19e Eeuwse Engelse partnerdesk met aan beide kanten lades + messing beslag. Eiken. Afmeting: 78 x 90 x 140 cm. In zeer goede staat.
Mooie antieke Franse buffetkast met volle zuilen/draken et cetera. Henry Deux. Circa 1880. Historisme. Afmeting: 254 x 100 x 55 cm. In goede staat.
Zachthouten donker gebeitst gewerenrek voor vier geweren. 20e Eeuw. Afmeting: 176 x 35 x 30 cm. In goede staat.
18e Eeuwse koloniale teakhouten scheepskist met messing beslag en hengsels. In goede originele staat, alleen slot mist. Afmeting: 67 x 55 x 100 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse houtgestoken notenhouten bijzettafel met draak. Neo renaissance. Circa 1870. Afmeting: 101 x 38 x 40 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse notenhouten bijzettafel met Arabische jongen met fruit. Circa 1870. Afmeting: H 98 x Ø 40 cm. In goede staat.
Antieke Franse art nouveau piedestal met intarsia. In de stijl van majorelle. Circa 1900. Afmeting: 111 x 30 x 30 cm. In goede staat.
Hollandse mahoniehouten biedermeier penantkast. Circa 1860. Afmeting: 100 x 46 x 106 cm. In goede staat.
Antiek klein Frans damesbureau van mahoniehout. Circa 1890. Louis Quinze stijl. Met verguld bronzen sierwerk. Mooi binnenwerk met kelder. Afmeting: 93 x 66 x 45 cm. In goede staat.
Houtgestoken Chinese kampferkist met rondom figuren voorstelling. 20e Eeuw. Afmeting: 40 x 76 x 37 cm. In goede staat.
Antieke neo gotische notenhouten bijzettafel. Circa 1880. Afmeting: 53 x 100 x 50 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Hollandse wortelnoten barok porseleinkast met bronzen beslag en klauwpoten. Uitneembaar. Afmeting: 230 x 175 x 45 cm. In goede staat.
Antiek Engels mahoniehouten secretaire met bronzen beslag en mooi binnenleven. Circa 1930. Afmeting: 100 x 50 x 92 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten penantkast met halve zuilen en kussens op de deuren. Historisme. Circa 1880. Afmeting: 96 x 50 x 105 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse mahoniehouten 1-deurs kast. Circa 1850. Afmeting: 140 x 40 x 88 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten bank met klepdeksel. Engeland. 19e Eeuw. Afmeting: 110 x 167 x 64 cm. In goede staat.
Duitse eikenhouten uitneembare gründerzeit linnenkast met schappen + lades. Circa 1880. Afmeting: 193 x 140 x 62 cm. In goede staat.
Chinees hardhouten gestoken hocker met marmeren blad, koppen en klauwpoten. 20e Eeuw. Afmeting: H 46 x Ø 50 cm. In goede staat.
Twee 18e - 19e eeuwse Franse eikenhouten gestoken stoelen met biezen zitting. Floraal decor. Afmeting: 130 x 47 x 43 cm. In goede staat.
Antieke Engelse mahoniehouten hangoortafel op wielen. 19e Eeuw. Afmeting: 72 x 77 x 80 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten theekastje. Jugendstil. Met facet geslepen glas en afneembaar blad. Circa 1910. Afmeting: 78 x 76 x 45 cm. In goede staat.
Groot Hollands mahoniehouten Willem III schrijfbureau/rolbureau. Twee-delig. Circa 1860. Afmeting: 132 x 80 x 132 cm. In goede ongerestaureerde staat.
Antieke Hollandse mahoniehouten bonheur met wit-marmeren blad. Willem III. Circa 1860. Afmeting: 120 x 55 x 200 cm. In goede ongerestaureerde staat.
Twee-delige 18e eeuwse Hollandse linnenpers met lade. Eikenhout. Afmeting: 173 x 70 x 52 cm. In goede staat.
Notenhout gestoken lijst met facet geslepen spiegel. Ranken decor. Afmeting: H 84 x B 65 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten wangentafel met bretterstoel (Sgabello). Wangen van de tafel mogelijk ouder dan blad. Afmeting: 74 x 110 x 65 cm. / 95 x 50 x 46 cm. In goede staat.
Grote antieke eikenhouten Franse Henry Deux eethoek met goede velours bekleding. Neo renaissance. Circa 1880. Afmeting: 110 x 43 x 43 cm/ 79 x 136 x 108 cm. In goede staat.
Mahoniehouten halve maan tafel met snijwerk. Floraal. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 81 x 100 x 45 cm. In goede staat.
Eikenhouten Louis Seize halve maantafel met twee lades en origineel beslag. Circa 1800. Afmeting: 77 x 80 x 46 cm. In goede staat.
Antieke iepenhouten louis seize bank. 19e Eeuw. Stoffering niet meer mooi, verder in goede staat. Afmeting: 92 x 130 x 60 cm.
18e Eeuwse eikenhouten dekenkist met zadeldeksel. Met panelen en smeedijzeren beslag. Afmeting: 73 x 140 x 65 cm. In goede staat.
Twee oude Engelse stoelen in Windsor-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: 120 x 65 x 60 cm. In goede staat.
Metalen bijzettafel met lelie-bladeren. Jugendstil-stijl. Goudkleurig. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 70 x 56 x 54 cm. In goede staat.
Zware Italiaanse messing stoel. Chiavari. 20e Eeuw. Afmeting: 92 x 40 x 40 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse wortelnoten theetafel met klauwpoten en lade. Circa 1880. Afmeting: 74 x 52 x 82 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten Soester spiegel met snijwerk en facet geslepen spiegel. Afmeting: H 107 x B 53 cm. In goede staat.
Antiek Hollands wortelnoten secretaire met band-intarsia en origineel messing beslag. Circa 1900. Afmeting: 105 x 90 x 50 cm. In goede staat.
Antieke Duitse wortelnoten vertico met opstand. Circa 1890. Afmeting: 185 x 98 x 46 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten likeurtafel met snijwerk. Circa 1900. Afmeting: 64 x 69 x 40 cm. In goede staat.
19e Eeuwse gebogen notenhouten Louis Philippe wandtafel + stoel. Afmeting: 77 x 35 x 60 cm. / 50 x 46 x 35 cm. In goede staat.
Hollands mahoniehouten tafeltje met lade en vier-spant poot. Circa 1840. Afmeting: 74 x 66 x 40 cm. In goede staat.
Twee antieke Engelse kapspiegels van mahoniehout. 19e Eeuw. Afmeting: 80 x 80 x 25 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse Hollandse vurenhouten hoekkast + etage. Met originele bierverf beschildering. Afmeting: 115 x 40 x 30 cm. In goede staat.
Antieke handgepolitoerde Duitse Gründerzeit naaitafel met opklapbaar blad. Circa 1880. Afmeting: 60 x 52 x 38 cm. In zeer goede staat.
Antiek gepolychromeerd religieus kabinet (relikwie kast) met één deur en drie lades, gotische kenmerken + noten fineer. Afmeting: 61 x 62 x 30 cm. In goede staat.
Kleine mahoniehouten wijntafel met houtgestoken drie-spant poot. 19e Eeuw. Afmeting: H 33 x Ø 40 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse wortelnoten salontafel met snijwerk en klauwpoten. Afmeting: H 70 x Ø 83 cm. In goede staat.
Hollands wortelnoten secretaire in barok stijl. Met klauwpoten en bras beslag. Afmeting: 101 x 86 x 45 cm. In goede staat.