Gave Hollandse Gelderland stoel uit de 50er-60er jaren. Stoel verkeerd in uitstekende staat! Afmeting: 69 x 90 x 71 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse mahoniehouten Willem III vitrinekast met snijwerk, kroon, gebogen zijkanten en front. Circa 1860. Afmeting: 195 x 120 x 55 cm. In goede staat.
Antieke Engelse eikenhouten vitrinekast met twee lades, schappen, en rondom geslepen glas. Circa 1920. Afmeting: 189 x 115 x 50 cm. In goede staat.
Twee grote antieke Franse armleunstoelen. Eikenhout gestoken, met vlechtwerk. 19e Eeuw. Afmeting: 137 x 60 x 55 cm. In goede staat.
Antieke Duitse eikenhouten louis seize Sonnenschrank met ruitpanelen en halve zwarte zuilen. Uitneembaar. Circa 1800. Afmeting: 200 x 175 x 65 cm. In zeer goede staat.
Grote Italiaanse notenhouten vitrine opzetkast. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 225 x 180 x 55 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten Hollandse commode. Barok. Circa 1800. Met gebogen blad en bronzen beslag. Afmeting: 78 x 90 x 50 cm. In goede staat.
Antieke Franse notenhouten toilettafel met bronzen versiering, lijsten en marmeren blad. Art nouveau. Afmeting: 100 x 52 x 160 cm. In goede staat.
Antieke Duitse wortelnoten penantkast met volle zuilen en snijwerk panelen. Gründerzeit. Circa 1880. Neo renaissance. Afmeting: 79 x 45 x 81cm. In goede ongerestaureerde staat.
Antieke notenhouten vertico met spiegelopstand en etages. Circa 1890. Frankrijk. Afmeting: 205 x 95 x 48 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuws eikenhout gestoken Hollandse flap aan de wand tafel (tiltop) met ranken en wapen decor op blad. Afmeting: 68 x 79 x 79 cm. In goede staat.
Eikenhouten Hollandse bank in renaissance-stijl. 19e Eeuw. Afmeting: 109 x 115 x 55 cm. In goede staat.
Drie-delige eikenhouten Hollandse buffetkast in renaissance-stijl, met ranken/leeuwenkoppen/gezichten, twee deuren en vier lades. Circa 1880. Afmeting: 190 x 140 x 62 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse mahoniehouten bonheur met spiegels, gedraaide zuilen en gebogen glas. Circa 1860. Afmeting: 215 x 115 x 51 cm. In goede staat.
Antiek mahoniehouten secretaire, binnenleven met intarsia. Circa 1850. Afmeting: 152 x 96 x 42 cm. In goede staat.
Antieke Duitse eikenhouten Gründerzeit uittrektafel met twee extra bladen. Circa 1890. Afmeting: 78 x 94 x 120 cm./78 x 94 x 240 cm. In goede staat.
Zeven stuks antieke Duitse Gründerzeit stoelen met snijwerk. Twee soorten stoelen. Circa 1890. Afmeting: 107 x 35 x 47 cm. In goede staat.
Antiek Duits wortelnoten Gründerzeit schrijfbureau met pilasters. Circa 1880. Afmeting: 58 x 155 x 89 cm. In goede staat.
Kleinere eikenhouten klepbank met snijwerk. Neo renaissance. 19e Eeuw. Afmeting: 105 x 100 x 45 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse Zuid-Duitse tafel van vruchtenhout, met grote lade en houtgepinde verbindingen. Oudere restauratie. Afmeting: 61 x 137 x 97 cm. In goede staat.
Antieke Chinese hardhouten gestoken hocker met floraal decor. Met natuurstenen blad. Circa 1900. Afmeting: H 45 x Ø 45 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse wortelnoten barok porseleinkast met klauwpoten en origineel beslag. Uitneembaar. In goede ongerestaureerde staat. Afmeting: 230 x 190 x 47 cm.
Oude gepolichromeerde houtgestoken schildersezel in rococo-stijl. 20e Eeuw. een pootje zit los Afmeting: H 164 cm. In goede staat.