Notenhout gestoken lijst met facet geslepen spiegel. Ranken decor. Afmeting: H 84 x B 65 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten wangentafel met bretterstoel (Sgabello). Wangen van de tafel mogelijk ouder dan blad. Afmeting: 74 x 110 x 65 cm. / 95 x 50 x 46 cm. In goede staat.
Grote antieke eikenhouten Franse Henry Deux eethoek met goede velours bekleding. Neo renaissance. Circa 1880. Afmeting: 110 x 43 x 43 cm/ 79 x 136 x 108 cm. In goede staat.
Mahoniehouten halve maan tafel met snijwerk. Floraal. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 81 x 100 x 45 cm. In goede staat.
Eikenhouten Louis Seize halve maantafel met twee lades en origineel beslag. Circa 1800. Afmeting: 77 x 80 x 46 cm. In goede staat.
Antieke iepenhouten louis seize bank. 19e Eeuw. Stoffering niet meer mooi, verder in goede staat. Afmeting: 92 x 130 x 60 cm.
18e Eeuwse eikenhouten dekenkist met zadeldeksel. Met panelen en smeedijzeren beslag. Afmeting: 73 x 140 x 65 cm. In goede staat.
Twee oude Engelse stoelen in Windsor-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: 120 x 65 x 60 cm. In goede staat.
Metalen bijzettafel met lelie-bladeren. Jugendstil-stijl. Goudkleurig. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 70 x 56 x 54 cm. In goede staat.
Zware Italiaanse messing stoel. Chiavari. 20e Eeuw. Afmeting: 92 x 40 x 40 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse wortelnoten theetafel met klauwpoten en lade. Circa 1880. Afmeting: 74 x 52 x 82 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten Soester spiegel met snijwerk en facet geslepen spiegel. Afmeting: H 107 x B 53 cm. In goede staat.
Antiek Hollands wortelnoten secretaire met band-intarsia en origineel messing beslag. Circa 1900. Afmeting: 105 x 90 x 50 cm. In goede staat.
Antieke Duitse wortelnoten vertico met opstand. Circa 1890. Afmeting: 185 x 98 x 46 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten likeurtafel met snijwerk. Circa 1900. Afmeting: 64 x 69 x 40 cm. In goede staat.
19e Eeuwse gebogen notenhouten Louis Philippe wandtafel + stoel. Afmeting: 77 x 35 x 60 cm. / 50 x 46 x 35 cm. In goede staat.
Hollands mahoniehouten tafeltje met lade en vier-spant poot. Circa 1840. Afmeting: 74 x 66 x 40 cm. In goede staat.
Twee antieke Engelse kapspiegels van mahoniehout. 19e Eeuw. Afmeting: 80 x 80 x 25 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse Hollandse vurenhouten hoekkast + etage. Met originele bierverf beschildering. Afmeting: 115 x 40 x 30 cm. In goede staat.
Antieke handgepolitoerde Duitse Gründerzeit naaitafel met opklapbaar blad. Circa 1880. Afmeting: 60 x 52 x 38 cm. In zeer goede staat.
Antiek gepolychromeerd religieus kabinet (relikwie kast) met één deur en drie lades, gotische kenmerken + noten fineer. Afmeting: 61 x 62 x 30 cm. In goede staat.
Kleine mahoniehouten wijntafel met houtgestoken drie-spant poot. 19e Eeuw. Afmeting: H 33 x Ø 40 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse wortelnoten salontafel met snijwerk en klauwpoten. Afmeting: H 70 x Ø 83 cm. In goede staat.
Hollands wortelnoten secretaire in barok stijl. Met klauwpoten en bras beslag. Afmeting: 101 x 86 x 45 cm. In goede staat.