Jaren 50 designstoel. Balloon Chair, naar Hans Olsen. Uitvoering Lusch & Co. Staal met rood suede. Afmeting: 74 x 70 x 69 cm. In goede staat.
Eikenhouten art deco theekastje met parelrand. Circa 1920. Afmeting: 86 x 36 x 63 cm. In goede staat.
Twee Italiaanse lederen stoelen met koperen nagels. Barok-stijl. Circa 1980. Afmeting: 106 x 72 x 74 cm. In goede staat.
18e Eeuws Engels schrijfsecretaire met messing beslag en mooi binnenleven. Eikenhout. Afmeting: 105 x 92 x 53 cm. In goede staat.
Hollands eikenhouten kerfsnede dressoir met twee lades + twee deuren. Afmeting: 79 x 116 x 51 cm. In goede staat.
18e Eeuwse houtgestoken barok spiegel. Later wit geschilderd. Afmeting: H 110 x B 90 x D 20 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten spiegel met band-intarsia. Afmeting: H 80 x B 71 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse notenhouten Soester barok spiegel. Afmeting: H 87 x B 46 cm. In goede staat.
Antieke Mechelse eikenhouten vitrinekast met vier deuren, snijwerk en getorste zuilen. Circa 1880. Afmeting: 193 x 101 x 44 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten gründerzeit naaitafel. Ongerestaureerd. Circa 1880. Afmeting: 77 x 48 x 40 cm. In redelijke staat.
Oude Engelse eikenhouten schommelstoel. Midden 20e eeuw. Afmeting: 116 x 57 x 70 cm. In goede staat.
Engelse eikenhouten hangoortafel. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 76 x 100 x 40 cm./76 x 100 x 120 cm. In goede staat.
Grote vergulde spiegel met ranken. 21e Eeuw. Afmeting: 140 x 105 cm. In goede staat.
Halspiegel. Zilverkleurig met zwart. 21e Eeuw. Afmeting: 162 x 60 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten armleunstoel met goede stoffering. Historisme. Circa 1900. Afmeting: 102 x 63 x 67 cm. In goede staat.
Hollandse wortelnoten vitrine/porseleinkast met kruisvoet. Eén-deurs met twee lades en twee deurtjes. Afmeting: 196 x 130 x 40 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten kapstok met tegels. Circa 1900. Jugendstil. Afmeting: 35 x 83 x 15 cm. In goede staat.
Antieke Chippendale tafel met mozaïek inlegwerk op blad. Circa 1900. Afmeting: 62 x 70 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse boeren servieskast met bronzen beslag en glazen zijkanten. Binnenin wit met gecontourneerde schappen. Afmeting: 225 x 170 x 70 cm. In goede staat.
Oud Japans twee-deurs lakwerk kastje met lade en handbeschilderd goud decor. Vogel/floraal decor. 20e Eeuw. Afmeting: 90 x 40 x 27 cm. In goede staat.
Oude één-deurs Japanse lakwerk spinde met handbeschilderd goud decor, floraal + vogels. 20e Eeuw. Afmeting: 37 x 38 x 25 cm. In goede staat.
Twee-zits Chesterfield-stijl bank. Slijtplekken. Afmeting: 69 x 80 x 150 cm. In redelijke staat.
Grote rode Chesterfield lederen drie-zits bank. Afmeting: 80 x 215 x 94 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Duitse eikenhouten barok dekenkist met smeedijzeren banden en slot. Afmeting: 62 x 102 x 58 cm. In goede staat.
18e Eeuwse eikenhouten dekenkist. Holland. Met familiewapen decor Hellendoorn/Mollink. Afmeting: 75 x 140 x 70 cm. In goede staat.
Schaapslederen armleunstoel met koperen nagels en houten poten. 20e Eeuw. Afmeting: 94 x 80 x 70 cm. In goede staat.
Schaapslederen armleunstoel met koperen nagels en houten poten. 20e Eeuw. Afmeting: 94 x 80 x 70 cm. In goede staat.
Twee schaapslederen armleunstoelen met koperen nagels en houten poten. 20e Eeuw. Afmeting: 94 x 80 x 70 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse mahoniehouten hangoor-tafel met lade. Afmeting: 75 x 88 x 99 cm. In goede staat.
Engelse mahoniehouten dressboy. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 123 x 50 x 32 cm. In goede staat.
Mahoniehouten theekastje. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 70 x 60 x 40 cm. In goede staat.
Vier 19e eeuwse Engelse Victoriaanse mahoniehouten stoelen met mooi snijwerk. Gesigneerd James Philips & Sons, Union Street Bristol. Afmeting: 103 x 50 x 44 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Duitse notenhouten één-deurs vitrinekast met lade en verstelbare schappen. Gründerzeit. Circa 1890. Afmeting: 200 x 110 x 60 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse Willem III spinnekoptafel in wortelnoten. Ovaal, gecontourneerd. Circa 1850. Afmeting: 75 x 146 x 109 cm. In goede staat.
Grote 18e - 19e eeuwse Duitse hangspinde van eikenhout, met snijwerk en smeedijzeren beslag. Afmeting: 97 x 90 x 37 cm. In goede staat.
18e Eeuwse eikenhouten kinderstoel. Engeland of Frankrijk. Floraal. Afmeting: 62 x 35 x 37 cm. In goede staat.
Antieke opklapbare notenhouten speeltafel. 19e Eeuw. Afmeting: 70 x Ø 91 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten halve-maantafel met groene velours bekleding op blad. Opklapbaar. Afmeting: 74 x 95 x 48 cm./74 x 95 x 96 cm. In goede staat.
Zeldzaam klein Hollands kabinet met twee lades. Eikenhout. Louis seize. Met origineel beslag. Circa 1800. Afmeting: 104 x 92 x 46 cm. In goede staat.
Antieke Duitse wortelnoten vertico met origineel beslag. Circa 1900. Afmeting: 135 x 100 x 54 cm. In goede staat.
Antieke kinderwagen voor tweeling. Circa 1900. Afmeting: 95 x 120 x 50 cm. In goede staat.
Grote mahoniehouten lectuurhouder. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 85 x 92 x 36 cm. In goede staat.
Oude Chinese armleunstoel met snijwerk. 20e Eeuw. Afmeting: 100 x 58 x 52 cm. In goede staat.
Twee oude Chinese houtgestoken armleunstoelen met snijwerk. 20e Eeuw. Afmeting: 88 x 55 x 66 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse mahoniehouten wandvitrine (hang). Afmeting: 67 x 80 x 21 cm. In zeer goede staat.
Twee moderne glazen vitrine tentoonstellingskasten. Eén-deurs. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 165 / H 180 cm. In goede staat.
19e Eeuws eikenhout gestoken rococo spiegel met roccailes. Afmeting: 80 x 83 cm. In goede staat.
Antieke notenhouten pianokruk. In hoogte verstelbaar. Afmeting: H 53 x Ø 40 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten 1-deurs wandspinde. Gründerzeit. Circa 1880. Afmeting: 63 x 61 x 19 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke Thonet-stijl kapstokken. 20e Eeuw. Grote kapstok is gesigneerd Thonet. Eén arm afgebroken. Afmeting: 186 - 202 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Thonet kapstok. Gemerkt. Circa 1900. Afmeting: H 205 cm. In goede staat.
Antieke Duitse wortelnoten Gründerzeit commode met origineel beslag. Circa 1880. Afmeting: 85 x 90 x 54 cm. In goede staat.
Engelse mahoniehouten salontafel. Gerestaureerd. Leeftijd? Afmeting: 71 x 98 cm. In goede staat.
Hollandse eikenhouten 4-laden commode met zwarte zuilen en messing beslag. 19e Eeuw. Afmeting: 94 x 98 x 52 cm. In goede staat.
Hollandse mahoniehouten penantkast. Biedermeier. Circa 1860. Afmeting: 94 x 110 x 45 cm. In goede staat.
Prachtige Duitse wortelnoten Louis Philippe vertico met opstand. Circa 1870. Minimale fineerschade. Afmeting: 190 x 113 x 52 cm. In goede staat.
Grote Engelse mahoniehouten eethoek met acht stoelen en twee extra bladen. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 76 x 104 x 280 cm. (maximaal). In goede staat.
Mooie wortelnoten theetafel met lade en uitschuifbaar blad. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 73 x 45 x 85 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Hollandse eikenhouten dekenkist met kerfsnede. Anno 1770. Afmeting: 80 x 60 x 75 cm. In goede staat.
Engelse Sheraton mahoniehouten salontafel met lades en messing. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 59 x 110 cm. In goede staat.
Hollandse mahoniehouten penantkast. Biedermeier. Circa 1850. Recentelijk gerestaureerd. Afmeting: 94 x 107 x 44 cm. In goede staat.
Houten etagère vitrinekast met facet geslepen glas. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 120 x 42 x 42 cm. In goede staat.
Jaren 50 theewagen van chroom/metaal met glasplaten en wielen. Afmeting: 65 x 42 x 76 cm. In goede staat.
Twee notenhouten piedestals met getorste stam. 20e Eeuw. Afmeting: 95 x 26 cm. In goede staat.
Wortelnoten commode met twee lades voor bestek. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 67 x 46 x 50 cm. In goede staat. En een wortelnoten bijzettafel. Afmeting: 50 x 52 x 42 cm. In goede staat...
Klein 18e eeuws Hollands boerenkabinet van eikenhout. Met origineel bronzen beslag + sloten. Afmeting: 225 x 150 x 55 cm. In goede staat.
Mahoniehouten lectuurhouder met lade. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 60 x 50 x 40 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse Victoriaanse voetenbank op messing wielen. Afmeting: 36 x 100 x 50 cm. In goede staat.
Engelse butlertray + halve maantafel met lade. Stijlmeubels. Tweede helft 20e Eeuw. Afmeting: 82 x 65 x 45 cm. / 82 x 82 x 40 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse draaibare armleun-bureaustoel op wielen. Mahoniehout. Afmeting: 90 x 60 x 50 cm. In redelijk/goede staat.
Drie smeedijzeren bijzettafels met antieke tegels ingelegd. Afmeting: 28 - 56 cm. In goede staat.
Antieke Franse eikenhouten armleunstoel met goede stoffering. Hanen decor. Afmeting: 107 x 65 x 70 cm. In goede staat.
Ronde spiegel met facet geslepen spiegel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: Ø 44 cm. In redelijk/goede staat.
Eikenhouten Henry Deux salontafel met snijwerk. Circa 1880. Afmeting: 52 x 114 x 100 cm. In goede staat.
Vier-delig verguld houten Louis Seize bankstel met gobelin bekleding. 19e Eeuw. Afmeting: 95 x 67 x 66 cm./95 x 135 x 75 cm. In goede staat.
Antieke mahoniehouten Louis Philippe bijzettafel. 19e Eeuw. Afmeting: 67 x 73 cm. In goede staat.
19e Eeuwse eikenhouten hoekstoel met snijwerk. Neo renaissance. Circa 1880. Afmeting: 75 x 63 x 70 cm. In goede staat.
Kleine 19e eeuwse Franse bijzettafel van rozenhout met florale inleg. Beschadigd. Afmeting: 52 x 64 x 51 cm. In redelijke staat.
Antiek Hollands mahoniehouten Louis Seize kamergemak met messing band-intarsia. Circa 1800. Afmeting: 74 x 60 x 46 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Hollandse eikenhouten linnenpers met snijwerk. Renaissance-stijl. Afmeting: 197 x 85 x 50 cm. In goede staat.
Antiek Engels mahoniehouten wandkastje met schap en twee deuren. Arts & Crafts. Circa 1900. Afmeting: 73 x 70 x 70 cm. In goede staat.
Kleine antieke Engelse eikenhouten hangoortafel. Circa 1900. Afmeting: 76 x 61 x 90 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten bureau-armleunstoel. Circa 1910. Afmeting: 82 x 55 x 54 cm. In goede staat.
70-er Jaren bijzettafel met twee etages, van hardhout met metaal en wielen. In de stijl van Cees Braakman. Afmeting: 51 x 45 x 80 cm. In zeer goede staat.
Hollands wortelnoten secretaire met klauwpoten en bronzen beslag. Barok-stijl. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 105 x 80 x 52 cm. In goede staat.
Decoratieve (hal)spiegel met facet geslepen spiegel in zwart/gouden lijst. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 100 x B 74 cm. In goede staat.
Klein Duits notenhouten Gründerzeit dames rolbureau met uitschuifbaar schrijfblad en lades. Circa 1880. Afmeting: 121 x 60 x 86 cm. In goede staat.
Klein 18e eeuws Hollands eikenhouten barok Louis Quinze kabinet met bronzen beslag. Circa 1760. Gerestaureerd. Afmeting: 230 x 170 x 58 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse mahoniehouten commode met vijf lades. Afmeting: 99 x 106 x 53 cm. In goede staat.
Hollandse eikenhouten 1-deurs kast met lade. Naar antiek voorbeeld. Afmeting: 82 x 78 x 43 cm. In goede staat.
18e Eeuws eikenhouten barok secretaire. Deels 20e eeuw. Bijgemaakte opzet. Beslag ook later, zijkanten van noten. Afmeting: 203 x 134 x 65 cm. In redelijk/goede staat.
Decoratieve spiegel met facet geslepen spiegel. Zwart/goud. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 112 x 77 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse Hollandse eikenhouten kussenkast met losse kop, schappen en lades. Mooie patina. Afmeting: 195 x 168 x 69 cm. In goede staat.
19e Eeuwse vergulde rococo-stijl spiegel. Afmeting: H 115 x B 90 cm. In goede staat.
18e Eeuws Hollands notenhouten barok kabinet met verguld bronzen beslag en klauwpoten. Ongerestaureerd. Afmeting: 240 x 170 x 70 cm. In redelijke staat.