Diese Webseite verwendet Cookies

57. Juliveiling 2023

Versteigerung am Donnerstag, 6. Juli 2023 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Twee 19e eeuwse Franse stoelen
Ergebnis: 50 EUR

Twee 19e eeuwse Franse Louis Seize-stijl stoelen met gevlochten zitting. Afmeting: 96 x 40 x 45 cm. In goede staat.

2x Bijzettafel + lades
Ergebnis: 180 EUR

Twee bijzettafels van rozenhout met dubbele lades en bronzen beslag. Franse stijl. Divers. 20e Eeuw. Afmeting: 65 x 42 x 33 cm. In goede staat.

Mahonie theetafel
Ergebnis: 140 EUR

18e Eeuwse houtgepinde mahoniehouten theetafel met lade en origineel beslag. Slot mist. Afmeting: 32 x 77 x 53 cm. In goede staat.

Antieke Duitse eiken kist
Ergebnis: 180 EUR

Antieke Duitse eikenhouten barok kist. Anno 1796. Afmeting: 72 x 132 x 64 cm. In goede ongerestaureerde staat.

Eiken kist
Ergebnis: 300 EUR

Bijzondere eikenhouten barok kist met snijwerk + tekst. Duitsland. Met bijbelse spreuk + anno 1803. Met origineel slot en slede poten. Afmeting: 50 x 173 x 64 cm. In goede staat.

Engelse hoekkast
Ergebnis: 550 EUR

Twee-delige Engelse hoekkast van mahoniehout met bandintarsia. Eduardian-stijl. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 215 x 100 x 62 cm. In goede staat.

Naaitafel, 1900
Startpreis 150 EUR

Antieke Duitse notenhouten naaitafel met twee lades en vakverdeling. Gründerzeit. Circa 1900. Afmeting: 80 x 45 x 52 cm. In zeer goede staat.

Antieke naaitafel, 1880
Ergebnis: 170 EUR

Antieke 19e eeuwse mahoniehouten naaitafel met deksel, wolhouder en vakverdeling. Circa 1880. Afmeting: 75 x 55 x 35 cm. In goede staat.

Halve maan kast + bijzettafel
Ergebnis: 90 EUR

19e Eeuwse eikenhouten halve maankast met rolluik, en een gietijzeren etagere bijzettafel. Circa 1880. Afmeting: 27 x 67 x 34 cm. + H 70 x Ø 27 cm. In goede staat.

Mahonie penantkast
Ergebnis: 150 EUR

Mooie antieke Hollandse mahoniehouten penantkast. Louis philippe. Circa 1860. Afmeting: 100 x 111 x 46 cm. In goede staat.

Vitrinekast (voor verzamelaars)
Startpreis 400 EUR

Wortelnoten vertico
Startpreis 250 EUR

Duitse wortelnoten vertico. Jugendstil. Circa 1900. Afmeting: 138 x 98 x 48 cm. In zeer goede gerestaureerde staat.

Wortelnoten commode
Ergebnis: 200 EUR

Groot Hollandse wortelnoten dubbelgebogen commode in barok-stijl met bronzen beslag en klauwpoten. Stijlmeubel. Afmeting: 81 x 120 x 50 cm. In goede staat.

Trumeau (mahonie)
Ergebnis: 170 EUR

19e Eeuwse klein mahoniehouten trumeau met klepdeksel. Afmeting: 85 x 75 x 50 cm. In goede staat.

4-Deurs boekenkast (mahonie)
Startpreis 150 EUR

Antieke Hollandse 4-deurs mahoniehouten boekenkast. Circa 1900. Afmeting: 146 x 105 x 40 cm. In goede staat.

Antiek secretaire, 1860
Ergebnis: 225 EUR

Antiek notenhouten louis philippe secretaire in wortelnoten. Circa 1860. Duitsland. Met intarsia in binnenleven. Afmeting: 190 cm. In goede staat.

Eiken boekenkast
Ergebnis: 300 EUR

Hollandse eikenhouten boekenkast. Neo renaissance. Met leeuwenkoppen, ranken en verstelbare schappen. Afmeting: 200 x 135 x 40 cm. In goede staat.

Duitse wandspinde
Ergebnis: 275 EUR

18e Eeuwse Duitse eikenhouten wandspinde. Barok. Met smeedijzeren snorbeslag, origineel slot en sleutel. Afmeting: 88 x 63 x 40 cm. In goede staat.

Tafel met 8 tegels
Ergebnis: 80 EUR

Antieke vertico, 1900
Ergebnis: 150 EUR

Franse bijzettafel met intarsia
Ergebnis: 200 EUR

Franse bijzettafel met lade en florale intarsia, met messing omrandingen. 20e Eeuw. Afmeting: 69 x 47 x 35 cm. In goede staat.

Antieke niervormige bijzettafel
Ergebnis: 150 EUR

Antieke Franse niervormige bijzet etagetafel met lade, florale intarsia en bronzen versieringen. Afmeting: 78 x 61 x 32 cm. In goede staat.

Chinoiserie tafel + 2 stoelen
Ergebnis: 200 EUR

19e Eeuwse chinoiserie tafel met twee chinoiserie beschilderde + parelmoer-inleg stoelen. Circa 1870 - 1890. Afmeting: 63 x Ø 60 cm. / 83 x 47 x 46 cm. In goede staat.

Spiegel, 1880
Ergebnis: 80 EUR

Antieke smalle halspiegel. Twee-delig. Circa 1880. Meanderende notenhouten omranding. Afmeting: H 178 x B 42 cm.