Chinees porseleinen wijnkan met floraal/perzik decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 27,5 cm. In goede staat.
Zeldzame 18e eeuwse Chinese bronzen boeddha zittende op lotusbloem. Met restvergulding. Afmeting: 35 x 25 x 19 cm. In goede staat.
Zeldzaam Chinees Zitan houten kamerscherm met tekst + verso en front cloisonné decor van draken in golven plaquette. Restvergulding. Afmeting: 60 x 68 x 20 cm. In goede staat.
Chinese bronzen vierkante vaas met drakenhengsels, cloisonné en restvergulding. Met bodemmerk. Afmeting: H 27,6 cm. In goede staat.
Zeldzame grote serie van dertien stuks 18e eeuwse Delftse mangaankleurige apothekerspotten. Vijf randschades. Afmeting: 10 - 36 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen kang xi gemberpot met deksel. Met figuren + gelukstekens decor. Op houtgestoken console. Afmeting: H 21 x Ø 20 cm. (= zonder console + deksel). In goede staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen theebus met houten deksel en met lange lijs in tuin decor. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.
Twee grote Chinees porseleinen schotels met vogels in tuin decor. Afmeting: Ø 35 cm. In goede staat.
Gouden Amerikaanse twintig dollar munt, Liberty head, 1850. 916/000, ca 33,4 gram.
Zeldzaam negen-delige antieke Chinees porseleinen cheng lung 'sweet meat' set met diverse kleuren en voorstellingen + teksten. Eén schaal haarlijn, verder in goede staat. Afmeting: 11 - 15 cm.
Chinese drie-delige jade medaillon set in originele doos. Gesigneerd. Diverse decors. Afmeting: 4 x 13 x 19 cm. In goede staat.