Zilveren armband, 800/000, met amethist. Armband met ovaal gecontourneerde opengewerkte schakels en bezet met 5 amethisten. De armband is voorzien van een bakslot en veiligheid. 17 cm. breedte 10 mm....
Maurice Lacroix dameshorloge model Calypso, voorzien van een stalen kast, ø 24 mm, met goudkleurige rand en een zwarte lunette. De grijze wijzerplaat is voorzien van kleine diamantjes als index. Het ...
Vintage tissot horloge seastar 580, staal met witte wijzerplaat voorzien van datum. ø kast 34 mm. Voorzien van een stalen band. Werkend. In goede staat.
Goud op zilveren collier, 925/000, met een double hanger met granaat, ovaal rozetmodel met een grote ovale granaat in het midden en daaromheen een rand met rond gefacetteerde granaten. Grootte hanger ...
Zilveren ring, 925/000, in de vorm van een kop van een arend met 2 zwarte gefacetteerde stenen als ogen. Breedte kop 44 mm. De ring heeft een band met opening. De maat si daardoor verstelbaar. ca ø 56...
Geelgouden hanger, 585/000, met diamant. Langwerpige hanger met een golf, bezet met 12 singlecut geslepen diamantjes. Breedte hanger 4 mm. lengte 17 mm. 0,8 gram.
Onduidelijk gesigneerd. Hollandse School. Circa 1900. Riviergezicht met visser. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 20 cm. In goede staat.
Jan Kelderman. Hollands grachtengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Man met wijnglas. Enkele restauraties. Olieverf op linnen. Afmeting: H 65 x B 54 cm. In redelijke staat.
Hans Sam. Duitse School. Circa 1910. 17e Eeuws figuur met wijnglas. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 25 cm. In goede staat.
Erhard. Circa 1920. Landschap met pluimvee. Olieverf op linnen. Afmeting: H 22 x B 27 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1930. Man met bontmuts en kop soep. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
Gijs ter Wee. 21e Eeuw. Abstracte compositie. Acryl op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
van Doornick. Indonesisch landschap met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 33 x B 45 cm. In goede staat.
J.A. van Roosendaal. 19e Eeuw. Oude Veerweg Overijssel. Olieverf op linnen. Afmeting: H 68 x B 78 cm. In redelijk/goede staat.
Onduidelijk. 20e Eeuw. Landschap met herder en schapen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 14 x B 20 cm. In goede staat.
J.W. Bodamer. 20e Eeuw. Strandgezicht met bomschuiten en vissersvolk. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Modern kunstwerk. Medalled Du Buffel. Houten gepolychromeerd paneel met manskop + lederen hengsels. Signatuur Milorad Krstic 1991. 20e Eeuw. Afmeting: 43 x 20 x 3 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse bronzen kaarskandelaren met floraal decor. Afmeting: H 12 cm. In goede staat.
Lot antieke porseleinen apothekers/natuurkunde gewichten. 20e Eeuw. Afmeting: 1 - 7 cm. In goede staat.
Antieke Engelse gepolitoerde Cuba mahonie kist met slot en sleutel. Afmeting: 13 x 30 x 21 cm. In zeer goede staat.
Lot antieke kaarskandelaren. Divers. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: H 17 - 30 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse messing kaarskandelaar in barok-stijl op origineel rond eikenhout basement. Afmeting: H 94 cm. In goede staat.
Drie messing kaarskandelaren. Oud/antiek. 1x 19e Eeuwse penkandelaar. 2x Barok kandelaren, 20e eeuw. Afmeting: 31 - 68 cm. In goede staat.
Vijf-armige fayence kaarskandelaar met messing. 19e Eeuw. Afmeting: H 59 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke porseleinen lampenvoeten. 1x Satsuma, Japan, godheid, gat in bodem. 1x Blanc de chine-stijl. Afmeting: H 32 - 36 cm. In redelijk/goede staat.
Twee houten met koper beslagen wandlampen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 46 x 13 x 29 cm. In goede staat.
Lot oud/antiek koperwerk. Onder andere; koffiemolens, snotneuzen, maten et cetera. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 7 - 35 cm. In goede staat.
Voor-oorlogse lederen motormuts + motorbril. Afmeting: 19 - 31 cm. In goede staat.
Hollandse eikenhouten kapstok met bronzen haken en spiegel. Circa 1930. Afmeting: 96 x 40 x 20 cm. In goede staat.
Zes delen oud/antiek brons. Divers. Bestaande uit: twee plaquettes, schaal (circa 1900), Berliner beer, rottenvangen van Hamelen, uiltje (circa 1930 - 1950) en een maanvis. Afmeting: 3,5 - 21 cm. In g...
Antieke glazen vaas met bronzen versiering. Empire-stijl. Circa 1900. Afmeting: H 15,5 cm. In goede staat.
Klein decoratief gepatineerd harnas. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 92 cm. In goede staat.
Antieke messing rococo vuurbokken + twee maal haardbestek + wafelijzer. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 50 - 55 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse bronzen vijzel met stamper. Afmeting: H 15,5 x Ø 17 cm. In goede staat.
Fraaie antieke lederen buideltas. Mogelijk Azië of Zuid Amerika. Circa 1900. Afmeting: 70 x 32 cm. In goede staat.
Antieke hardhouten gepolychromeerde lokeend voor de jacht. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 17 x 36 x 14 cm. In goede staat.
Twee antieke apparaten. 1x Dictaphone model 12 + 1x Comptometer USA Felt & Tarrant Chicago. Functies niet getest. Afmeting: 26 x 38 x 17 cm / 15 x 38 x 22 cm. In goede staat.
19e Eeuws sabel met bronzen heft. Oxidatie lemmet. Afmeting: L 71 cm. In goede staat.
Oud schaakspel met been imitatie schaakstukken. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 4 - 8 cm. In goede staat.
Gelimiteerde uitgave van PIKO modeltrein 'Rail magazine'. Holland. Onbespeeld en in originele verpakking. Afmeting: 29 x 8 x 5 cm. In goede staat.
Kleine Friese schippertjes stoelklok met maanstand + wekker. Handbeschilderd. Afmeting: 47 cm. In goede staat.
Oude kleine Friese handbeschilderde schippertjes stoelklok. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 53 cm. In goede staat.
Antieke Engelse mahoniehouten tafelklok. Kibble London. Circa 1900. Met achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Eén krimpnaad. Afmeting: 29 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten Gustav Becker regulateur. Circa 1890. Weekloper, halfuur-slag. Afmeting: 90 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten Junghans regulateur. Circa 1890. Afmeting: 76 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse notenhouten Soester barok spiegel. Afmeting: H 87 x B 46 cm. In goede staat.
Halspiegel. Zilverkleurig met zwart. 21e Eeuw. Afmeting: 162 x 60 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten kapstok met tegels. Circa 1900. Jugendstil. Afmeting: 35 x 83 x 15 cm. In goede staat.
Mahoniehouten nachtkastje met deur + lade. Circa 1850. Afmeting: 53 x 42 x 41 cm. In goede staat.
Handgeknoopt Perzisch tapijt. Rood/blauw van kleur met in het midden o.a. medaillon/floraal decor. Afmeting: 200 x 125 cm. Paar kale plekken/sleets. In redelijke staat.
Antiek Weens bronzen figuur. Twee honden. Circa 1900. Eén poot gerestaureerd. Afmeting: 8 x 14 x 7 cm. In redelijk/goede staat.
Lot blauw glaswerk. Art deco. Circa 1930 - 1950. Divers. Onder andere; glazen, schenkkan, schalen. Afmeting: 12 - 24 cm. In goede staat.
Twee delen Perzisch aardewerk, polychrome, fayence. 1x Vaas met floraal decor + tekens. 1x Bord met Arabische tekens/floraal decor. Afmeting: 23 - 33 cm. In goede staat.
Exclusieve 14-delige Porcelain Paris France toilet-set. Floraal decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 12 - 45 cm. In goede staat.
Twee zeldzame 19e eeuwse Franse kop en schotels. Handbeschilderd. 1x Landschap/figuren/goud decor. 1x Kustplaats met figuren/schip decor. Eén kopje haarlijn. Eén kopje gelijmd. Beide schotels goed. Af...
Vier oude/antieke Hollandse platelen bloempotten. 20e Eeuw. Enkele chip en of haarlijn. Afmeting: 18 - 32 cm. In redelijk/goede staat.
Vier delen aardewerk. 20e Eeuw. Onder andere; potje Westraven Utrecht, schaal Chris Lanooy (chip), bolvaas (ongemerkt/chip), bruine vaas (gemerkt K.). Afmeting: 9 - 30 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuws Delfts Fayence bord met floraal decor. Met bodemmerk. Gelijmd. Afmeting: Ø 31 cm. In redelijke staat.
Lot van twaalf oude en antieke Hollandse tegels. Onder andere; Makkum Tichelaar + blauw/wit + mangaan. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Groot lot Chinees porseleinen kommen met vogel op tak decor. Handgeschilderd. 20e Eeuw. Afmeting: 6 - 12 cm. / 9 - 16 cm. In goede staat.
Twee delen antiek Japans/Chinees porselein. 1x Grote gemberpot met landschap decor. 1x Japanse schaal met zes tekens bodemmerk. Afmeting: 16 - 22 cm. In goede staat.
Antieke Chinese of Japanse octagonale schotel met tuin/vogel decor. Zes tekens bodemmerk. 19e Eeuw. Afmeting: 29,3 x 29 cm. In goede staat.
Rond zilveren schaaltje, 833/000, met een geschulpte rand versierd met afbeeldingen van dieren, o.a. leeuw, aap, olifant, ram en beer. ø 12,5 cm. ca 93 gram. MT.: Wed. W. Visser, Zandvoort jl.:C:1937....
Collier, hanger en oorstekers, double, met granaat. Fijn slangcollier, 45 cm, met daaraan een ovale rozethanger met granaat, 30x17mm, inclusief oog. En een paar oorstekers met een bloemvorm bezet met...
Twee zilveren broches, 925/000, Art Deco stijl, een ruitvormige broche voorzien van een rand met markesietstenen en met 2 ruitvormige delen onyx en 2 ruitvormige delen parelmoet ingelegd. 22x52mm, en ...
Ongesigneerd? Groot antiek stilleven. Circa 1910. Stilleven met fruit en schenkkan op tafel. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70x B 95 cm. In goede staat.
2x Japan/China. Lakwerk. 1x Speldoos met benen chips, goud decor, circa 1900. 1x Lakwerk schaal met floraal decor en beschrijving/bijsluiter in doos, afmeting Ø 27,5 cm. Afmeting: 29 x 5 x 16 cm. In g...
Kristallen bonbonschaal met waaierslijpsel en een zilveren beugel met parelrand ø15x14cm, en plated gezaagd specerijenbakje, Christofle, met blauw glas. 8x6x4cm. In goede staat
Lot zilver met een kristallen bonbonschaal met deksel op ronde zilveren voet, 835/000, ø14x23cm, minimale chip, en twee zilveren kandelaren op ronde voet met filetrand, 925/000. ø8x7cm. In goede staat...
2 Zilveren bakjes, 925/000, voor specerijen. Met een gladde rand. Gevuld ca 178 gram. ø 8x3cm. Beide iets gedeukt aan één kant, verder in goede staat
Collier met parels en gitten. Collier met 2 rijen gemaakt uit een snoer parels en een snoer gefacetteerde gitten bevestigd aan een zilveren veeroog. ca 58 cm. In goede staat.
Lot zilveren sieraden voorzien van een hartvormige doosje als hanger, 4 broches,een munthanger en een ring. Totaal ca 64,5 gram. Diverse gehaltes. In goede staat.
Geelgouden hanger, 585/000, met diamant. langwerpige hanger met 3 witgouden zetkasten met daarin 3 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,06 ct. breedte 2,2x18mm. ca 0,6 gram. In goede staat
Certina herenhorloge, edelstaal, met een zilverkleurige wijzerplaat met cijfers en een datumaanduiding. Met saffier glas, Het horloge is voorzien van een stalenband. Werkend. ø 37 mm. 22 cm. Gebruiksp...
F. Brandt. 20e Eeuw. Vaas met rozen en druiven. Olieverf op linnen. Afmeting; H 55 x B 40 cm. In goede staat.
Leo Kurpershoek. 1885 - 1970. Enschede. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 60 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1920. Landschap met schaapsherder en schapen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse eikenhouten kapstok met spiegel en druivenranken. Circa 1900. Afmeting: 62 x 76 x 15 cm. In goede staat.
Antieke gietijzeren postweegschaal. Circa 1900. Afmeting: 26 cm. In goede staat.
Antieke Friese kerfsnede meetlat. Notenhout. 19e Eeuw. Afmeting: 90 cm. In goede staat.
Drie delen antiek Hollands koperwerk. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 19 -30 cm. In goede staat.
Oude vintage Brunsviga reken/telmachine, en een nachtklok van het merk Bürk & Söhne. 20e Eeuw. Afmeting: 23 x 30 x 17 cm. / 8 x Ø 14 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse beschilderde kraantjeskan met comfoor. Chinoiserie goud decor. Afmeting: H 44 cm. In goede staat. En een zwart marmeren bureauset met twee kristalglazen inktpotten en twee pennen. Ci...
Moderne metalen designlamp met getorste metalen lamellen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 193 cm. In goede staat.
Antieke messing hanglamp met geëtst glas. Circa 1900. Afmeting: 30 x 19 x 19 cm. In goede staat.
Antieke Duitse messing historisme tafelschaal met edelhert en persglazen schaal. Circa 1890. Afmeting: H 46 x Ø 27 cm. In goede staat.
Decoratieve (hal)spiegel met facet geslepen spiegel in zwart/gouden lijst. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 100 x B 74 cm. In goede staat.
Decoratieve spiegel met facet geslepen spiegel. Zwart/goud. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 112 x 77 cm. In goede staat.
Antiek Frans compositie metalen gepolychromeerd figuur. Fluit spelende jongen. Circa 1880. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.
Twee delen Hollands Gouda plateel. 20e Eeuw. 1x Vaas, decor Persian/floraal. 1x Lampenvoet met prunus decor. Circa 1930 - 1950. Afmeting: 19,5 - 26 cm. In goede staat.
Drie antieke polychrome Friese kerfborden van aardewerk. Circa 1900. Eén bord chip achterkant. Afmeting: Ø 27 cm. In goede staat.
Hollands polychrome 6-pas tegeltableau. Afbeelding Hollandse diligence omstreeks 1850. Afmeting: 27 x 40 cm. In goede staat.
Vier 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen dekselvazen met floraal + foo-honden decor. Twee vazen goed. Twee vazen schade. Afmeting: 18 - 19 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen kom met kokosnoot glazuur. Afmeting: H 7 x Ø 12,7 cm. In goede staat.
Zilveren lodereindoosje, 835/000, rechthoekig gecontourneerd model versierd met graveerwerk met een paard. MT.: Fa. J.H. van der Meulen Joure. jl.:k:1970. 45x40x50mm. ca 31 gram. In goede staat