Twee 19e eeuwse Franse Louis Seize-stijl stoelen met gevlochten zitting. Afmeting: 96 x 40 x 45 cm. In goede staat.
Twee bijzettafels van rozenhout met dubbele lades en bronzen beslag. Franse stijl. Divers. 20e Eeuw. Afmeting: 65 x 42 x 33 cm. In goede staat.
18e Eeuwse houtgepinde mahoniehouten theetafel met lade en origineel beslag. Slot mist. Afmeting: 32 x 77 x 53 cm. In goede staat.
Antieke Duitse eikenhouten barok kist. Anno 1796. Afmeting: 72 x 132 x 64 cm. In goede ongerestaureerde staat.
Bijzondere eikenhouten barok kist met snijwerk + tekst. Duitsland. Met bijbelse spreuk + anno 1803. Met origineel slot en slede poten. Afmeting: 50 x 173 x 64 cm. In goede staat.
Twee-delige Engelse hoekkast van mahoniehout met bandintarsia. Eduardian-stijl. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 215 x 100 x 62 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten naaitafel met twee lades en vakverdeling. Gründerzeit. Circa 1900. Afmeting: 80 x 45 x 52 cm. In zeer goede staat.
Antieke 19e eeuwse mahoniehouten naaitafel met deksel, wolhouder en vakverdeling. Circa 1880. Afmeting: 75 x 55 x 35 cm. In goede staat.
19e Eeuwse eikenhouten halve maankast met rolluik, en een gietijzeren etagere bijzettafel. Circa 1880. Afmeting: 27 x 67 x 34 cm. + H 70 x Ø 27 cm. In goede staat.
Mooie antieke Hollandse mahoniehouten penantkast. Louis philippe. Circa 1860. Afmeting: 100 x 111 x 46 cm. In goede staat.
Duitse wortelnoten vertico. Jugendstil. Circa 1900. Afmeting: 138 x 98 x 48 cm. In zeer goede gerestaureerde staat.
Groot Hollandse wortelnoten dubbelgebogen commode in barok-stijl met bronzen beslag en klauwpoten. Stijlmeubel. Afmeting: 81 x 120 x 50 cm. In goede staat.
19e Eeuwse klein mahoniehouten trumeau met klepdeksel. Afmeting: 85 x 75 x 50 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse 4-deurs mahoniehouten boekenkast. Circa 1900. Afmeting: 146 x 105 x 40 cm. In goede staat.
Antiek notenhouten louis philippe secretaire in wortelnoten. Circa 1860. Duitsland. Met intarsia in binnenleven. Afmeting: 190 cm. In goede staat.
Hollandse eikenhouten boekenkast. Neo renaissance. Met leeuwenkoppen, ranken en verstelbare schappen. Afmeting: 200 x 135 x 40 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Duitse eikenhouten wandspinde. Barok. Met smeedijzeren snorbeslag, origineel slot en sleutel. Afmeting: 88 x 63 x 40 cm. In goede staat.
Franse bijzettafel met lade en florale intarsia, met messing omrandingen. 20e Eeuw. Afmeting: 69 x 47 x 35 cm. In goede staat.
Antieke Franse niervormige bijzet etagetafel met lade, florale intarsia en bronzen versieringen. Afmeting: 78 x 61 x 32 cm. In goede staat.
19e Eeuwse chinoiserie tafel met twee chinoiserie beschilderde + parelmoer-inleg stoelen. Circa 1870 - 1890. Afmeting: 63 x Ø 60 cm. / 83 x 47 x 46 cm. In goede staat.
Antieke smalle halspiegel. Twee-delig. Circa 1880. Meanderende notenhouten omranding. Afmeting: H 178 x B 42 cm.