Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

55. Januariveiling 2023

Versteigerung am Donnerstag, 12. Januar 2023 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Drie Japanse Imari dekselpotten, H 38 - 40 cm.
Ergebnis: 750 EUR

Drie 18e eeuwse Japanse Imari porseleinen dekselpotten met floraal/feniks/goud decor. Eén vaas goed. Twee vazen haarscheuren + dekselschade. Afmeting: H 38 - 40 cm. In matig/goede staat.

Japans bord Ø 30,5 cm.
Ergebnis: 750 EUR

19e Eeuws Japanse Imari porseleinen schotel met geisha in tuin/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 30,5 cm. In goede staat.

Twee Chinese censers
Ergebnis: 750 EUR

Twee Chinese bronzen censers met originele patina + bodemmerk. Afmeting: 9 - 11 cm Ø. In goede staat.

Kang Xi flacon
Ergebnis: 700 EUR

17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen kang xi flacon met lange lijs decor. Met latere (19e eeuw) zilveren stop. Met bodemmerk. Afmeting: H 12 cm. In goede staat.

Chinese druivenschotel Ø 35,5 cm.
Ergebnis: 700 EUR

17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen kang xi druivenschotel. Eén minimale chip. Afmeting: Ø 35,5 cm. In goede staat.

Chinese drakenvaas, H 30,5 cm.
Ergebnis: 700 EUR

Chinees porseleinen vaas met draak in wolken decor. Afmeting: H 30,5 cm. In goede staat.

Chinese trekpot Ø 13 cm.
Ergebnis: 700 EUR

19e Eeuwse Chinees porseleinen trekpot met familie rose/figuren/goud decor. Bodemmerk. Afmeting: 16 x 22 x Ø 13 cm. In goede staat.

Chinese rolvaas, H 48 cm.
Ergebnis: 700 EUR

Grote Chinees porseleinen rolvaas met rondom figuren in landschap decor. Afmeting: H 48 cm. In goede staat.

Twee Chinese kommen Ø 20,5 cm.
Ergebnis: 700 EUR

Twee grote 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen kommen met baars/steur/floraal decor. Met dubbele blauwe bodemring + vier tekens bodemmerk. Eén kom randschades. Eén kom haarlijnen + chips. Afmeting: ...

Chinese vaas
Ergebnis: 700 EUR

Chinees porseleinen vaas met granaatappel decor + bodemmerk. Afmeting: 27 - 32 cm. In goede staat.

Chinese meiping vaas, H 29 cm.
Ergebnis: 700 EUR

Chinees porseleinen meiping vaas met oxide-rood draken decor. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.

Grote Chinese pijpvaas, H 40 cm.
Ergebnis: 700 EUR

Grote Chinees porseleinen pijpvaas met floraal decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.

Chinese kom Ø 26 cm.
Ergebnis: 650 EUR

Zeer grote 18e eeuwse Chinees porseleinen familie rose kom met figuren/goud decor. Haarlijn + rand gelijmd. Afmeting: H 11 x Ø 26 cm. In redelijke staat.

Chinese klapmutskom Ø 16 cm.
Ergebnis: 650 EUR

17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen kang xi klapmutskom met geisha's in tuin decor + zes tekens bodemmerk. Oude haarlijn. Afmeting: H 7,5 - Ø 16 cm. In redelijk/goede staat.

Lot Chinees porselein (8x)
Ergebnis: 650 EUR

Lot Chinees porselein. Zes koppen + twee schotels. Bij elkaar passend. Circa 1800. Tuin met hekwerk decor. Afmeting: 5 - 9,5 cm. In goede staat.

Chinese Sung olielamp
Ergebnis: 650 EUR

Chinees porseleinen sung olielamp met floraal reliëf decor + creme-kleurig glazuur. Afmeting: 31 cm. In goede staat.

Twee Chinese borden Ø 20,2 cm.
Ergebnis: 650 EUR

Twee Chinees porseleinen familie rose borden met geel glazuur. Vlinder/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 20,2 cm. In goede staat.

2 chinese blauw-witte theebussen
Ergebnis: 650 EUR

Twee oude Chinees porseleinen theebussen met lange lijs decor + bodemmerk. Afmeting: H 10 - 16 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 30,4 cm.
Ergebnis: 650 EUR

Chinees porseleinen vaas met rood Sang de Boeuf glazuur + zes tekens bodemmerk. Gaatje in bodem voor lamp + bovenrand scherf gelijmd. Afmeting: H 30,4 cm. In redelijke staat.

Chinese cup + deksel
Ergebnis: 650 EUR

17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen kang xi cup met deksel. Afmeting: 9,5 x Ø 7,3 cm. In goede staat.

Chinese drakenvaas, H 34 cm.
Ergebnis: 650 EUR

Chinees porseleinen vaas met draken in wolken voorstelling. Geen bodemmerk. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 18 cm.
Ergebnis: 650 EUR

Chinees porseleinen celadon knobbelvaas met kalebas decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.

Chinees harmonica (schilderij) boek
Ergebnis: 650 EUR

Oud Chinees harmonica boek met tien schilderijen. Met signatuur. Diverse voorstellingen. Afmeting: 60 x 30 x 5,5 cm. In goede staat.

Twee antieke Chinese penselenvazen
Ergebnis: 650 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen penselenvazen met kylin/figuren + tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 28 - 29 cm. In goede staat.