18e Eeuwse Chinees porseleinen familie rose kom met mandarijn decor + goud. Afmeting: H 9,5 x Ø 27 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen gemberpotten met zilveren monturen. Floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: 15 - 16 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinees porseleinen vazen met zilveren monturen. Landschap/floraal decor. Monturen later. Afmeting: H 20 - 21 cm. In redelijk/goede staat.
18e - 19e Eeuwse Japans imari porseleinen scheerbekken met floraal/huizen/goud decor. Afmeting: Ø 27,4 cm. In goede staat.
Set van vijf Chinese borden. 18e Eeuw. Cheng lung. Floraal decor. Afmeting: Ø 22,5 cm. In goede staat.
Lot van tien diverse antieke Chinees porseleinen bibelot vaasjes. 18e - 19e Eeuw. Minimale chip mogelijk. Afmeting: H 5 - 7 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinees porseleinen gemberpotten. 19e Eeuw. Divers. Chips binnenrand. Eén deksel mist, verder in goede staat. Afmeting: Ø 21 - 22 cm. In redelijk/goede staat.
Twee zeer grote Japanse imari porseleinen kommen met zware vergulde bronzen monturen welk voorzien zijn van draken. 19e Eeuw. Eén kom haarlijn. Afmeting: 34 x 45 x Ø 33 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Japanse imari porseleinen lampen met vergulde bronzen monturen. Later geëlektrificeerd. Afmeting; H 64 cm. In goede staat.
Vier-delig Chinees porseleinen kaststel met figuren in tuin decor. 19e Eeuw. Vier tekens bodemmerk. Eén vaas goed, drie vazen randschade. Afmeting: H 15 - 16,5 cm. In redelijke staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen familie rose pot met blauw glazuur en floraal/goud decor. Afmeting: H 13 x Ø 19,3 cm. In goede staat.
Vier grote Chinees porseleinen familie rose plaquettes met figuren/tekst voorstelling. In opengewerkte hardhouten lijsten. 20e Eeuw. Afmeting: 121 x 36 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen familie verte penselenpot met draak/feniks decor ca 1900. Met bodemmerk. Afmeting: 10,4 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen familie verte kopjes met draak/feniks decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 7,6 - 8,1 cm. In goede staat.
Twee zeldzaam grote Chinees porseleinen kang xi dekselvazen met draken/floraal decor. 18e - 19e Eeuw. Zes tekens bodemmerk + twee bodemringen. Afmeting: H 35 x Ø 22 cm. In goede staat.
17e Eeuwse Chinees porseleinen wanli Ghendi. Floraal decor. Lichte bovenrand restauratie. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuws Chinees porseleinen diep bord met krab/baars decor. Afmeting: Ø 20,2 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen kang xi schotel met floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 6,5 x Ø 35 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen familie rose vaas met figuren in coulissen/floraal/goud decor. Afmeting: H 46 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen familie rose trekpot met haan decor. Haarlijn deksel. Afmeting: 11 x 12,5 x Ø 8 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen familie rose trekpot met bloemvaas decor. Afmeting: 14 x 19 x Ø 10,5 cm. In goede staat.