Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen familie rose borden. Floraal/goud decor. Twee borden haarlijn. Eén bord chip. Afmeting: Ø 25,5 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen vazen met tuindecor en paradijsvogels en goud. Beiden gerestaureerd. 18,5 cm. In redelijke staat.
Twee antiek Japans porseleinen imari vazen met floraal/goud decor. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.
Lot 18e eeuws Chinees porseleinen imari kop + schotels. Floraal decor. Drie kopjes gaaf, twee kopjes chips. Schotels goed. Afmeting: 6,5 x Ø 13 cm. In redelijk/goede staat.
Twee Japans porseleinen imari vazen met floraal/vogel/goud decor. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen familie rose theepot met tuin decor deksel niet origineel. Afmeting: 13,5 x 21 x Ø 11,5 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees imari porseleinen trekpot met tuin/goud decor. Afmeting: 13 x 18 x 10 cm. haarlijn in bodem In redelijk goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen familie rose wapenbord met engelen en goud decor. Gerestaureerd. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijke staat.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen vazen met figuren, tekst en floraal decor. 21,5 cm. In goede staat
18e Eeuwse Chinees Imari porseleinen theebus met floraal decor en goud. Voorzien van een zilveren dop. 12 cm. In goede staat.
Grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen kang xi kom met tuin/vlinder decor. Met bodemmerk. Professioneel gerestaureerd. Afmeting: H 9 x Ø 20,7 cm. In redelijk/goede staat.
Gecontourneerde Chinees porseleinen kom met coulissen/geisha/bamboe decor. 17e - 18e Eeuw. Randchips. Afmeting: H 10x Ø 21 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen kop + schotels met figuur in landschap decor. Beide kopjes chip. Eén schotel haarlijn. Afmeting: Ø 8 - 13 cm. In redelijke staat.
Twee Chinees porseleinen familie rose plaquettes met geisha's, tekst en signatuur. In lijst. 20e Eeuw. Afmeting: H 33 x B 20 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen queng lung sauciere met vogels in tuin decor. Randschade. Afmeting: 9 x 20 x 10 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 19e eeuwse japans Imari porseleinen octagonale dekselpotten met floraal decor. In goede staat. 25 cm.
Zes antieke Japanse kakiemon porseleinen schalen met floraal decor + bodemmerk. Eén chip. Afmeting: 4,5 x Ø 15,2 cm. In goede staat.
Twee kapitale 19e eeuwse Japans porseleinen imari dekselvazen. Met floraal/paradijsvogels/figuren en goud decor. Eén deksel gerestaureerd, verder in goede staat. Afmeting: H 95 cm.
Twee 17e eeuwse Chinees kakiemon porseleinen schotels met tuin decor. Randschade. Afmeting: Ø 10 cm. In redelijk/goede staat.
17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen kang xi dekselschaal met figuren in landschap decor. Met zes tekens bodemmerk. Professioneel gerestaureerd. Afmeting: H 11 x Ø 15,2 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen familie rose dekselterrine met floraal/perzik decor. Chip bodemrand. Afmeting: H 23 x Ø 20 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuws Chinees porseleinen familie verte, kang xi bord, met floraal decor + bodemmerk. Gelijmd. Afmeting: Ø 27 cm. In redelijke staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen familie verte potten met floraal decor. Afmeting: 20 cm. In goede staat.