Diese Webseite verwendet Cookies

57. Juliveiling 2023

Versteigerung am Donnerstag, 6. Juli 2023 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Chinese kom Ø 27 cm.
Ergebnis: 600 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen familie rose kom met mandarijn decor + goud. Afmeting: H 9,5 x Ø 27 cm. In goede staat.

2x Chinese potjes met zilveren dop
Ergebnis: 180 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen gemberpotten met zilveren monturen. Floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: 15 - 16 cm. In goede staat.

2x Chinese vaas met zilveren dop
Ergebnis: 200 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen vazen met zilveren monturen. Landschap/floraal decor. Monturen later. Afmeting: H 20 - 21 cm. In redelijk/goede staat.

Japanse imari scheerbekken Ø 27,4 cm.
Ergebnis: 150 EUR

18e - 19e Eeuwse Japans imari porseleinen scheerbekken met floraal/huizen/goud decor. Afmeting: Ø 27,4 cm. In goede staat.

Set van vijf Chinese borden Ø 22,5 cm.
Ergebnis: 200 EUR

Set van vijf Chinese borden. 18e Eeuw. Cheng lung. Floraal decor. Afmeting: Ø 22,5 cm. In goede staat.

Lot Chinese bibelot vaasjes (10x)
Ergebnis: 500 EUR

Lot van tien diverse antieke Chinees porseleinen bibelot vaasjes. 18e - 19e Eeuw. Minimale chip mogelijk. Afmeting: H 5 - 7 cm. In goede staat.

Chinese dekselkom
Ergebnis: 250 EUR

Twee Chinese gemberpotten Ø 21 - 22 cm.
Ergebnis: 200 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen gemberpotten. 19e Eeuw. Divers. Chips binnenrand. Eén deksel mist, verder in goede staat. Afmeting: Ø 21 - 22 cm. In redelijk/goede staat.

Zeldzaam 11-delig Chinees servies
Startpreis 1.200 EUR

2x Imari kom met montuur Ø 33 cm.
Startpreis 1.800 EUR

Twee zeer grote Japanse imari porseleinen kommen met zware vergulde bronzen monturen welk voorzien zijn van draken. 19e Eeuw. Eén kom haarlijn. Afmeting: 34 x 45 x Ø 33 cm. In goede staat.

2x Japanse Imari lampvaas
Startpreis 1.000 EUR

Twee 19e eeuwse Japanse imari porseleinen lampen met vergulde bronzen monturen. Later geëlektrificeerd. Afmeting; H 64 cm. In goede staat.

4-Delig Chinees kaststel, H 15 - 16,5 cm.
Ergebnis: 150 EUR

Vier-delig Chinees porseleinen kaststel met figuren in tuin decor. 19e Eeuw. Vier tekens bodemmerk. Eén vaas goed, drie vazen randschade. Afmeting: H 15 - 16,5 cm. In redelijke staat.

Chinese familie rose pot Ø 19,3 cm.
Ergebnis: 100 EUR

19e Eeuwse Chinees porseleinen familie rose pot met blauw glazuur en floraal/goud decor. Afmeting: H 13 x Ø 19,3 cm. In goede staat.

Vier grote Chinese plaquettes, 121 x 36 cm.
Ergebnis: 425 EUR

Vier grote Chinees porseleinen familie rose plaquettes met figuren/tekst voorstelling. In opengewerkte hardhouten lijsten. 20e Eeuw. Afmeting: 121 x 36 cm. In goede staat.

Vier Chinese plaquettes
Ergebnis: 425 EUR

Chinese penselenpot
Ergebnis: 150 EUR

Chinees porseleinen familie verte penselenpot met draak/feniks decor ca 1900. Met bodemmerk. Afmeting: 10,4 cm. In goede staat.

Twee Chinese kopjes Ø 8,1 cm.
Ergebnis: 150 EUR

Twee Chinees porseleinen familie verte kopjes met draak/feniks decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 7,6 - 8,1 cm. In goede staat.

Twee Chinese dekselvazen, H 35 x Ø 22 cm.
Ergebnis: 1.400 EUR

Twee zeldzaam grote Chinees porseleinen kang xi dekselvazen met draken/floraal decor. 18e - 19e Eeuw. Zes tekens bodemmerk + twee bodemringen. Afmeting: H 35 x Ø 22 cm. In goede staat.

17e Eeuwse Chinese ghendi
Ergebnis: 1.500 EUR

17e Eeuwse Chinees porseleinen wanli Ghendi. Floraal decor. Lichte bovenrand restauratie. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.

Chinees bord Ø 20,2 cm.
Ergebnis: 250 EUR

17e - 18e Eeuws Chinees porseleinen diep bord met krab/baars decor. Afmeting: Ø 20,2 cm. In goede staat.

Chinese kang xi schotel Ø 35 cm.
Ergebnis: 850 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen kang xi schotel met floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 6,5 x Ø 35 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 46 cm.
Startpreis 800 EUR

18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen familie rose vaas met figuren in coulissen/floraal/goud decor. Afmeting: H 46 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Chinese trekpot Ø 8 cm.
Startpreis 700 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen familie rose trekpot met haan decor. Haarlijn deksel. Afmeting: 11 x 12,5 x Ø 8 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese trekpot Ø 10,5 cm.
Startpreis 600 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen familie rose trekpot met bloemvaas decor. Afmeting: 14 x 19 x Ø 10,5 cm. In goede staat.