Drie 18e eeuwse Japanse Imari porseleinen dekselpotten met floraal/feniks/goud decor. Eén vaas goed. Twee vazen haarscheuren + dekselschade. Afmeting: H 38 - 40 cm. In matig/goede staat.
Twee Chinese bronzen censers met originele patina + bodemmerk. Afmeting: 9 - 11 cm Ø. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen kang xi flacon met lange lijs decor. Met latere (19e eeuw) zilveren stop. Met bodemmerk. Afmeting: H 12 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen kang xi druivenschotel. Eén minimale chip. Afmeting: Ø 35,5 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen trekpot met familie rose/figuren/goud decor. Bodemmerk. Afmeting: 16 x 22 x Ø 13 cm. In goede staat.
Zeer grote 18e eeuwse Chinees porseleinen familie rose kom met figuren/goud decor. Haarlijn + rand gelijmd. Afmeting: H 11 x Ø 26 cm. In redelijke staat.
17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen kang xi klapmutskom met geisha's in tuin decor + zes tekens bodemmerk. Oude haarlijn. Afmeting: H 7,5 - Ø 16 cm. In redelijk/goede staat.
17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen kang xi cup met deksel. Afmeting: 9,5 x Ø 7,3 cm. In goede staat.