Twee zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen familie rose borden met figuren/stad/goud decor. Emaille verf. Minimale schilfers rand. Afmeting: Ø 20,9 cm. In redelijk/goede staat.
Zeldzaam 18e eeuws Chinees porseleinen familie rose bord met figuren in tuin/man klimt op dak/goud decor. Emaille verf. Afmeting: Ø 23,2 cm. In goede staat.
Twee 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen kang xi vazen met zilveren monturen. Eén vaas gelijmd. Monturen later. Afmeting: H 27 cm. In redelijke staat.
Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen gemberpotten met floraal/landschap decor. Afmeting: H 10 - 13 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinees porseleinen snuffbottles. 1x Figuren/paard decor+ bodemmerk. 1x Floraal decor, twee chips onderrand. Afmeting: H 7,5 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinese snuffbottles van porselein. 1x Kempvissen decor + bodemmerk. 1x Rituele vaas + tekst decor. Afmeting: H 7 - 7,2 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinees porseleinen snuffbottles. 1x Figuren in tuin decor. 1x Boot op rivier met bergen. Afmeting: H 7,3 - 7,8 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen familie verte penselenpot met draken decor en reliëf. Bodemmerk.ca 1900 Afmeting: H 12,7 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen cheng lung dekselschaal met floraal decor. Afmeting: H 23 x Ø 24 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen cheng lung dekselschalen met floraal decor. Afmeting: 18 x 27 x 20 cm. In goede staat.
Vroeg 16e - 17e eeuws Chinees kraakporseleinen bord in lotusbloem vorm. Met vogel in landschap decor. Eén bakfout. Afmeting: H 3,5 x Ø 20 cm. In goede staat.
Elf delen 18e - 19e eeuws Chinees porselein. Familie verte draken decor. Zes schotels, vier kopjes + één kom. Haarlijnen, chips en/of gelijmd. Afmeting: 7,5 - 14, 5 cm. In redelijke staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen cheng lung vleesschaal. Octagonaal. Rivier landschap/pagodes/vogel decor. Afmeting: 24 x 32,5 cm. In goede staat.