1x Rood-koperen met messing bouillor + porseleinen grepen. 1x Grote neo gotische messing kaarskandelaar, 19e eeuw. Afmeting: 37 - 69 cm. In goede staat.
Vier zeldzame originele gotische bijbelbladzijden. Handgeschreven + ingekleurd, deels met goud. 16e Eeuw. Afmeting: 15 - 16 cm. In goede staat.
Drie zeldzame originele gotische bijbelbladzijden. Handgeschreven + ingekleurd. Deelsmet goud. 16e Eeuw. Afmeting: 12 - 15,3 cm. In goede staat.
Twee zeldzame originele gotische bijbelbladzijden. Gravures deels handingekleurd + goud decor. 16e Eeuw. Dubbelzijdig Latijns. Afmeting: 18 x 12,5 cm. In zeer goede staat.
Drie zeldzame originele gotische bijbelbladzijden. 15e - 16e Eeuw. Handgeschreven + ingekleurd + goud. Afmeting: 15 - 22 cm. In goede staat.
Antiek antiquarisch boekje Judaica. Titel: Iets over de begraafplaatsen der Nederlandsch-Israëlische gemeente te Amsterdam. Door S.I. Mulder te Amsterdam, bij van Embden & Co. 1851. Met Israëlische br...
Twee antieke archeologische bodemvondsten. 1x Marmeren gezicht met haardracht. 1x Terracotta vrouwenhoofd met haardracht. Afmeting: 8 -9 cm. In goede staat.
Antieke archeologische bodemvondst. Flacon van terracotta. Afmeting: 15,5 cm. In goede staat.
Antieke marmeren buste. Vrouwen-figuur met lang haar. Bodemvondst. Perzië? Afmeting: H 11,5 cm. In goede staat.
Twee antieke archeologische bodemvondsten. Marmer. Gezichten met haardracht. Afmeting: 7,5 - 8 cm. In goede staat.
Antieke marmeren liggende leeuw. Bodemvondst. Perzië? Afmeting: 7,5 x 15 x 5 cm. In goede staat.
Twee antieke archeologische bodemvondsten. Terracotta. 1x Kruik met gezicht. 1x 3-Lichts olielamp met buste. Afmeting: 7,5 - 13 cm. In goede staat.
Antieke Engelse stickbarometer. Mahonie + bakeliet. J. Lucky & Co. Birmingham. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 96 cm. In goede staat.
Antieke Engelse barometer van eikenhout. Bithray London. 19e Eeuw. Afmeting: 98 cm. In goede staat.
Mooie en antieke barograaf van messing met mahoniehout + lade. Circa 1900. Afmeting: 22 x 32 x 17 cm. In goede staat.
Antieke houtgestoken gepolychromeerde Venetiaanse piedestal met figuur op gondelboeg en klauwpoten. 19e Eeuw. Afmeting: H 88 cm. In goede staat.
Twee gepolychromeerde vergulde houten Maria beelden op wandconsoles. 20e Eeuw. Afmeting: 38 - 50 cm. In goede staat.
Kobalt-blauwe lamp met verguld messing montuur. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 80 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse wortelnoten theekist met boulle. Twee compartimenten. Circa 1870. Lichte schade. Afmeting: 13 x 27 x 14 cm. In redelijk/goede staat.
Prachtige 19e eeuwse Franse wortelnoten likeurkelder met originele en gave inhoud. Met floraal been-intarsia. Circa 1870. Afmeting: 26 x 27 x 21,5 cm. In zeer goede staat.
19e Eeuwse Franse wortelnoten schrijfkist met boulle inleg en annotatie 1880. Met vakverdeling. Afmeting: 18 x 33 x 28 cm. In zeer goede staat.
Antieke Engelse microscoop van messing. Gesigneerd. W. Wilson London. Circa 1900. Afmeting: 31 x 33 x 15 cm. In goede staat.
Twee antieke Franse vazen met putti en floraal decor. Art Nouveau. Compositie metaal met wit marmeren basement. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse mahoniehouten barometer met plated wijzerplaat. Afmeting: 96 cm. In zeer goede staat.
Zeldzaam 18e eeuws wortelnoten barok Louis Quinze theekistje met intarsia, bronzen beslag en messing theebussen. Afmeting: 13 x 19 x 12 cm. In zeer goede originele staat.
Antieke Afrikaanse armband van brons. Nigeria met gravures. Afmeting: 14,5 x 5 x 12 cm. In goede staat.
Voor-oorlogse lederen motormuts + motorbril. Afmeting: 19 - 31 cm. In goede staat.
Deadly & Dangerous Gold coin collection in originele houder. Aantal: 6 stuks munten van 5 Dollar. Octopus, Whit Shark, Red back spider, Eastern brown snake, Salt water crocodile, Box jelly fish. Limit...
Acht postzegel-verzamel-albums. Dieren, bloemen, wereld. Postfris + gestempeld. 20e Eeuw. Afmeting: 31 x 23 x 2 cm. In goede staat.
Lot met diverse verzamelaars-munten. Meeste munten in proof conditie en in beschermhoes. Gewicht: circa 5,2 Kg. In goede staat.
Groot lot diverse munten. Wereld. Kilowaar. Gewicht: circa 24 Kg. In goede staat.
Groot lot diverse munten. Wereld. Veelal koperen en nikkelen munten. Onder andere; Frankrijk, Cyprus, Engeland, Oostenrijk et cetera. Gewicht: circa 7 Kg. In goede staat.
Groot lot diverse munten. Veelal in plastic hoezen. Munten vanuit de hele wereld, circa 35 hoezen vol + twee euro munten met certificaat. In goede staat.
Antiek Duits verzamelalbum met Duits nood-geld. Divers. 1914 - 1924. Afmeting: 22 x 33 x 2 cm. In goede staat.
Twee antieke Duitse postkaart albums met inhoud. Eerste helft 20e eeuw. 1x WO I met onder andere officieren et cetera. 1x Ansicht kaarten. Afmeting: 22 - 25 cm. In goede staat.
Groot lot diverse oude postzegels. Wereld. Eerste helft + tweede helft 20e eeuw. Postfris + gestempeld. Diverse albums. Afmeting: 20 x 30 x 40 cm. In redelijk/goede staat.
Verzameling van groot aantal postzegelverzamel-albums. Nederland, Europa et cetera. Gedeeltelijk gevuld + ook leeg. Meeste Nederland, ook postfris + catalogi. Afmeting: 30 x 40 cm. In redelijk/goede s...
Twee antieke mahoniehouten Engelse dienbladen. Afmeting: 60 x 37 cm. In goede staat.
Oude blikken seinlamp met drie kleuren glas, op telescoop standaard. Afmeting: H 115 cm. In goede staat.
Zeldzaam antiek koptisch handwerk weefsel. 4e - 5e Eeuw na Christus. Afmeting: 14 x 14 cm. In goede staat.
Hollandse eikenhouten kapstok met bronzen haken en spiegel. Circa 1930. Afmeting: 96 x 40 x 20 cm. In goede staat.
Zes delen oud/antiek brons. Divers. Bestaande uit: twee plaquettes, schaal (circa 1900), Berliner beer, rottenvangen van Hamelen, uiltje (circa 1930 - 1950) en een maanvis. Afmeting: 3,5 - 21 cm. In g...
Struisvogel-ei onder antieke glazen stolp. Afmeting: 36 cm. In goede staat.
Twee antieke houten panelen met etnografische antieke pijlen. Divers. 19e Eeuw. Afmeting: 45 - 50 cm. In goede staat.
Kleine 19e eeuwse handbeschilderde houten paravent. Rococo-stijl. Afmeting: 34 x 34 cm. In goede staat.
Antieke verlengbare wandelstok van ebbenhout met maat-aanduiding. 19e Eeuw. Afmeting: L 100 cm. In goede staat.
Antieke glazen vaas met bronzen versiering. Empire-stijl. Circa 1900. Afmeting: H 15,5 cm. In goede staat.
Glazen schaal met messing. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 22 x 34 x Ø 24 cm. In goede staat.
Antieke viool in houten koffer. Joannes Geor Jius Helmer 1793 (etiket). Vermoedelijk 1900. Afmeting: 56 cm. In goede staat.
Twee levensgrote pop art poppen met koptelefoons. Belijmd met mozaïek keramiek, in de stijl van Damien Hirst. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 182 - 190 cm. In zeer goede staat.
Originele vintage Louis Vuitton tas. Geverifieerd. Iets slijtage onderkant. Afmeting: 19 x 34 x 14 cm. In redelijk/goede staat.
Groot massief houten paard. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 150 x 140 x 35 cm. In goede staat.
Bokaal gemaakt van hertengewei + kokosnoot. 20e Eeuw. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.