Diese Webseite verwendet Cookies

57. Juliveiling 2023

Versteigerung am Donnerstag, 6. Juli 2023 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Kleine 17e eeuwse geldkist
Startpreis 1.500 EUR

17e Eeuwse Duitse ijzeren geldkist met origineel slot + sleutel. Afmeting: 36 x 57 x 35 cm. In goede staat.

Professionele luit (Sebastiàn Nunez)
Ergebnis: 1.500 EUR

Hoogwaardige 13 korige barok luit met koffer. Gebouwd naar een voorbeeld van Greiff door dhr. Sebastiàn Nunez, luitbouwer te Utrecht. Afmeting: 68 cm. In goede staat.

3x Altaarschrift op perkament
Startpreis 120 EUR

Drie antieke gekalligrafeerde altaarschriften op perkament in houten lijsten. Latijns. Afmeting: 26 - 45 cm. In goede staat.

Antiek medaillon van terracotta Ø 15,5 cm.
Startpreis 100 EUR

Antiek medaillon van terracotta. Dubbelzijdig ingelijst. Britannia a rum Regina Fidei Defensor Victoria Dei Gratia. Goudkleurig. Afmeting: Ø 15,5 cm. In goede staat.

Sierhekwerk
Startpreis 1.750 EUR

Jydsk telefoon
Ergebnis: 70 EUR

Oude Deense Jydsk metalen telefoon met bakeliet. 20e Eeuw. Afmeting: 34 cm. In goede staat.

Bouilloir + tinnen kan
Ergebnis: 80 EUR

Antieke tinnen kraantjeskan met adelaarskoppen en grote bewerkte tinnen bouilloir met rococo floraal decor. Afmeting: 44 - 41 cm. In goede staat.

2x Engelse bestekhouder
Startpreis 3.000 EUR

Twee vroeg 19e eeuwse Engelse mahoniehouten bestekhouders met deksel, slot en band-intarsia. Geen scharnieren meer, maar deksels binnenwerk alleen deksel. Afmeting: 75 cm. In goede staat.

Kandelaar met putti, H 51 cm.
Startpreis 180 EUR

19e Eeuwse vergulde bronzen 4-lichts kaarskandelaar met putti. Afmeting: H 51 cm. In goede staat.

Franse kaarskandelaar met putti, H 32 cm.
Ergebnis: 100 EUR

19e Eeuwse Frans vergulde bronzen kaarskandelaar met putti en wit carrara marmer. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.

8x Glas-in-lood ruitjes, divers
Startpreis 80 EUR

Lot van acht gebrandschilderde glas-in-lood vensters. Divers. Oud + antiek. Twee vensters met barsten, rest goed. Afmeting: 15 - 32 cm. In redelijk/goede staat.

Ovaal glas-in-lood ruitje, H 24,5 x B 17,8 cm.
Ergebnis: 750 EUR

Antiek glas-in-lood venster. Sepia kleurig. Anno 1743. Havengezicht Vlissingen decor. Afmeting: H 24,5 x B 17,8 cm. In goede staat.

Pietra Dura portret
Ergebnis: 120 EUR

Antiek Italiaans Pietra Dura mozaïek portret met dikke houten lijst. Circa 1920. Afmeting: H 57 x B 52 cm. In goede staat.

3x Glas-in-lood raam
Ergebnis: 120 EUR

Drie antieke gebrandschilderde glas-in-lood ramen. 18e - 19e Eeuw. Gerestaureerd. Afmeting: 48 - 72 cm. In redelijk/goede staat.

3x Glas-in-lood raam
Ergebnis: 225 EUR

Drie antieke gebrandschilderde glas-in-lood ramen. 18e - 19e Eeuw. Gerestaureerd. Afmeting: 45 - 66 cm. In redelijk/goede staat.

3x Theestoof
Startpreis 180 EUR

Drie antieke Hollandse mahoniehouten theestoven met koperen binnenbak. Afmeting: 40 - 55 cm. In goede staat.

Scheepskompas
Startpreis 80 EUR

Oud messing Norway scheepskompas met olielamp. Naar antiek voorbeeld. Uitgegeven door de N.A.M. 1984. Afmeting: 18 x 21 x Ø 17 cm. In goede staat.

Beschilderd ei op standaard (Rusland)
Startpreis 300 EUR

Handbeschilderd Russisch religieus houten ei op piedestal. Gesigneerd + verguld. 20e Eeuw. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.

Design paspop
Startpreis 1.500 EUR

Twee diorama's met kunstbloemen
Startpreis 100 EUR

Twee 19e eeuwse diorama's met kunstbloemen. 1x Ovaal met bolglas. 1x Rechthoekig met vlakglas. Afmeting: 38 -41 cm. In goede staat.

Western zadel
Ergebnis: 150 EUR

Amerikaans lederen western zadel, compleet met stijgbeugels. Action company. Nr. 21540-1. Afmeting: 60 x 47 x 35 cm. In goede staat.

Lot tabaksdozen
Ergebnis: 90 EUR

Groot lot diverse oude + antieke tabaksdozen. Hout + blik. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 12 - 23 cm. In goede staat.

Reisnecessaire met inhoud (11 delen)
Startpreis 575 EUR

18e Eeuws verguld messing reisnecessaire met inhoud (11 delen). Louis quinze, met figuren decor. Circa 1760. Afmeting: 10,5 cm. In goede staat.

Reisnecessaire met inhoud (3 delen)
Startpreis 300 EUR

18e Eeuws louis seize verguld messing reisnecessaire houder met inhoud ( 3 delen). Floraal decor + guirlandes. Circa 1780. Afmeting: 9,2 cm. In goede staat.