Grote Chinees porseleinen schotel met karper/steur/floraal decor. Afmeting: Ø 39 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen schenkkan met draken decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.
Twee grote Chinees porseleinen doucai dekselvazen met floraal decor. Bodemmerk. Eén vaas gelijmd. Eén vaas goed. Afmeting: H 46 cm.
Vier delen oud/antiek Tibetaans handwerk. Onder andere tangka. Afmeting: 70 - 86 cm. In goede staat.
Lot antieke Chinees porseleinen kop + schotels.Tuin decor, kang xi bodemmerk. Eén kopje goed, twee kopjes haarlijn + chips. Vijf schotels, waarvan drie schotels goed, twee schotels beschadigd. Afmetin...
Chinees porseleinen pelgrimvaas met vijver/karper decor + tekst. Afmeting: H 28,5 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen familie verte schalen met tuin/goud decor. Afmeting: 8,5 x 23 x 22 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon pijpvaas met lichtbruin craquelé glazuur. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen penselenpot met rondom landschap/figuren decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 15,5 x Ø 19 cm. In goede staat.
Oud Chinees rol-schilderij. 20e Eeuw. Berglandschap met bloesembomen en tekst + signatuur. Aquarel op papier. Afmeting: H 120 x B 40 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen kang xi schotel met tuin/landschap/goud decor. Met bodemmerk. Professionele restauratie haarlijnen/chips. Afmeting: Ø 35,5 cm. In goede staat.
Zeer grote Japans porseleinen diepe Imari schotel met floraal decor. Afmeting: Ø 55 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen trekpot met landschap/kostbaarheden/foo-hond decor. Afmeting: 12 x 15,5 x 9 cm. In goede staat.
17e Eeuwse Chinees porseleinen familie verte schotel met floraal decor. Gerestaureerd. Afmeting: Ø 27,5 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen Familie Rose bord met mandarijn eenden in vijver decor, met rondom figuren en goud decor. Verso rood glazuur. Afmeting: Ø 23,2 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Verte vaas met keizerlijk paleis/figuren decor. Zes tekens bodemmerk + dubbele bodemring. Afmeting: H 46,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen knobbelvaas met oren en floraal/bloesemtak decor + tekst. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen Kantonese familie rose penselenpot met figuren/floraal/dieren/goud decor. Afmeting: H 11,3 x Ø 10,1 cm. In goede staat.
Chinese celadon porseleinen knobbel oorvaas met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 18 x Ø 13,7 cm. In goede staat.
Antieke Chinees porseleinen theepot met figuren in landschap/floraal decor + tekst. Met signatuur. Afmeting: 11 x 18 x 6 cm. In goede staat.
Lot antiek Japans porselein. Vijf kopjes met vier schotels. Familie rose decor. Bodemmerk. Eén schotel haarlijn. Afmeting: 4,5 x Ø 11 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen familie rose sauciere + lekschaal. Floraal/goud decor. Afmeting: 9,5 - 23 x 14 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen drakenvaas met feniks + zes tekens bodemmerk. Octagonaal. Afmeting: H 13 x Ø 14 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met verlopen glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Drie antieke Chinees porseleinen vazen. Blauw/wit. 19e Eeuw. Bodemmerken. Afmeting: H 19 -37 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen kang xi schotel met floraal/landschap/goud decor. Met bodemmerk. Randschade/haarlijnen. Afmeting: Ø 35 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen vaas met floraal decor + bodemmerk. Afmeting: H 22,5 cm. In goede staat.
Zes 19e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met jagers te paard decor. Vier tekens bodemmerk. Drie kommen goed. Eén kom haarlijn + chip. Twee kommen beschadigd. Drie schotels goed. Twee schotel...
Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met floraal/landschap/goud decor. Vier schotels goed, twee schotels minimale chip, één kopje chip + haarlijn, vijf kopjes goed. Afmeting: 5,5 x Ø 11,...
17e - 18e Eeuws Chinees porseleinen bord met draak decor. Bodemmerk. Verso deel draak + wolken. Afmeting: Ø 16 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen schotel met familie verte keizerlijk figuren decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 42,2 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen pijpvaas met schub-achtig groen glazuur. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen sung vaas met rode vlekken en craquelé glazuur. Meiping-vorm. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen dekselpot met zotjes in tuin decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 9,3 x Ø 13,8 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen oorvaas met paars glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 26,5 cm. In goede staat.
Twee trompet-vormige Chinees porseleinen vazen met rondom figuren/herten in landschap + tekst decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 42 x Ø 21,5 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen bord met figuren in interieur decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 23,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Sang de Boeuf bord met zes tekens bodemmerk + dubbele bodemring. Afmeting: Ø 20 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met draken decor + bodemmerk. Afmeting: H 38,5 cm. In goede staat.
Vier delen Chinees familie rose porselein. Divers. Met teksten en bodemmerken. Bestaande uit; verdeelschaal, waterpot, zalfpot, pot. Afmeting: 6 - 11 cm. In goede staat.
Kleine Chinees porseleinen maanvaas met floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 18,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen pot met rondom berglandschap/figuur decor. Afmeting: H 18 x Ø 22 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen kang xi druivenschotel. Afmeting: Ø 35,2 cm. In goede staat.
17e Eeuwse Chinees porseleinen kraakschotel met herten in landschap/floraal/fruit decor. Chip. Afmeting: Ø 31 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bloempot met floraal decor. Géén bodemmerk. Afmeting: H 17 x Ø 22 cm. In goede staat.
Kleine Chinees porseleinen maanvaas met draken decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 20,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen flambe koffiecup + onderschotel. Craquelé. Afmeting: 10 x Ø 12,4 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kom met floraal decor + feniks in de wolken. Afmeting: H 7 x Ø 17 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Japanse Imari porseleinen dekselpotten met floraal/feniks/goud decor. Eén vaas goed. Twee vazen haarscheuren + dekselschade. Afmeting: H 38 - 40 cm. In matig/goede staat.
19e Eeuws Japanse Imari porseleinen schotel met geisha in tuin/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 30,5 cm. In goede staat.
Twee Chinese bronzen censers met originele patina + bodemmerk. Afmeting: 9 - 11 cm Ø. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen kang xi flacon met lange lijs decor. Met latere (19e eeuw) zilveren stop. Met bodemmerk. Afmeting: H 12 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen kang xi druivenschotel. Eén minimale chip. Afmeting: Ø 35,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met draak in wolken decor. Afmeting: H 30,5 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen trekpot met familie rose/figuren/goud decor. Bodemmerk. Afmeting: 16 x 22 x Ø 13 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen rolvaas met rondom figuren in landschap decor. Afmeting: H 48 cm. In goede staat.
Twee grote 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen kommen met baars/steur/floraal decor. Met dubbele blauwe bodemring + vier tekens bodemmerk. Eén kom randschades. Eén kom haarlijnen + chips. Afmeting: ...
Chinees porseleinen vaas met granaatappel decor + bodemmerk. Afmeting: 27 - 32 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen meiping vaas met oxide-rood draken decor. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen pijpvaas met floraal decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.
Zeer grote 18e eeuwse Chinees porseleinen familie rose kom met figuren/goud decor. Haarlijn + rand gelijmd. Afmeting: H 11 x Ø 26 cm. In redelijke staat.
17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen kang xi klapmutskom met geisha's in tuin decor + zes tekens bodemmerk. Oude haarlijn. Afmeting: H 7,5 - Ø 16 cm. In redelijk/goede staat.
Lot Chinees porselein. Zes koppen + twee schotels. Bij elkaar passend. Circa 1800. Tuin met hekwerk decor. Afmeting: 5 - 9,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen sung olielamp met floraal reliëf decor + creme-kleurig glazuur. Afmeting: 31 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen familie rose borden met geel glazuur. Vlinder/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 20,2 cm. In goede staat.
Twee oude Chinees porseleinen theebussen met lange lijs decor + bodemmerk. Afmeting: H 10 - 16 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met rood Sang de Boeuf glazuur + zes tekens bodemmerk. Gaatje in bodem voor lamp + bovenrand scherf gelijmd. Afmeting: H 30,4 cm. In redelijke staat.
17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen kang xi cup met deksel. Afmeting: 9,5 x Ø 7,3 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met draken in wolken voorstelling. Geen bodemmerk. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon knobbelvaas met kalebas decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.
Oud Chinees harmonica boek met tien schilderijen. Met signatuur. Diverse voorstellingen. Afmeting: 60 x 30 x 5,5 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinees porseleinen penselenvazen met kylin/figuren + tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 28 - 29 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen penselenpot met console, met rondom figuren in tuin decor. Zes tekens bodemmerk. Mooie kwaliteit. Afmeting: H 16 x Ø 19,5 cm. In goede staat.
Diepe Chinees porseleinen schaal met floraal decor. Buitenkant schaal sang de boeuf glazuur. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 22,3 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen familie rose penselenpot met figuren te paard in landschap decor. Emaille. Afmeting: H 15 x Ø 10,5 cm. In goede staat.
Gesigneerd Mu Thai. Chinese School? Geisha met druiven. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 49 cm. In goede staat.
Twee delen antiek Chinees verguld houtsnijwerk. Vechtende figuren decor. In latere omlijsting. 19e Eeuw. Afmeting: 114 x 85 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bord met winterlandschap/figuren + tekst decor. Afmeting: Ø 25,2 cm. In goede staat.
Acht delen Chinees porselein. 18e - 19e Eeuw. Bestaande uit: zeven kopjes met peterselie decor, bodemmerken, onder andere kang xi, twee kopjes beschadigd. Eén dekselpotje met floraal decor. Afmeting: ...
Zeven delen Chinees porselein. Bestaande uit: drie kopjes met geisha/landschap decor. En vier schotels met vier tekens bodemmerk. Afmeting: 7 - Ø 12,5 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen trekpot met familie rose/mandarijn decor. Glazuur verlies handvat. Afmeting: 10 x 13,5 x Ø 8 cm. In goede staat.
Vijf encre de chine Chinees porseleinen kop en schotels met floraal decor. 18e Eeuw. Twee kopjes goed, twee kopjes haarlijn, één kopje randschade + haarlijn. Eén schotel haarlijn, vier schotels goed. ...
Chinese celadon porseleinen wierookstokhouder op console. Met bodemmerk. Afmeting: H 9,5 x Ø 8,5 cm. In goede staat.
Chinees handwerk op zijde. Kippen, eenden en kuikens met tekst. 20e Eeuw. Afmeting: H 58 x B 71 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen meiping vaas met draken decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 20,3 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Verte lamp met figuren in tuin decor + messing monturen. Afmeting: H 86 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met rood glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen potje met ophang-oog voor bevestiging. Floraal/tekst decor. Afmeting: H 7 x Ø 8,5 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen cheng lung vleesschotel met landschap/visser/pagode decor. Afmeting: 37 x 29 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen familie rose dekselpot met floraal decor + foo-honden. Deksel professioneel gerestaureerd. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen schaal met oxyde-rood tuin decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 4,5 x Ø 16,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kop en schotel met geel glazuur. Ekster/goud decor. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: ....?........ In goede staat.
Chinese blanc de chine porseleinen drakenschotel met reliëf en verso theeglazuur. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 28 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen vazen met groen celadon craquelé glazuur. In goede staat. Afmeting: H 25 cm.
Zeer grote Chinees porseleinen diepe schotel met bloesemboom decor front + verso + bodemmerk. Afmeting: Ø 37,3 cm. In goede staat.
Twee delen antiek. China. 1x Bronzen bewerkte spiegel met kikker en druivenranken, verso oxidatie. 1x Natuurstenen Kuei, jade? Tablet met salamander decor + verso gegraveerde draak. Afmeting: 12,2 - 2...