Diese Webseite verwendet Cookies

56. Aprilveiling 2023

Versteigerung am Donnerstag, 13. April 2023 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Weense regulateurklok, 1860
Ergebnis: 120 EUR

Antieke geëboniseerde Weense Louis Philippe gewicht regulateur met seconden-aanduiding. Circa 1860. Weekloper (geen slagwerk) Afmeting: 120 cm. In goede staat.

Antieke kolomklok, 1860
Ergebnis: 120 EUR

Lot klokonderdelen
Ergebnis: 120 EUR

Groot lot diverse klokonderdelen. Antiek. Onder andere; uurwerken, slingers, wijzerplaten, bellen, lenzen et cetera. In kist. In redelijk/goede staat.

Antieke Westminster regulateur, 1930
Ergebnis: 110 EUR

Antieke notenhouten Westminster Odo regulateur met kwartier-slag op zes gongstaven. Art Deco. Circa 1930. Afmeting: 55 x 47 x 17 cm. In goede staat.

Lenzkirch pendule, 1890
Ergebnis: 110 EUR

Antieke Lenzkirch Neuchattel pendule. Circa 1890. Lenzkirch Aug 2 Million 079924. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.

Engelse reiswekker
Ergebnis: 110 EUR

Oude messing vergulde reiswekker. Henley England. Tweede helft 20e eeuw. Deur mist schroefje. Afmeting: H 12 cm. In goede staat.

Franse comtoise, 1820
Ergebnis: 110 EUR

3-Delig Frans klokkenstel, 1900
Ergebnis: 100 EUR

Antiek drie-delig Frans marmeren klokkenstel. Gesigneerd. Guillemin op figuur. Circa 1900. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag , veerslinger. Afmeting; 57 - 58 cm. In goede staat.

Duitse vrijslinger, 1900
Ergebnis: 100 EUR

Antieke Duitse notenhouten vrijslinger met kroon. Weekloper/halfuur-slag. Circa 1900. Afmeting: 81 cm. In goede staat.

Friese staartklok, 145 cm.
Ergebnis: 100 EUR

Vroeg 19e eeuwse Friese staartklok van eikenhout. Met mooie en gave wijzerplaat + wekkerfunctie. Afmeting: 145 cm. In goede staat.

Friese staartklok
Ergebnis: 100 EUR

Vroeg 19e eeuwse Friese staartklok van eikenhouten, met wekker en bruidskrans. Afmeting: 140 cm. In goede staat.

Friese staartklok
Ergebnis: 100 EUR

Aparte vroeg 19e eeuwse eikenhouten Friese staartklok met wekker, datum aanduiding, maanstand en bruidskrans. Afmeting: 150 cm. In goede staat.

Kleine staande klok, H 130 cm.
Ergebnis: 90 EUR

Kleine wortelnoten staande klok met huwelijk uurwerk. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: H 130 cm. In redelijke staat.

Brevette pendule onder stolp, H 40 cm.
Ergebnis: 80 EUR

Franse schoolklok Ø 37 cm.
Ergebnis: 80 EUR

Antieke Franse schoolklok met zwarte omlijsting. Achtdaags uurwerk, halfuur-slag. Circa 1880. Afmeting: Ø 37 x 14 cm. In goede staat.

Antieke glaspendule, 1900
Ergebnis: 80 EUR

Antieke mahoniehouten glaspendule. Weekloper met halfuur-slag op gongspiraal. Circa 1900. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.

Friese staartklok
Ergebnis: 80 EUR

19e Eeuwse eikenhouten Friese staartklok met wekker. Oudere restauratie. Afmeting: 140 cm. In redelijke staat.

Antieke regelateur, 1890
Ergebnis: 80 EUR

Mooie gave antieke Duitse notenhouten regulateur. Gründerzeit. Circa 1890. Weekloper, halfuur-slag. Afmeting: 102 cm. In goede staat.

Friese staartklok
Ergebnis: 80 EUR

Antieke Franse pendule, 1890
Ergebnis: 80 EUR

Antieke regulateur, 1890
Ergebnis: 70 EUR

Antieke Duitse notenhouten regulateur. Weekloper met halfuur-slag. Circa 1890. Afmeting: 90 cm. In goede staat.

Schotse staande klok
Ergebnis: 70 EUR

19e Eeuwse Schotse staande klok. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, met seconden en datum aanduiding. Deur uurwerk heeft fineerschade. Afmeting: H 218 cm. In redelijk/goede staat.

Antiek klokkenstel, 1920
Ergebnis: 70 EUR

Art Deco tafelklok
Ergebnis: 60 EUR

Art Deco tafelklok met marmer en goudfazanten. Afmeting: 23 x 42 x 6 cm. In goede staat.