Twee vroeg 19e eeuwse Hollandse 6-pas polychrome tegeltableau's. Herenboer met paard + Boerin met koe. Eén tegel haarscheur + randschades. Afmeting: H 40 x B 26 cm. In redelijk/goede staat.
Twaalf zeldzame Hollandse Delftse fayence maand-borden. Januari t/m December. 18e Eeuw. Gemerkt met de Bijl. Twee borden gelijmd. Afmeting: Ø 24 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Duitse historisme steengoed piedestal met bloempot. Alleen genummerd 492 Grenzhausen?. Neo renaissance. Circa 1880. Afmeting: H 130 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse Sevres porseleinen plaquette met bronzen cloisonné omranding. Handgeschilderd. Verso Chateau des Tuilleries + Sevres 1844. Afmeting: 30 x 29 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Delftse dekselvazen met floraal/engelen decor. Gemerkt L.V.S. Afmeting: H 32 - 33 cm. In goede staat.
Grote drie-delige Duitse Schierholz porseleinen pronkvaas met bloemen/figuren en handbeschilderingen. Afmeting: H 53 cm. Minimale chips mogelijk. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Franse porseleinen plaquettes. D & Co. France. Gesigneerd. Laure Levy. 1866 - 1954. Meisjes met bloemen. Handgeschilderd. Afmeting: 22 x 16 cm. In goede staat.
Grote Delftse fayence Porceleyne Fles wandsierschotel met portret van Rembrandt. Schilder L.S. 1607 - 1669. Circa 1900. Afmeting: Ø 39 cm. In goede staat.
Stel 18e eeuwse Delftse Fayence dekselvazen met landschap decor. Gemerkt de Klaauw. Enkele beschadigingen. Afmeting: H 41 cm. In redelijk/goede staat.
Lot met 35 antieke Hollandse wandtegels met bijbelse decors. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Lot van 36 antieke tegels met waterlandschap decor in dubbele cirkel. 19e Eeuw. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuws Hollands 9-pas tegeltableau met platbodem. Mangaan-kleurig. Rechter boventegel beschadigd. Afmeting: H 40 x B 40 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 18e eeuwse Delftse Fayence dekselvazen met bijbelse figuren decor. Gemerkt L.P.K. Restauraties. Afmeting: H 39 cm. In redelijke staat.
Hollandse Colenbrander Ram Arnhem fayence vaas. Decor: Onkruid. Circa 1920. Model nr.: 8. Schilder: V.B. Afmeting: H 8 x Ø 12 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Hollandse Delftse fayence vazen. 1x Hectagonale vaas met riviergezicht met schepen en molen decor, gemerkt met V en driehoek. 1x Hectagonale vaas met figuur in haven decor, gemerkt de...
Twee 18e eeuwse 4-pas mangaan tegeltableaus met hond en kat. Hond, goed. Kat, haarlijnen. Afmeting: 26 x 26 cm. In redelijk/goede staat.
Kleine Hollandse fayence Ram Colenbrander Arnhem vaas + originele doos. Circa 1920. Decor: Aardbeien. Model 33. Afmeting: 7,5 cm. In goede staat.
Duits porseleinen Meissen servies met wijnrank decor. 20e Eeuw. Bestaande uit: Grote theepot, chip, (deksel mist), drie theepotten, melk/suiker + tablet, theelicht, elf schotels + tien kopjes. Minimal...
Lot (35 st.) antieke Hollandse waterlandschap tegels. Circa 1800. Enkele beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Duits Meissen porseleinen servies met wijnrank decor. 20e Eeuw. Bestaande uit: grote schaal, botervloot, zes schaaltjes, twaalf ontbijtborden, tablet, acht borden, mosterdpot en een diepe schaal. Mini...
Twee grote 18e eeuwse Delftse Fayence dekselvazen met landschap/figuren decor. De Klaauw + letters. Afmeting: H 39 cm. Enkele chips. In goede staat.
Drie zeldzame antieke Hollandse Delftse fayence theebussen. 18e - 19e Eeuw. 1x Vierkante theebus met vier landschappen/floraal decor + bodemmerk K357 24, goed. 2x Ronde theebussen met schepen decor +...
Lot antieke Hollandse wandtegels. 32 Stuks. Blauw/wit, floraal decor. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Lot 18e - 19e eeuwse Hollandse fayence landschap tegels in dubbele blauwe cirkel. Aantal: 26 stuks. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.