Lot antiek Japans porselein. Vijf kopjes met vier schotels. Familie rose decor. Bodemmerk. Eén schotel haarlijn. Afmeting: 4,5 x Ø 11 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen familie rose sauciere + lekschaal. Floraal/goud decor. Afmeting: 9,5 - 23 x 14 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen drakenvaas met feniks + zes tekens bodemmerk. Octagonaal. Afmeting: H 13 x Ø 14 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met verlopen glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Drie antieke Chinees porseleinen vazen. Blauw/wit. 19e Eeuw. Bodemmerken. Afmeting: H 19 -37 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen kang xi schotel met floraal/landschap/goud decor. Met bodemmerk. Randschade/haarlijnen. Afmeting: Ø 35 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen vaas met floraal decor + bodemmerk. Afmeting: H 22,5 cm. In goede staat.
Zilveren bestek in cassette, 800/000, met 6 vorken, 6 lepels, 6 kleine lepels en 6 messen met zilveren heft. Het bestek is versierd met een guirlande en rozet. Het geheel is geplaatst in een cassette,...
Geelgouden choker, 750/000, met edelstenen. Grof ankercollier met in het midden een rond gouden element versierd met 5 bloemen gesneden uit edelstenen, o.a. lapis Lazuli, onyx en agaat. Aan de zijkant...
Brede geelgouden armband, 585/000, met witgouden details. Brede bewerkte geelgouden pennenarmband met witgouden kruisvormige details in het midden verdeeld over de armband. De armband is voorzien van ...
Eugenio Zampighi. 1859 - 1944. Musicerend Zuid-Tirools ouder paar. Titel: der neueste Walzer. Olieverf op linnen. Afmeting: H 36 x B 46 cm. In goede staat.
Grote en fraaie antieke Franse capucine officiersklok met halfuur-slag en wekker. Circa 1800. In zeer goede originele staat. Afmeting: 30 x 11 x 9 cm.
Twee 18e eeuwse Duitse fayence apothekerspotten, waarbij één zeldzaam kleine apothekerspot. Flörsheimer Fayence Fabrik. Glazuurschade. Afmeting: 8 - 13,7 cm. In goede staat.
Lot antieke Hollandse 'witjes' wandtegels. 80 Stuks. 19e Eeuw. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Zes 19e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met jagers te paard decor. Vier tekens bodemmerk. Drie kommen goed. Eén kom haarlijn + chip. Twee kommen beschadigd. Drie schotels goed. Twee schotel...
Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met floraal/landschap/goud decor. Vier schotels goed, twee schotels minimale chip, één kopje chip + haarlijn, vijf kopjes goed. Afmeting: 5,5 x Ø 11,...
17e - 18e Eeuws Chinees porseleinen bord met draak decor. Bodemmerk. Verso deel draak + wolken. Afmeting: Ø 16 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen schotel met familie verte keizerlijk figuren decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 42,2 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen pijpvaas met schub-achtig groen glazuur. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen sung vaas met rode vlekken en craquelé glazuur. Meiping-vorm. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen dekselpot met zotjes in tuin decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 9,3 x Ø 13,8 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen oorvaas met paars glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 26,5 cm. In goede staat.
Grote zilveren broodmand, 835/000, ovaal gezaagd model voorzien van een parelrand, versierd met pauwen en geplaatst op een ovale ring met filetranden. MT.:J.Krins Schoonhoven, jl.: k:1970. ca 579 gram...
Twee zilveren kemphanen, 835/000, met fraai uitgewerkte veren. 21x9x14cm en 19x14x23cm. Totaal ca 737 gram. In goede staat.