Twee 19e eeuwse Chinese cloisonné wierookbranders met vergulding/tempelleeuw/floraal decor en filigrain draad. Afmeting: H 16,5 cm. In goede staat.
Zeven delen Chinees capucijner porselein, divers. Bestaande uit zes schotels + één kopje. 18e Eeuw. Eén schotel chip, rest goed. Afmeting: 7,5 - 12 cm.
18e Eeuwse Chinees porseleinen familie rose trekpot met floraal/goud decor. Zilveren tuit later. Restauratie bloem deksel, verder in goede staat. Afmeting: 14 x 20 x Ø 12 cm.
Negen delen antiek Chinees porselein. Chinees Imari, Amsterdams bont decor. Divers. Blauw, rood, goud. Drie schotels goed, rest haarlijn en of chips. Afmeting: 11 - 14 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen queng lung vleesschotels met tuin decor. Gecontourneerde omranding. Afmeting: 31 x 22 cm. In goede staat.
Oude Chinese Huanghuali houten penselenvaas met figuren en waterbuffel in landschap decor. Afmeting: 16 x 22 x 17 cm. In goede staat.
Antieke Chinese Huanghuali houten klapbare stoel. Eerste helft 20e eeuw. Stoffering vergaan, verder in goede staat. Afmeting: 92 x 67 x 57 cm. In goede staat.