Paul.2.1955. Vliegdekschip HMS Eagle. Aquarel op papier. Afmeting: H 18 x B 32 cm. In goede staat.
Guilliaume Corneille, 1999. 1922 - 2010. Duif met fantasie figuur. (de dood?) Epreuve d' Artiste. Lithografie op papier. Afmeting: H 50 x B 67 cm. In goede staat.
3x A. v.d. Bergh. Hollandse School. Portretten op koper. In originele lijst. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 10 - 14 cm. In goede staat.
Thomas Heesakkers. 1946 - . Hollands wintergezicht met ijspret. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1900. Tuin met tulpen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 90 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1900. Lezende vrouw in interieur. Olieverf op paneel. Craquelé. Afmeting: H 36 x B 31 cm. In goede staat.
A. Wilhelmus. 1948 - 2015. Stadsgezicht met kermis en figuren. Tweede helft 20e eeuw. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1920. Gondel in Venetië bij nacht. Olieverf op paneel. Afmeting: H 21,5 x B 16,5 cm. In goede staat.
P.J.A. Wagemans. 1879 - 1955. Hollands havengezicht. Eén restauratie. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In redelijk/goede staat.
Willem Noordijk. 1887 - 1970. Landschap met boeren en paardenkar. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Folkert Haanstra jr. 1920 - 1985. Titel: Tuin, 1983. Gouache op papier. Afmeting: H 38 x B 28 cm. In goede staat.
Willem Cornelis Rip. 1856 - 1922. Landschap met koeien bij drenkplaats. Aquarel op papier. Afmeting: H 46 x B 33 cm. In goede staat.
W. van Kampen. Tweede helft 20e eeuw. Hollands wintergezicht met ijspret. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Adrianus van Everdingen. 1832 - 1912. Landschap. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 55 cm. In goede staat.