Diese Webseite verwendet Cookies

57. Juliveiling 2023

Versteigerung am Donnerstag, 6. Juli 2023 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Drie Chinese borden Ø 25,5 cm.
Ergebnis: 230 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen familie rose borden. Floraal/goud decor. Twee borden haarlijn. Eén bord chip. Afmeting: Ø 25,5 cm. In redelijk/goede staat.

Twee Imari vazen
Ergebnis: 250 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen vazen met tuindecor en paradijsvogels en goud. Beiden gerestaureerd. 18,5 cm. In redelijke staat.

Twee Japanse imari vazen, H 30 cm.
Startpreis 200 EUR

Twee antiek Japans porseleinen imari vazen met floraal/goud decor. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.

Lot Chinees Imari porselein
Startpreis 160 EUR

Lot 18e eeuws Chinees porseleinen imari kop + schotels. Floraal decor. Drie kopjes gaaf, twee kopjes chips. Schotels goed. Afmeting: 6,5 x Ø 13 cm. In redelijk/goede staat.

Ergebnis: 100 EUR

Twee Japans porseleinen imari vazen met floraal/vogel/goud decor. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.

Chinese theepot
Startpreis 180 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen familie rose theepot met tuin decor deksel niet origineel. Afmeting: 13,5 x 21 x Ø 11,5 cm. In goede staat.

Chinese Imari trekpot
Startpreis 225 EUR

18e Eeuws Chinees imari porseleinen trekpot met tuin/goud decor. Afmeting: 13 x 18 x 10 cm. haarlijn in bodem In redelijk goede staat.

Chinees familie rose wapenbord Ø 23 cm.
Ergebnis: 200 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen familie rose wapenbord met engelen en goud decor. Gerestaureerd. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijke staat.

2x Mandarijn vaas
Startpreis 100 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen vazen met figuren, tekst en floraal decor. 21,5 cm. In goede staat

Theebus met zilveren dop
Startpreis 200 EUR

18e Eeuwse Chinees Imari porseleinen theebus met floraal decor en goud. Voorzien van een zilveren dop. 12 cm. In goede staat.

Chinese kom Ø 20,7 cm.
Ergebnis: 400 EUR

Grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen kang xi kom met tuin/vlinder decor. Met bodemmerk. Professioneel gerestaureerd. Afmeting: H 9 x Ø 20,7 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese kom
Ergebnis: 650 EUR

Gecontourneerde Chinees porseleinen kom met coulissen/geisha/bamboe decor. 17e - 18e Eeuw. Randchips. Afmeting: H 10x Ø 21 cm. In redelijk/goede staat.

2x Chinese kop + schotel
Startpreis 250 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen kop + schotels met figuur in landschap decor. Beide kopjes chip. Eén schotel haarlijn. Afmeting: Ø 8 - 13 cm. In redelijke staat.

Twee Chinese plaquettes, H 33 x B 20 cm.
Startpreis 300 EUR

Twee Chinees porseleinen familie rose plaquettes met geisha's, tekst en signatuur. In lijst. 20e Eeuw. Afmeting: H 33 x B 20 cm. In goede staat.

Chinese sauciere
Ergebnis: 90 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen queng lung sauciere met vogels in tuin decor. Randschade. Afmeting: 9 x 20 x 10 cm. In redelijk/goede staat.

2x Imari dekselpot
Startpreis 150 EUR

Twee 19e eeuwse japans Imari porseleinen octagonale dekselpotten met floraal decor. In goede staat. 25 cm.

Zes antieke Japanse Kakiemon schalen Ø 15,2 cm.
Startpreis 300 EUR

Zes antieke Japanse kakiemon porseleinen schalen met floraal decor + bodemmerk. Eén chip. Afmeting: 4,5 x Ø 15,2 cm. In goede staat.

Stel kapitale Japanse Imari vazen, H 95 cm.
Startpreis 7.000 EUR

Twee kapitale 19e eeuwse Japans porseleinen imari dekselvazen. Met floraal/paradijsvogels/figuren en goud decor. Eén deksel gerestaureerd, verder in goede staat. Afmeting: H 95 cm.

Lot Chinese kop + schotels
Startpreis 300 EUR

Twee Chinees Kakiemon schotels Ø 10 cm.
Ergebnis: 140 EUR

Twee 17e eeuwse Chinees kakiemon porseleinen schotels met tuin decor. Randschade. Afmeting: Ø 10 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese kang xi dekselschaal Ø 15,2 cm.
Startpreis 800 EUR

17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen kang xi dekselschaal met figuren in landschap decor. Met zes tekens bodemmerk. Professioneel gerestaureerd. Afmeting: H 11 x Ø 15,2 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese dekselterrine Ø 20 cm.
Startpreis 1.000 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen familie rose dekselterrine met floraal/perzik decor. Chip bodemrand. Afmeting: H 23 x Ø 20 cm. In goede staat.

Chinees bord Ø 27 cm.
Startpreis 500 EUR

17e - 18e Eeuws Chinees porseleinen familie verte, kang xi bord, met floraal decor + bodemmerk. Gelijmd. Afmeting: Ø 27 cm. In redelijke staat.

Twee Chinese potten
Ergebnis: 700 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen familie verte potten met floraal decor. Afmeting: 20 cm. In goede staat.