Antieke geëboniseerde Weense Louis Philippe gewicht regulateur met seconden-aanduiding. Circa 1860. Weekloper (geen slagwerk) Afmeting: 120 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse Louis Philippe kolomklok met boulle inleg. Circa 1860. Acht daags uurwerk, halfuur-slag. Deel inleg mist. Wijzerplaat beschadigd. Afmeting: 59 cm. In redelijke staat.
Groot lot diverse klokonderdelen. Antiek. Onder andere; uurwerken, slingers, wijzerplaten, bellen, lenzen et cetera. In kist. In redelijk/goede staat.
Antieke notenhouten Westminster Odo regulateur met kwartier-slag op zes gongstaven. Art Deco. Circa 1930. Afmeting: 55 x 47 x 17 cm. In goede staat.
Antieke Lenzkirch Neuchattel pendule. Circa 1890. Lenzkirch Aug 2 Million 079924. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.
Oude messing vergulde reiswekker. Henley England. Tweede helft 20e eeuw. Deur mist schroefje. Afmeting: H 12 cm. In goede staat.
Antiek drie-delig Frans marmeren klokkenstel. Gesigneerd. Guillemin op figuur. Circa 1900. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag , veerslinger. Afmeting; 57 - 58 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten vrijslinger met kroon. Weekloper/halfuur-slag. Circa 1900. Afmeting: 81 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Friese staartklok van eikenhout. Met mooie en gave wijzerplaat + wekkerfunctie. Afmeting: 145 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Friese staartklok van eikenhouten, met wekker en bruidskrans. Afmeting: 140 cm. In goede staat.
Aparte vroeg 19e eeuwse eikenhouten Friese staartklok met wekker, datum aanduiding, maanstand en bruidskrans. Afmeting: 150 cm. In goede staat.
Kleine wortelnoten staande klok met huwelijk uurwerk. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: H 130 cm. In redelijke staat.
Antieke Franse schoolklok met zwarte omlijsting. Achtdaags uurwerk, halfuur-slag. Circa 1880. Afmeting: Ø 37 x 14 cm. In goede staat.
Antieke mahoniehouten glaspendule. Weekloper met halfuur-slag op gongspiraal. Circa 1900. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.
19e Eeuwse eikenhouten Friese staartklok met wekker. Oudere restauratie. Afmeting: 140 cm. In redelijke staat.
Mooie gave antieke Duitse notenhouten regulateur. Gründerzeit. Circa 1890. Weekloper, halfuur-slag. Afmeting: 102 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten regulateur. Weekloper met halfuur-slag. Circa 1890. Afmeting: 90 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Schotse staande klok. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, met seconden en datum aanduiding. Deur uurwerk heeft fineerschade. Afmeting: H 218 cm. In redelijk/goede staat.
Art Deco tafelklok met marmer en goudfazanten. Afmeting: 23 x 42 x 6 cm. In goede staat.